Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Please log in to reply
5622 replies to this topic

#4841
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Rendes szerverre be sem engednek anticheat nélkül.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#4842
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
vole: azért, mert nem használsz anti cheat programot. keress valamit: cheating death (www.unitedadmins.com) vagy vac (valve anti cheat) vagy ilyesmit.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4843
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,561 posts
Magyar szerverre amikor ra akarok csatlakozni, altalaban automatikusan kiirja hogy 'kicked' szoval inkabb az UK2 szervereken jatszom. Palmi, en ezt tudom ajanlani, gyors, es megbizhato szerver. Legtobbszor a Dust2 - Aztec szerveren szoktam jatszani ocsem neven. ( gcs jackson )
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#4844
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
Nekem az 1.5-tel el sem indult.

Zombie Panic mod? jó jó max egy fél óráig, de azért vicces.

#4845
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
1.5 olckúl. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#4846
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
Szerintem is steam a legegyszerûbb ha már van hivatalos progid.

Én is keresek szervert ahol fórumosok játszanak. CS-t vagy TFC-t

#4847
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
én/mi öcsémmel source-ot játszunk. :) szóval velünk nme találkozol. kérdezdd jorcit, õ egyhatozik. amugy keress magyar szervereket. a jelszó általában "cshu" ha kell.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4848
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,323 posts
még mielött válaszoltatok megtettem azt, hogy leszedtem a steaminstallert a CS-vel és minden jött autómatikusan, már csak egy szervert kell találnom ahol fórumos emberek játszanak :)
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#4849
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
vagy a megvett játékot felrakod a gépre, regisztrálsz a steam-en (letöltöd, ha nincs www.steampowered.com) és onnan is le lehet tölteni mindent, ami kell.
steam - play games - register a product i already own - kész.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4850
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,796 posts
akkor:
pl. planethalflife.com
esetleg DC
cscentral.com
cs.net
stb
stb
hl 1.1.1.0
fileplanet: http://www.fileplane...000/51348.shtml ;)
cs 1.5
http://www.zegames.c....php?id_test=25
http://www.vossey.co...5-Full--i48.htm
stb
ééés a legjobb: wéwéwé.gúgle.hú

...minden van csak akarni kell

#4851
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,323 posts
Hali!

Na mögvan a HL!
Valaki eltudná mondani, hogy honnan tudom leszedni a fullos jelenlegi HL verziót és a CS full mod verzióját?

a counter-stike.hu -n azt írja, hogy fent van a letöltések között mindkettõ, de én nem veszem észre, mondjuk lehet, hogy ott van...
Én csak ilyen steam-es cuccot találok, ez lenne a CS mod progi? De a HL jelenlegi verzióját akkor még mindíg nem találom.
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#4852
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,323 posts
elvileg sikerült neten megrendelnek kemény 1990 forintért a Hálf (leveletkaptam) lájf-t
1 hét és mehetek érte, azért ma megnézem az 576ban, hátha van nekik ilyen és akkor lemondom a rendelést.
Akarok játszani, nagyon rápörögtem.
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#4853
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
melyik szerveren szoktatok cs-ni?

#4854
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
thezcsi: hát gyere csézzé! ;)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#4855
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
hálf lályf azért volt régen is jó játék, mert gép-igénytelensége volt csak. szal tökéletesen futott egy 400as celeronon, riva tnt 2 16mb-os 1×-es agp-s videokártyával is:-) ezt anno 99 körül még ki is használtuk. most meg itt vagyok egy csilivili gépcsodával, és unom magam mellette. :-\

#4856
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
Nekem a laptopos integrál intel gagyival is tökéletesen fut, úgyhogy gép"igény"rõl nem nagyon beszélnék :D

#4857
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
ha nem akarod 1024*768-ban nyomni, akkor elég egy 16 megás integrált videovezérlõ is. 800*600 és minden alap. menni fog. a játék maga '98-as, azt hiszem.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4858
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,323 posts
most elolvastam egy CS-s oldalon Faq-okat és azt írták, hogy vagy a fentemlített CS-s verziót veszem és letöltöm a full ápdátpakkot (egyponthat az uccsó?)

vagy veszek egy ilyet http://www.576.hu/in...k&termek_id=787 és leszedem a full CS pakkot és az updatet is.

Asszem értem (BF sokkal egyszerübb :D )
Ha lehet szerezni ilyen 2ezres gémet akkor egy ilyenre befizetek. (nem találom sehol a neten, csak a HL2-t és a nulla kondíciósat)

Milyen videókártya igénye van ennek? A mostani gépemben csak egy sima integrált gagyi van, a régibõl viszont áttudok varázsolni egy álteshüle geforce1-et és van valahol itthon egy hasonlókaliberü riva is. Bár elvileg elmegy rajta, mert a BF is mükszik és az fiatalabb progi.
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu


#4859
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts
igaz. 1.6 verzióra. vagy 1.5-re. nem sok különbség van. mondjuk egyhatban van páncél a ct-knek.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4860
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,323 posts
akkor nekem a Half Life: Counter strike-re van szükségem, igaz?
"Ha nem lehetsz a legjobb, légy a legrosszabb!"

bptitans.hu