Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Manitou

- - - - -

  • Please log in to reply
3554 replies to this topic

#961
Baha

Baha

    új vendég

  • fórumtag
  • 11 posts
Köszönöm Rob, hogy megnézted....és köszönöm Szabolcska! Pénteken megkaptam és még péntek este be is raktam a telót:) Még ízlelgetem, próbálgatom...még úgy igazán nem tudtam kipróbálni, de lényegesen jobb mint az RST-m volt:)

#962
szabolcska

szabolcska

    vendég

  • fórumtag
  • 110 posts
én küldtem Neki remélem megkapja és jólesz . :)

#963
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

Remélem szerencsém van!:) 8-as menet van a telóban...állítólag van másfajta menettel is.Mikor és hol tudunk összefutni, ha netán megtalálod? Én Bp-en az Üllöi út elején vagyok napközben, de meló után bárhová eltekerek érte....szeretném minél hamarabb kipróbálni:) A szivárgással kapcsolatban egyenlõre kivárok....

nincs szerencséd... :( nem találtam

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#964
Dissection

Dissection

    vendég

  • fórumtag
  • 178 posts
Sziasztok!

Emelt vállat kutatok Doradohoz!
Nem tud véletlenül valaki valami okosat, honnan lehetne beszerezni?
Akárhogy kerestem eddig neten nem leltem rá pedig nagyon kéne!
Remélem tudtok segíteni!

#965
szabolcska

szabolcska

    vendég

  • fórumtag
  • 110 posts
nekem is 8as meg is találtam. csak az a baj Tõled 300kmre rakok :(. szóval posta. vagy boritékba ajánlottan adom vagy dobozba csomagként. Te döntésed nekem ugysincs rá szükségem.

üdv: szabolcska

#966
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég

így van megcsinálva az enyém is!!!
kics csavarokat meg éphogy meghuzom,és no para!


Korrekt, igényes megoldás...asszem én is csinálok egy ilyet a gold label-re...

#967
Baha

Baha

    új vendég

  • fórumtag
  • 11 posts

ha szerencséd van, akkor tudok v-fék tüskét adni neked.
az olajfolyás egy kis gumi tömítés elérése okozza, nem jelent komoly gondot, illetve nem nagy pénzösszeg a cseréje (maga a tétel párszáz huf, a csere meg bolttól függõen egy-két-öt ezer)

Remélem szerencsém van!:) 8-as menet van a telóban...állítólag van másfajta menettel is.Mikor és hol tudunk összefutni, ha netán megtalálod? Én Bp-en az Üllöi út elején vagyok napközben, de meló után bárhová eltekerek érte....szeretném minél hamarabb kipróbálni:) A szivárgással kapcsolatban egyenlõre kivárok....

#968
Baha

Baha

    új vendég

  • fórumtag
  • 11 posts

szia! Nekem van vfék konzolom bár rock shoxhoz nemtudom a manitouba is olyan kell-e. de ha olyan kell mérd le tolómrõvel vagy nemtudom szivesen elküldöm Neked postán ha megtalálom. az olajos cucchoz meg nemnagyon értek, vagy tömités nemjó vagy tul van töltve. de azt majd megmondják a nagyok :)

üdv: szabolcska

Köszönöm a felajánlást! Egyenlõre ne add fel postán....remélem tudok itt pesten is szerezni:) A szivárgás úgy tûnik, hogy nem vészes, úgyhogy egyenlõre nem nyúlok hozzá....egyébként visszaolvastam pár oldalt és találtam ezzel kapcsolatban hasznos infókat...

#969
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem....Vettem egy használt telót(Black Platinum) és nincs benne a V fékhez tüske, mert tárcsával volt elõtte szerelve. Honnan tudok ilyet szerezni? Elõször úgy gondoltam, hogy a régi telómról leveszem, de lehet elviszik, így más megoldásra lenne szükségem. Illetve még egy kérdés...Alulról a csillapítás állító tekerõ egy picurkát olajos. Éppencsak fényes olajtól, szóval nem folyik még....elméletileg egy keveset futott teló, bár évjáratra nem mai darab. Kell ezzel valamit csinálnom? Vagy várjak ki egy picit, hogy mit mutat használat közben?
Elõre is köszönöm!

ha szerencséd van, akkor tudok v-fék tüskét adni neked.
az olajfolyás egy kis gumi tömítés elérése okozza, nem jelent komoly gondot, illetve nem nagy pénzösszeg a cseréje (maga a tétel párszáz huf, a csere meg bolttól függõen egy-két-öt ezer)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#970
szabolcska

szabolcska

    vendég

  • fórumtag
  • 110 posts
szia! Nekem van vfék konzolom bár rock shoxhoz nemtudom a manitouba is olyan kell-e. de ha olyan kell mérd le tolómrõvel vagy nemtudom szivesen elküldöm Neked postán ha megtalálom. az olajos cucchoz meg nemnagyon értek, vagy tömités nemjó vagy tul van töltve. de azt majd megmondják a nagyok :)

üdv: szabolcska

#971
Baha

Baha

    új vendég

  • fórumtag
  • 11 posts
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem....Vettem egy használt telót(Black Platinum) és nincs benne a V fékhez tüske, mert tárcsával volt elõtte szerelve. Honnan tudok ilyet szerezni? Elõször úgy gondoltam, hogy a régi telómról leveszem, de lehet elviszik, így más megoldásra lenne szükségem. Illetve még egy kérdés...Alulról a csillapítás állító tekerõ egy picurkát olajos. Éppencsak fényes olajtól, szóval nem folyik még....elméletileg egy keveset futott teló, bár évjáratra nem mai darab. Kell ezzel valamit csinálnom? Vagy várjak ki egy picit, hogy mit mutat használat közben?
Elõre is köszönöm!

#972
szabolcska

szabolcska

    vendég

  • fórumtag
  • 110 posts
akkor nem huzom meg :) csak ezt a nagy csavart valami kisebbre tuningolom valami persellyel. ja és nem attól félek hogy lelazul hanem ha tulhozom letörik. de ha nem akkor mg könnyen kilazul :/. valahogy megcsinálom

köszike mindent üdv: szabolcska

#973
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,770 posts
na, ezt most én is megcsinálom a travisen. mert azon sem életbiztosítás a tengelyrögzítés.

#974
jocek03

jocek03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,125 posts

sziasztok! a tengelyes tuningot megcsináltam, csak 12es menetet tudtam beletenni. Jocek Neked hanyas van? már csak a kis csavarokkal vagyok bajban, ha nagyon meghuzom félek hogy eltörik, de ha nem huzom meg csak kicsit akkor meg azon parázok mikor lazul ki. találtam alátéteket bár azok ilyen hengeres alakuak és vastagok gumi és nem müanyag, ha berakom ne mlehet hogy attól fog elörni ha meghuzom? á tisztára parázok nem merem meghuzni :D. segitsetek mit tehetnék, hogy jó legyen. elõre is köszike mindnet.


[IMG]http://http://kepfeltoltes.hu/080306/agy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IMG]
[IMG]http://kepfeltoltes.hu/080306/csavar_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IMG]
[IMG]http://kepfeltoltes.hu/080306/tuning_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IMG]


így van megcsinálva az enyém is!!!
kics csavarokat meg éphogy meghuzom,és no para!



#975
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,716 posts
Szabolcska ha attól félsz hogy kilazul a csavar, akkor kenj valami ragadósat a menetre pl körömlakk, és nem fog kilazulni

#976
szabolcska

szabolcska

    vendég

  • fórumtag
  • 110 posts
köszike. mondjuk az enyémbe nincs alátét és nemtudom hogy rakjak e és milyet de ha összeér aztmondták lehet törik ezért nem is akarok kisérletezni, nehogy véletlenül elpatanjon. vagy nem oylan könnyen törik?

üdv: szabolcska

#977
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 posts
multkor néztem haver shermanját, szinte összeér a fül meg a láb, remélem érted. szóval húzd meg h megszoruljon azt elég ugy, kilazulni meg csuszkálni a tengely mostmár nem fog mert ugye ott van mind2 oldalon a nagy csavar.

#978
szabolcska

szabolcska

    vendég

  • fórumtag
  • 110 posts
sziasztok! a tengelyes tuningot megcsináltam, csak 12es menetet tudtam beletenni. Jocek Neked hanyas van? már csak a kis csavarokkal vagyok bajban, ha nagyon meghuzom félek hogy eltörik, de ha nem huzom meg csak kicsit akkor meg azon parázok mikor lazul ki. találtam alátéteket bár azok ilyen hengeres alakuak és vastagok gumi és nem müanyag, ha berakom ne mlehet hogy attól fog elörni ha meghuzom? á tisztára parázok nem merem meghuzni :D. segitsetek mit tehetnék, hogy jó legyen. elõre is köszike mindnet.


[IMG]http://http://kepfeltoltes.hu/080306/agy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IMG]
[IMG]http://kepfeltoltes.hu/080306/csavar_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IMG]
[IMG]http://kepfeltoltes.hu/080306/tuning_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/IMG]

#979
szabolcska

szabolcska

    vendég

  • fórumtag
  • 110 posts
köszike sárcok a egitséget. akkor az egyáltalán nembaj, hogy az agy a nem tárcsás oldalon nem a teló falához hanem a tengelyhez ér hozzá? akkor nemkell kialátételni a tengelyt a msáikoldalon? és megköszönném, ha Jocek tudnál nekem képt küldeni a tuningodrol és leirást, bár gondolom, hogykell csak mégis, és arrol a kis alátétról képet mit betehetek a kis csavarok közé. vagy esteleg ilyen barkácsboltoban van ilyen kis méretü alátét? válaszotokat köszike.
üdv szabolcska

#980
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 posts
igen az az alátét ott is van nekem, csak most úgy érzem h emiatt nem tudom eléggé megszorítani..
de ennek ellenére ott hagyom, mert azt végképp nem akarom h eltörjön:)