Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

• Lépj be és szólj hozzá
6000 hozzászólás a témában

Mars

Mars

vendég

• fórumtag
  • 316 hozzászólás

Keresek 2020-as évjáratú Kona UNIT vagy UNIT X vázszettet (váz +villa, de csak váz is elég) XL-es méretben. Van valakinek tippje, hogy csak vázat hol tudnék ebből beszerezni, vagy egyáltalán lehetséges ez? Itthoni és külföldi forrás is megfelelő. https://www.konaworld.com/unit.cfm

unit.jpg

ZolkoW

ZolkoW

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.454 hozzászólás

..az sem utolsó, hogy van amiben olcsóbbak voltak a Bike24-nél, 2-3-szor rendeltem tűlük.

karakoram

karakoram

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.269 hozzászólás

9:58-kor kaptam az automatikus rendelés visszaigazolást, 10:19-kor már UPS linket kaptam. Nem vacakolnak, innen már a UPS-en múlik.  

• dzsonhee kedveli ezt

karakoram

karakoram

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.269 hozzászólás

az egyik legjobb bolt
küldenek gumicukrot is minden rendeléshez :D 

Köszi a gyors választ, látom a kedveléseket is, meg is rendeltem amit akartam  :).  

dzsonhee

dzsonhee

törzsvendég

• fórumtag
  • 681 hozzászólás
  • LocationBad Goisern

Az r2-bike.com online bolttal van valakinek tapasztalata? 

Rendelnék valamit, nem 5€, rendelhetek nyugodtan? stb...

az egyik legjobb bolt
küldenek gumicukrot is minden rendeléshez :D 

• ZolkoW és zscs kedveli ezt

karakoram

karakoram

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.269 hozzászólás

Az r2-bike.com online bolttal van valakinek tapasztalata? 

Rendelnék valamit, nem 5€, rendelhetek nyugodtan? stb...

Furák az értékelések róluk. 

karakoram módosította - 2020. január 05. - 17:23

Kisherceg

Kisherceg

fullamatőr kocabringás

• fórumtag
  • 6.485 hozzászólás

on-one/planet-x-ről rendel esetleg valaki mostanába?

disappointed.jpg

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"

blash

blash

vendég

• fórumtag
  • 692 hozzászólás

Pedig itthon csak a Boneshaker tart ilyet, nekem is ők cserélték ki. (igaz, még a tavasszal történt az csere)

Felhívtam ma a boneshakert, s épp rendelni készültek. Elvileg jövőhét második felére meg is érkezik. Mondták, hogy próbáljam meg a mesterbike-ot, mert legutóbb ők vittek tőlük, de sajna már nem volt náluk.

marton

marton

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.211 hozzászólás

Pedig itthon csak a Boneshaker tart ilyet, nekem is ők cserélték ki. (igaz, még a tavasszal történt az csere)

Marci

blash

blash

vendég

• fórumtag
  • 692 hozzászólás

Három kalapácsos DT agyba honnan tudnék fogazott ellenanyát keríteni? Az egyik fogról letört egy picike darab a mai tekerésnél, könnyen észre lehetett venni egy kis nézegetés után, hogy mi lehet a gond, mert nem forgot hátrafelé a fogsor. Tartottam attól, hogy még letörik másik, vagy a kalapács reped szét, de szerencsére kibírta. Jó lenne minél hamarabb kicsérlni, de hazai forgalmazónál, a boneshakernél nincs, a bike24-ben meg nem annyira bízok, hogy jövő hétvégére ideérne tőlük. 

Így néz ki és ez a száma: HCDXXX00N6137S

242908_00_c.jpg

A csere nem gond, mert már múltkor vettem hozzá szerszámot, mert kell a csapágycseréhez: ebay.com/itm/DT-SWISS-3-three-pawl-INSTALATION-TOOL-RING-NUT-REMOVAL-BITUL-/282970492965

blash módosította - 2018. augusztus 31. - 00:18

Vejne

Vejne

törzsvendég

• fórumtag
  • 4.301 hozzászólás
No, paypal igazat adott nekem.

377Screenshot_20180823_18.jpg

Vejne

Vejne

törzsvendég

• fórumtag
  • 4.301 hozzászólás

Nincs már tojáshéj a sggmn, nagyon jól tudom, hogy kell. Azért is írtam, hogy az elmúlt napokban használtam sűrűn a palt, és mindig jól váltott, az Erste középárfolyamnak megfelelően.

Ennél az egy vásárlásnál csinálta ezt a böszmeséget. Évente több száz alkalommal használom, és sosem volt még ilyen :\ 

blash

blash

vendég

• fórumtag
  • 692 hozzászólás

Isten vagy. A paypal amúgy elmegy sunyiba. Hiába a banki átváltási árfolyam van -volt alapértelmezettre állítva, vmi anomália folytan a 323 as EUR árfolyam helyett 327 körül váltott.

Szóval írok az ügyfélszolgálatnak, csak jelenleg nem működik a mail opció. ☺

Miért lehetett ez a gixxer? Tegnap 4ׄ ma kétszer használtam a paypalt, és mindig az aktuális kozeparfolyamon váltott, a bankom oldalán lévő értékkel, de ennél a rendelesnel meg.. Nem.

Így volt nálad beállítva?  prohardver.hu/tema/paypal_informaciok_v_tol/hsz_5-5.html

Máskor utald át előtte a bankszámládról a paypal számládra a pénzt, vagy tarthatsz is ott pénzt, ha már egyszer odakerült. Váltogatni nem érdemes a paypallal, mert a banki árfolyamra még rátesz 2%-kal. Illetve, ha van valamiben pénzed a paypal számládon, s más pénznemben fizetnél, akkor ugyancsak nem szabad a fizetéskori váltást választani, mert akkor is lehúznak plusz 2%-kal. Ehelyett inkább váltsd át előtte: 4. pont prohardver.hu/tema/paypal_informaciok_v_tol/hsz_11-11.html

blash módosította - 2018. augusztus 22. - 17:55

• Vejne kedveli ezt

Vejne

Vejne

törzsvendég

• fórumtag
  • 4.301 hozzászólás

Ha paypallal fizettél, akkor évente tízszer állják a visszaküldés költségét, ha nem azzal, akkor lehet egyszerűbb még újonnan eladnod.

paypal.com/hu/webapps/mpp/refunded-returns

itcafe.hu/hir/paypal_ingyen_return.html

Isten vagy . A paypal amúgy elmegy sunyiba. Hiába a banki átváltási árfolyam van -volt alapértelmezettre állítva, vmi anomália folytan a 323 as EUR árfolyam helyett 327 körül váltott.

Szóval írok az ügyfélszolgálatnak, csak jelenleg nem működik a mail opció. ☺

Miért lehetett ez a gixxer? Tegnap 4ׄ ma kétszer használtam a paypalt, és mindig az aktuális kozeparfolyamon váltott, a bankom oldalán lévő értékkel, de ennél a rendelesnel meg.. Nem.

Csúnya dolog, főleg, hogy a cuccok nagy része nem is az enyém, szóval ismerősöknek tett főleg keresztbe. 😣

blash

blash

vendég

• fórumtag
  • 692 hozzászólás

kis kérdés.

rendeltem pár cipőt wiggle-ről, de két méret közt vacillálva lehet, hogy a rosszat választottam. Mivel a rendelést már leadtam-fizettem, így módosítani nem tudok, ha esetleg kiderül, hogy a méret nem jó, meg lehet velük oldani a cserét? Vagy nekem kell minden visszautaztatási költséget állni? :) az oldalukon nem találtam bíztató jeleket.

Ha paypallal fizettél, akkor évente tízszer állják a visszaküldés költségét, ha nem azzal, akkor lehet egyszerűbb még újonnan eladnod.

paypal.com/hu/webapps/mpp/refunded-returns

itcafe.hu/hir/paypal_ingyen_return.html

• Vejne kedveli ezt

Vejne

Vejne

törzsvendég

• fórumtag
  • 4.301 hozzászólás

kis kérdés.

rendeltem pár cipőt wiggle-ről, de két méret közt vacillálva lehet, hogy a rosszat választottam. Mivel a rendelést már leadtam-fizettem, így módosítani nem tudok, ha esetleg kiderül, hogy a méret nem jó, meg lehet velük oldani a cserét? Vagy nekem kell minden visszautaztatási költséget állni? :) az oldalukon nem találtam bíztató jeleket.

Bikertigger

Bikertigger

maximus

• fórumtag
  • 21.028 hozzászólás

2500 eurós Canyon rendelésem július 10. óta áll a UPS német oldalán. Már írtam nekik, hívtam őket és igazából én nem is tudok tenni semmit, a Canyonnak kell intézkednie feléjük mert ők a feladók.  A poén hogy 11-ére volt  a kiszállítás ütemezve a tracker oldalukon de 10-én este átváltott késésbe és azóta semmi változás... Szerinted mennyire vagyok ideges?

lehet van némi kapacításhiányuk. nagy logisztikai cégek többsége kirugta/ rugdossa a bringás cégeket, gondolom most minden arra a kevésre zúdul aki még hajlandó bringát vinni.

"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

Feri84

Feri84

újonc

• fórumtag
  • 18 hozzászólás

Bike-components.de: 13.07 korán reggel történt a csomagátadás DHL felé, utolsó életjel róla 14.07.2018  06:32  Freucht, DE. Azóta se híre, se hamva. Pedig bíztam abban, 3-4 munkanap lesz, ahogy írtátok :)

2500 eurós Canyon rendelésem július 10. óta áll a UPS német oldalán. Már írtam nekik, hívtam őket és igazából én nem is tudok tenni semmit, a Canyonnak kell intézkednie feléjük mert ők a feladók.  A poén hogy 11-ére volt  a kiszállítás ütemezve a tracker oldalukon de 10-én este átváltott késésbe és azóta semmi változás... Szerinted mennyire vagyok ideges?

Canyon Ultimate CF SL DISC 8.0 - 2018

Ex: Focus Culebro SL 2.0  - 2014

zscs

zscs

bringás

• fórumtag
  • 2.800 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Bike-components.de: 13.07 korán reggel történt a csomagátadás DHL felé, utolsó életjel róla 14.07.2018  06:32  Freucht, DE. Azóta se híre, se hamva. Pedig bíztam abban, 3-4 munkanap lesz, ahogy írtátok :)

zscs módosította - 2018. július 18. - 14:39

---

1. Canyon Lux CF 2018, 1x12 Sram XX1 Eagle AXS
2. Canyon GrandC CF SL 2016, 1x12 Sram XX1 Eagle AXS

3. Canyon Inflite AL 8.0S - CX/roadbike, SRAM Red eTap, 2014

4. Canyon Ultimate CF SL 9.0s - roadbike, SRAM Red eTap, 2019

https://www.strava.c...thletes/2373507

marton

marton

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 3.211 hozzászólás

Bike-components-ről pont ma indult el egy csomagom, remélem hamar megjön. Azt írja a DHL viszi - legalábbis a német részen. Ők gondolom nagyon gyorsak.

Aliexpress nagy híve vagyok, mostanában sok apró kis valamim jön onnan is, 2,5-3 hét alatt megjön minden de az egyik kis cucc 1 hét alatt itt volt.  Nagy a szórás, nekem is volt már 5 hét körüli szállítás is. De sokszor kis hazánkban akad el a csomag, néha az országba lépés után 2 hétig figyelt valami raktárban.

Marci