Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Manitou

- - - - -

  • Please log in to reply
3554 replies to this topic

#941
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,387 posts

Tudom,kinek a pap,kinek a paplan,de szerintem az új Manitou telók nagyon rondák lettek.Eddíg csak a katalógus képeit láttam,de nagy csalódás volt.Ez idáig minden évben szebbek lettek a telók,de ez a retro dizájn nagyon nem bejövõs nekem.


inkább örülj neki, hogy az USA-ban gyártják. a dizájnon lehet segíteni :) (kromofág, spray. igényesebbeknek fényezõ)

#942
lazac

lazac

    vendég

  • fórumtag
  • 145 posts

Tudom,kinek a pap,kinek a paplan,de szerintem az új Manitou telók nagyon rondák lettek.Eddíg csak a katalógus képeit láttam,de nagy csalódás volt.Ez idáig minden évben szebbek lettek a telók,de ez a retro dizájn nagyon nem bejövõs nekem.


Akkor máris egy ellenvélemény :). Szerintem a kevesebb néha több, ez a fajta letisztult, de azért egyáltalán nem minimalista kinézet jól mutat a vitrinben is, meg a bringákon is... Candy Red, meg Disco Gold? Jöhet! :) Az MRD/TPC kombókon a kompresszióállító-bizgentyû "igénytelensége" meg azt üvölti: ENGEM 10 ÉVRE TERVEZTEK! NEM FOGOK LETÖRNI!
Persze nem így van, de az érzés ezt sugallja... Mint a régi hifik szálcsiszolt alu tekerõi meg a mostani mûanyag, LED-pöttyözött vackok. Szvsz.

Na meg gondolom kellett egy éles stílusváltás (vissza, ha úgy tetszik), érzékeltetvén, hogy akkor innentõl kezdve U.S.A. van megint.

#943
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,361 posts
Tudom,kinek a pap,kinek a paplan,de szerintem az új Manitou telók nagyon rondák lettek.Eddíg csak a katalógus képeit láttam,de nagy csalódás volt.Ez idáig minden évben szebbek lettek a telók,de ez a retro dizájn nagyon nem bejövõs nekem.

#944
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
Nem is nekem kell, az alacsony tömeg és a karbon már rég nem izgat. Egy lengyel ismerõsömnek kellene.
Minden karbon a bringáján ami csak lehet, a karbonos (esetleg fekete) teló illene a képbe.

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#945
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,108 posts
Merevebb még lehet :chin:
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#946
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

Valaki tudja a Manitou R7 MRD Absolute Carbon 80 Disc magyar árát?
Jó lenne már legalább egy txt fáljba kitenni az árakat a tisztelt forgalmazó honlapjára, csak lenne valakinek erre néhány kósza percecskéje...

tõlünk nem lesz carbon-od, mert nehezebb mint a sima magnéziumos és drágább is. de ahogy hallom, mások hoztak belõle....
nálunk az összes villa az amerikai-európai ajánlott fogyárnak megfelelõen fog alakulni. ~usd*200 huf azaz 150k huf a magnézium lábas MRD.
a honlap pedig under construction.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#947
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7,605 posts
Valaki tudja a Manitou R7 MRD Absolute Carbon 80 Disc magyar árát?
Jó lenne már legalább egy txt fáljba kitenni az árakat a tisztelt forgalmazó honlapjára, csak lenne valakinek erre néhány kósza percecskéje...

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#948
tbence

tbence

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 257 posts
Sziasztok!
2004-es Skareb Platinumról vélemény valaki???Mennyire megbízható benne az SPV?(meg ugy egyáltalán..)
Elõre is köszi!
B.

#949
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

????

jó kérdés, de szerintem nem lehet.
persze ez nem zárja ki hogy a vargányának nincsen egy a ládafiában. majd megkérdezem. dobj egy mélt, hogy ne felejtsem.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#950
Konaman08

Konaman08

    vendég

  • fórumtag
  • 160 posts

uj szimmeringel olyan 10e


köszi! Most már tudom kb mire számíthatok :chin:

RIDE OR DIE! :scared:


#951
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc

Ok akkor marad a szervíz. Úgy egy ilyen szeánsz mennyibe kerülne kb? olajjal mindenestül :D


uj szimmeringel olyan 10e
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#952
gabortom

gabortom

    újonc

  • fórumtag
  • 5 posts
arra várok már egy fél éve, de egyenlõre csak bíztatást kaptam, kupakot még nem

#953
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,770 posts

rob elsõsorban hozzád:

lehet kapni stance kingpin vállakat és nyakat külön? ha igen, mennyiért?


????

#954
Konaman08

Konaman08

    vendég

  • fórumtag
  • 160 posts

neki ne állj!
inkább keress olyat aki csinált már ilyet. Igaz pénzbe kerül (én pl jó drágán dolgozom :D ) de legalább tökéletes lesz

üdv


Ok akkor marad a szervíz. Úgy egy ilyen szeánsz mennyibe kerülne kb? olajjal mindenestül :D

RIDE OR DIE! :scared:


#955
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc

Hello!
Lenne egy kérdésem: Van egy Manitou Black comp 100-as villám és szerintem már igen megérett egy olajcserére. Ezen a típuson lehet cserélni? És ha igen hol? A bal oldali kis csavarszerûséget kéne letekerni? És ha ez megvan milyen olaj lenne ehez a legideálisabb? Nem merek magam belekondárkodni infó nélkül :D
köszi!


neki ne állj!
inkább keress olyat aki csinált már ilyet. Igaz pénzbe kerül (én pl jó drágán dolgozom :D ) de legalább tökéletes lesz

üdv
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#956
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26,354 posts
keresd a forgalmazót kedvenc boltodon keresztül!

#957
gabortom

gabortom

    újonc

  • fórumtag
  • 5 posts
Sziatok!
Esetleg nem tud valaki egy levegõzáró kupakot szerezni? A bal váll tetején amilyen van...

#958
Konaman08

Konaman08

    vendég

  • fórumtag
  • 160 posts
Hello!
Lenne egy kérdésem: Van egy Manitou Black comp 100-as villám és szerintem már igen megérett egy olajcserére. Ezen a típuson lehet cserélni? És ha igen hol? A bal oldali kis csavarszerûséget kéne letekerni? És ha ez megvan milyen olaj lenne ehez a legideálisabb? Nem merek magam belekondárkodni infó nélkül :D
köszi!

RIDE OR DIE! :scared:


#959
szabolcska

szabolcska

    vendég

  • fórumtag
  • 110 posts
sziasztok! szivesen máskor is :). Nekem az lenne a problémám hogy elrepedt a sherman lába és érdeklõdni szeretnék, hogy hol tudnék venni és mennyibe ujat? a veloba Vargánya (nem tudom hogy kell pontosan leirni) emailcímét valaki nemtudja megadni. és hogy hogy kell szépen ugy hogy nem gányolom szét a szimeringet és a perselyeket? válaszotokat elõre is köszike

üdv: szabolcska

#960
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,770 posts
rob elsõsorban hozzád:

lehet kapni stance kingpin vállakat és nyakat külön? ha igen, mennyiért?