Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Gamez - a játékok topikja

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
5622 hozzászólás a témában

#4161
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Alap olcsó ASUS P4P800 alaplap, 2G Corsair memó (Benchmarkot 1G-vel tolom, hogy a VGA változását tudjam figyelni), Intel P4 3G. De mondom, nem csak az X800 teljesít alul, hanem eddig minden karim vhogy gyengélkedett. Chipset drivert elég érdekesen raktam fel mondjuk... nemtom... Asszem újrahúzom a winszart este.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#4162
[Manitou]

[Manitou]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás

AtiTool-el megnéztem meddig megy, de 580-nál abbahagytam, hát hova már tovább? :) Simán ment, nem hibázott. Sima PE órajeleken járatom egyébként.

Az mér lehet, hogy a gépem úgy ámblokk nem szereti a 3dm03-at? A régi kártyákkal is rendszerint gyengébb pontokat értem el, mint mások harmatosabb konfigokkal. A 9800XT-vel mások 8-9000-eket toltak, émmeg olyan 3200 körül. X800-zal tolnak az arcok 12-13000-eket, émmeg 6-ot. Ami persze a 9800XT-vel a háziversenyben a dupláját jelenti, csak nemtom meik a gépem gyenge része. Mondjuk én az alaplapra tippelek, az anno kényszermegoldás volt.


6ezer 03-asban? Az elég érdekes.:chin: Pontosan milyen vas van alatta?

#4163
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Jaja, Prohardveren se nagyon tudták megmondani mi lehet a mizé. De eddig minden karim alulteljesített vmiért, de gõzöm sincs, hogy mér. 05-ön nem próbáltam.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#4164
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Ottan valami bug lesz. 3DMark05 rendes eredményeket ad ? Én valami 11e körül kaptam 03-ban egyébként.

Rob: más ember meg nem alaplapot cserél hogy több tulfeszt adjon hanem vesz normális RAM-ot...

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4165
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
AtiTool-el megnéztem meddig megy, de 580-nál abbahagytam, hát hova már tovább? :) Simán ment, nem hibázott. Sima PE órajeleken járatom egyébként.

Az mér lehet, hogy a gépem úgy ámblokk nem szereti a 3dm03-at? A régi kártyákkal is rendszerint gyengébb pontokat értem el, mint mások harmatosabb konfigokkal. A 9800XT-vel mások 8-9000-eket toltak, émmeg olyan 3200 körül. X800-zal tolnak az arcok 12-13000-eket, émmeg 6-ot. Ami persze a 9800XT-vel a háziversenyben a dupláját jelenti, csak nemtom meik a gépem gyenge része. Mondjuk én az alaplapra tippelek, az anno kényszermegoldás volt.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#4166
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
egy kis túlfeszültségbe nem fognak belehalni ;)
meg vettem egy 465-ös enermax noisetakert, hogy legyen nekik kakaó :D a 12v ágon 33a-t tud. nagggyon zorkó.
közben sikerült lentebb tornászni az idõzitéseket: 2.5-3-3-6 1T és még van potenciál benne, szvsz meglesz a 2.5-3-3-5 is :D persze 500-on jobban tetszene arcomnak, mert igy csak 2200 mhz a proci, de ne legyünk telhetetlenek.
majd veszek egy dfi lapot, ahol lehet tolni a memóknak 3.2v-t is. (van olyan 500-as mushkin, ami 2-2-2-5 1T-t tud, de csak ha 3.2-3.5v-ot adsz neki! elég elmebeteg dolog...)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4167
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Felrobban a cefrefõzde is, és sorban az összes a házakban, ugye miklós:p
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#4168
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

Simán megy a kari PE órejelek fölött is, ienkor 75 fokos kb a GPU. 500/1000 @ 580/1200. Masszív vas.


Azta, ilyen durva kártyát adtam ki a kezeim közül ??! :scared: :D :cool:
Ha jól tudom az ennyire jól húzható X800-asok ritkák mint a fehér holló...

Rob, Neked meg egyszer az egész gép el fog égni mert adsz egy kis túlfeszt itt meg itt meg itt és bumm ! :D

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4169
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
500/500 stabilan megy a pro-mon. rájöttem miért nme ment a nagyobb órajel: 2.8v-ot adva a ramoknak szétesett a kép windows-ban, és azt hittem a vga csinálja.... most 2.7v és 490 mhz 3-4-4-8 1T, csében minden high-ra állitva 120 fps a video stress testben, 6600gt-vel meg minden medium és 143 fps, szóval büntet az x800 :) Q4 minden high, és meg se szaggat

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4170
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Simán megy a kari PE órejelek fölött is, ienkor 75 fokos kb a GPU. 500/1000 @ 580/1200. Masszív vas. :)

AtiTool átlag FPS-ek evolúciója:

9800SE: 70
9800SE softmodolva, húzva: 130
9800XT: 190
X800XT: 430 höhh.

Játékon még nem próbáltam, Bori így is lincselni akart, amíg feldobtam a CCC-t. Viszont 3dMark03-ban nem teljesített túl jól. Illetve nem lett mondjuk a 9800XT duplája. Na, de majd ma, megnézem vmi gámán is. :)

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#4171
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

az uj kártya elsõ tesztje: q4
persze ez a pro nem megy se 16 pipe-ot, se xt órajelet.... fuck!


Ha nem VIVO-s a Pro akkor az XT-re elhanyagolhatóan kicsi esély van...

Mer' egy állat vagyok !

Three attributes of a good mountaineer are high pain threshold, bad memory, and ... I forget the third.


#4172
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
zolle: http://pcdome.hu/dow...id=2307&type=-1
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#4173
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás

']Nem tudja valaki, hogy pes5 mikor jelenik meg? Úgy tudom a napokban, de jó lenne tudni, mikor kezdhetem izzítani a dct....

proev soccer 5 xboxra már megvan 2hete ez is én csak belenéztem mert nem annyira szeretem a focit azaz csak akkor játszok ha jön tesóm - kipakoljuk a hangfalakat hogy örjöngjön a lelátó minden felõl :)
szebb lett a fifa 2006nál bár ez tavaly is így volt a fifa05 és a proev4 esetében!
aláírás szerkesztése

#4174
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
pro evolution soccer?
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#4175
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
miaza pes5?

Quake 4 sima liba...

Aktuális civil


#4176
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
az uj kártya elsõ tesztje: q4
persze ez a pro nem megy se 16 pipe-ot, se xt órajelet.... fuck!

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#4177
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
Nem tudja valaki, hogy pes5 mikor jelenik meg? Úgy tudom a napokban, de jó lenne tudni, mikor kezdhetem izzítani a dct....


#4178
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ati rulz. A Pro meg általában húzható XT-re. Annyiért meg fõleg jó. Én anno az SE-t vettem 32-ért.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#4179
Zap

Zap

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.961 hozzászólás
9800 Pro-t

Aktuális civil


#4180
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

29 ért vettem kártyát,

mit is? sima 6600-at? 9800pro-t?

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.