Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Teljesítménytúrák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1257 hozzászólás a témában

#861
SeeLee

SeeLee

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás

Mikor lesz már egy tekerhetõ TT?


ErA: A hétvégi Bia 25 biztos nem volt az. :( Kb. 7 km-ig jutottunk (1,5 óra), addig is vállon cipelve a bringákat, amikor beláttuk, hogy nincs értelme tovább menni. Találtunk egy erdészeti utat, ami az autóknak köszönhetõen legalább gurulható volt és vissza téptünk Biára. Emlékszem, volt olyan év, hogy 1 pulcsiban lehetett tekergészni ezen a túrán, de az utóbbi években mindig hó van ebben az idõszakban.
Én legközelebb a Téry Ödönt várom, az még mindig jó helyen és jó idõben (sárban) van. :)
"Mit életünkben teszünk, az örökké valóban visszhangzik"

#862
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
Üdv.
Bemelegítésnek esetleg a Börzsöny-kör 120km? Márc. 12-én! De van egy gyerek változat is 35km. Tavaly nagyon izgalmas 4km-es latyak szakaszt sikerült abszolválni sima gumival. Persze errõl másnak képe is van. Nagyon inspiráló mikor ézem mennyire gyenge vagyok év elején. mint év közben
Szval oda vissza utazásban 1-2 bátor embernek tudok segíteni.

#863
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Mikor lesz már egy tekerhetõ TT?

#864
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
nem rossz, tavaly megcsináltam a 26-os rövidebb verziót, ami nem megy fel Galyára. Tavaly komoly hó volt, nekem a 26 is überalles volt. Ha idén be akarod adni, szólj, alhacc albimban /gyöngyös/ kb.20 percenként mennek buszok mátrafüred felé.. Idén nemtom, csinálom-e 31-én gyak. vizsgám lesz... :-(

info:
www.matrahegy.hu

#865
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
kaptam emailt, hogy:

Téli Mátra Teljesítménytúra



A túra idõpontja: 2005. január 29. (szombat)



1. útvonal: Mátrafüred–Lajosháza–Szalajka–Mátraszentimre–Galyatetõ– Nyírjes–Vörösmarty-th.–Pisztrángos-tó–Kékes–Kalló-völgy–Mátrafüred

Táv: 42 km Szintemelkedés: 1380m Szintidõ: 10,5 óra

Nevezés és indítás ideje: 7.00-8.00 Nevezési díj: 700Ft

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#866
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
hátakkor szólj rám ha borult a terv...
tehát ha jól értem akkor most van helyem a kocsiban? (miért nem tudok ennek örülni :chin:?)

ha meg este kiderül tesenemjössz akkor szólj rám este telefonon, hogy ne várjak senkit
'Két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Az elsõben nem vagyok biztos.' A. Einstein

Live long FireFox!

#867
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
:( No, tegnap még mindenki jött volna, ma meg már lehet, hogy egyedül megyek, max ketten.
Akkor most 'em'tom mi lesz :scratchhe

De hamarosan kiderül...
Képeim
Mailt küldj, ne privit! Köszi

#868
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

Oksa, akkor mi is 7:45-t célozzuk meg.


ne célozzátok!
LEGYETEK OTT :D
'Két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Az elsõben nem vagyok biztos.' A. Einstein

Live long FireFox!

#869
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Oksa, akkor mi is 7:45-t célozzuk meg.
Képeim
Mailt küldj, ne privit! Köszi

#870
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

Mikor megy buszod Veszprémbõl? 7.30as induláshoz jobb csatlakozásod lenne?


most nézem 7:45re is ér be busz...
szóval nekem oksi.. ha kb addigra ide(oda)értek :)

lámpicskut meg viszek természetesen...

eddig úgyvolt hogy sietnem kéne haza de úgynézki mégsem szóval igazából full ráérek ;)
'Két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Az elsõben nem vagyok biztos.' A. Einstein

Live long FireFox!

#871
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Rás: Már éppen írtam volna, hogy van helyed, de éppen felhívtak, és nem tudtam lebeszélni a leányzót, pedig lenne másnál helye, csak az siet, meg nem szimpi, meg egyébként is.
No mindegy, jön velünk.
Szóval sorry, de 5en megyünk, így nem tudunk vinni. Ha mégis (vaalki nem kel fel reggwel), akkor reggel meglepetés SMSt küldök, hogy aludhatsz még.
(Minden esetre még busszal is jóval hamarabb odaérsz, mint mi autóval)

Mikor megy buszod Veszprémbõl? 7.30as induláshoz jobb csatlakozásod lenne?
A sötétedésõl nem tartok, mert az uccsó fél óra már széles uton visz be a faluba, a végén már nincs is erdõ. Ezen kívûl gondolom viszünk lámpicskát is.

De ha csak félre megy fel busz, akkor elõbbrehozhatjuk a rajtot.
Képeim
Mailt küldj, ne privit! Köszi

#872
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
UPDATE:

esõ nem valószínû, párás-ködös lesz a levegõ, 2-4 °C, 9-12 kmh É-ÉK szél
'Két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Az elsõben nem vagyok biztos.' A. Einstein

Live long FireFox!

#873
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
hát én javaslom hogy legalább egy félórával vegyük elõrébb az indulást

biztos ami biztos :chin:
két oka van, az egyiket szerintem sejtitek :D; a másik meg az hogy itt du4kor már tuti sötét van... (erdõben tutira vaksötét)

szombatra kb 4-5 fok, enyhe ÉÉK-ÉK szellõ (5-10kmh), össz 5mm csapadék zivatarral kézbesítve várható...
:deszcz:
szerintem ez nem nevezhetõ nagyon durva esõnek, inkább mondanám csöpögésnek meg ködszitálásnak (legalábbis ma és jelenleg Veszprémben inkább ködszitálás van mint esõ, és így is össz majd 10mm csapadékot jeleztek elõre)


kocsi-szállítás:
mikor tudod fixen megmondani nekem hogy beférek vagy sem?
Csak hogy ne reggel 6kor csörgess ki az ágyból hogy rohanjak valami busz után
Feltöltött kép
'Két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Az elsõben nem vagyok biztos.' A. Einstein

Live long FireFox!

#874
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Ras: OK, persze, sõt, ha nem leszünk tele (nem valószínû), akkor Veszprémbõl fel is viszünk.
Visszafelé viszont lehet, hogy Tatabányán keresztül megyünk, de szerintem Veszprém is jó lesz, idõponttól függ. (Szombathelyre menõ vonathoz)
Hopp, megnéztem, 16:49kor van Veszprémbõl vonat. Tehát tervezett célbaérkezés 16:00, akkor monjuk a 8 órás indulás jó lehet nekünk? Így indulás Pestrõl 6kor, Veszprém 7:40.

Azt hiszem nem maradok otthon, csak ha nagyon durva esõre áll a zászló.
Képeim
Mailt küldj, ne privit! Köszi

#875
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szerintem el, de a pontot az i-re majd a Mellon rakja föl.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#876
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nos, én is a 40re szándékszom menni.. a többi csak amolyan bemutató a Bakonyból...
Lens: benne lesz a Cuha-szurdok, amit a Gázlón is érintettünk, meg még annál is finomabb részekFeltöltött kép

én elvileg fél7re érek fel Zircen az autóbuszállomásra, megvárjalak titeket a rajtnál? (pesze ha elfogadjátok társaságomat, és vele együtt a térképet ami nálam lesz)
'Két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Az elsõben nem vagyok biztos.' A. Einstein

Live long FireFox!

#877
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
ok
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#878
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Ha megyek, akkor a 40re megyek. Rövidebbért ilyen meszibe :air: :no:
A 30 a negyventõl egy hurokban különbözik, de ebben a hurokban van a túra egyetlen igazán ficsa és izgalmas zskasza, amit kár lenne kihagyni. :lick:
Indulási idõpontra egyelõre nincs tervem, 7-8 között van rajt, ezen belül ahogy sikerül odaérni.

Szerintem holnap este csak megálmodom, hogy megyek-e? Ha megyek, örülök, ha csatlakozol Nati! :cheers:
Képeim
Mailt küldj, ne privit! Köszi

#879
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ha ez szombaton van, engem lehet, hogy érdekelne,de én csak a 30-on mennék!
Mellon, ha te mész,csatlakozhatom hozzád?
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#880
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

Amennyiben a csillagok állása kedvezõ lesz, én is ott talpalok majd ezen a TTn
:cool2:


Mellon: mikor indultok kb? melyiken? 30? 40? ;)
'Két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Az elsõben nem vagyok biztos.' A. Einstein

Live long FireFox!