Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

4. Boszorkány-szigeti kupa Szeged 2004

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
111 hozzászólás a témában

#1
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás


Csak tudod tatám,nem ülök ott a SZKSC gyûléseken nem vagyok benne a szerv.-ben még véletleül sem lehet ilyen dolgot nekik elõadni....meg szarnak a montisokra...mondtam ,hogy nem lesz a klubban 1 montis sem...Pedig,ha a országúti verseny elõtt,ami 14-kor kezdõdik,lett volna valami szerény monti verseny annak nagyon örültem volna,de "csak országúti" erre van kiélezve az egész klub,de még az is belefért volna, ha monti kategória lett volna a Maniac kupán....min. +20 induló a mezõny végén,de máshol is van ilyen(a hegyi versenyeken)ÜDV : SON


Hali!

Soni, ez az üzi igazán rosszul esett most... Ha nem tévedek kaptál te is meghívót a közgyûlésre. Szerintem ezt te sem gondolod komolyan, hogy szarunk rátok. Mi csak azt szeretnénk ha ugyanannyi országúti lenne mint Monti verseny amit rendez a klub, mert eddig nem õgy volt... mind1. Ha ott lettél volna, örömmel hallhattad volna, hogy Tubak hány versenyre viszi el a Montisokat... Szerintem meg ha megjelenik 20 montis, lesz kategória, HISZEN a kiírásban egyértelmûen benne van, hogy megfelelõ létszám esetén egyéb kategóriák is lesznek... Üdv Jancsa

Janó!
Az üzenetet tekintsd semmisnek...
Én már nem beszélek más nevében..Ha valaki veszi a fárattságot és ki jön versenyre az dumáljon (mtb)...és nem ijed meg egy kis "Lósz"-tól vagy egy kis esõtõl...amúgy grat.
Mennek a képek CD-n! kb 130
ÜDV : SON

#2
bazsee

bazsee

    vendég

  • fórumtag
  • 105 hozzászólás
Milyen volt a Maniac kupa?
Én nem mentem, mert, h õszinte legyek sajnáltam 1000 Ft-ot, azért, h aszfalton, esõben tekerhessek.
Különben is csak 2.1-es külsõm van, az meg nem túl hatékony aszfalton...
DE: nagyon várom a Tisza Maratont + következõ Boszi-kupát!!!!

#3
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Én is sajnálom Nándi!!
Köszi az SMS-t.
Továbbítottam!!

#4
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
2bak!
Hogy mi okozta a fordulatot a bandában azt a Szabitól kérdezd...
Én csak leírom a gondolatokat ,mert senki ide nem ír abból a bandából (kb 10-fõ)...
Az egyik haverom mondta: "A kiadványban egy csepp mountainbike nincsen...."
most már inkább idézõjelben írok,nehogy engem baszogassatok! : ))
Én a munkám miatt nem tudtam ott lenni a gyûlésen...
Az Szabiék....meg....nemtudom...
Többen panaszkodtak ,hogy nem tudnak téged eléri e-mailban,telefonon (montisok) a B-kupa kapcsán.
Én is írtam,de nem válaszoltál...meg hívtalak is...de nem vetted fel..csak mikor már a Csabi hívott...hogy most mi lesz...többen (fiatalabbak) rajtam keresztül érdeklõdnek..ezért is én írok...

ÜDV : SON

#5
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
2bak: köf az üzenetet... sajnálattal vettem! :-\

Egész jó kis párviadal van itttenmán. :(

#6
2bak

2bak

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Hali, itt 2bak,

olvasgatom az nagy hozzászólásokat, és egy kicsikét leesik az állam.
Son,
ezt nem igazán értem??!!
Még hogy a montisok semmibe vannak véve???
Ez igy ebben a formában nem helytálló!!!
Nem értem, hogy mi okozta ez a fordulatot a bandában december óta???
Ha valami probléma van szeretném megbszélni, de ezeddig nem igazán jelent meg senki, mégy csak egy képviselõ sem, talán Tibi látta át a dolgokat, és igérte nekem, hogy próbál közvetíteni.
Kérdésem, szerintetek kiknek pedálozom én, kiknek tervezgetem a versenyeket, és azokon valo megjelenéseket...
na jó, remélem holnap találkozom veletek kint a MANIAC kupán, és tudunk értelmesen beszélni ezekrõl a vélt problémákról.

A Boszi sajnos elmarad, mindenkinek küldtem sms-t akinek a nevezési lapokon megvolt a telcsiszáma.

hali,
2bak

#7
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
OK drusza!
De nem csak a magam nevében beszéltem,hanem amit hallok nap mint nap...
Rengetek kétség felmerült a montisok és a klub vezetés között.Én mondtam nekik,hogy hozzunk össze egy beszélgetést,de senki nem reagált...meg a verseny elõtt néhány nappal nem tudom hány montist lehet összeszedni,meg ha nincs a klubban montis akkor kit akar vinni a 2bak maratonokra???
ÜDV : SON

#8
Hemibaba

Hemibaba

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás

Csak tudod tatám,nem ülök ott a SZKSC gyûléseken nem vagyok benne a szerv.-ben még véletleül sem lehet ilyen dolgot nekik elõadni....meg szarnak a montisokra...mondtam ,hogy nem lesz a klubban 1 montis sem...Pedig,ha a országúti verseny elõtt,ami 14-kor kezdõdik,lett volna valami szerény monti verseny annak nagyon örültem volna,de "csak országúti" erre van kiélezve az egész klub,de még az is belefért volna, ha monti kategória lett volna a Maniac kupán....min. +20 induló a mezõny végén,de máshol is van ilyen(a hegyi versenyeken)ÜDV : SON


Hali!

Soni, ez az üzi igazán rosszul esett most... Ha nem tévedek kaptál te is meghívót a közgyûlésre. Szerintem ezt te sem gondolod komolyan, hogy szarunk rátok. Mi csak azt szeretnénk ha ugyanannyi országúti lenne mint Monti verseny amit rendez a klub, mert eddig nem õgy volt... mind1. Ha ott lettél volna, örömmel hallhattad volna, hogy Tubak hány versenyre viszi el a Montisokat... Szerintem meg ha megjelenik 20 montis, lesz kategória, HISZEN a kiírásban egyértelmûen benne van, hogy megfelelõ létszám esetén egyéb kategóriák is lesznek... Üdv Jancsa

#9
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Montisok!
A szervezõk szerint,ha leszünk elegen a Maniac kupán,több mint valószínû,hogy lesz Mountainbike kategória!
Részleteket a Prolog és Maniac üzletekben.
ÜDV : SON

#10
bazsee

bazsee

    vendég

  • fórumtag
  • 105 hozzászólás
Ja persze a MK-k, meg ilyesmik miatt...

#11
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Ígyse-úgyse lesz mtb verseny a Tisza-maratonig szegeden...

#12
pikacsu

pikacsu

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Most hogy mondod Bazsi tenyleg esik az eso,ha igy halad az ido jovo honapban sem lesz semmi!!!

Csõ:trek4300

#13
bazsee

bazsee

    vendég

  • fórumtag
  • 105 hozzászólás
A Ruszkis elméletem nem megvalósítható?

#14
Tiberius20

Tiberius20

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás

::Sonáj::

"Esetleg a maniac kupán Montis kategória földútra letérve satöbbi...ez csak eszmefuttatás volt..."

Szerintem ez elég jó ötlet! Söttt!!!


#15
bazsee

bazsee

    vendég

  • fórumtag
  • 105 hozzászólás
2bak: Ruszkin nem lehetne versenyt rendezni? Lehet, h hülye kérdés, de szerintem meg lehetne valósítani. Estleg a Boszi helyett.... ::)

#16
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
De 2bak!
És a május 16?
Akkor csak egy kupafutam lesz Ózdon,ott meg csak igazolt montisok(északiak) indulnak,akik le sem jönnének...Vagy csak azért nem lehet rendezni,mert már van más verseny(pl. ott)Pedig jó volna..valami lenne...ha minden kötél szakad tényleg akkor esetleg a maniac kupán Montis kategóriaföldútra letérve satöbbi...ez csak eszmefuttatás volt.. ::)
ÜDV : SON

#17
2bak

2bak

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Hali, itt 2Bak,
sajna megerõsítem a fenti okfejtéseket. Igen a hír igaz a Boszi kupa április 18ra meghírdetett idõpontban sajna aTisza reménytelenûl magas vízállása miatt elmarad!!
Kérel mindenkit akinek a környezetében van olyan emberke aki gondolkodott az esetleges induláson értesítse, hogy NEM LESZ BOSZI KUPA!!!

Vérzik a szívem, de sajna a Tisza az erõsebb, nekem fejet kell hajtanom elõtte!!

A pótidõpont vonatkozásában jelenleg mondani semmit nem tudok. Túl sok remény nincs egy eshetõleges másik idõpont vonatkozását tekintev, hiszen indul a szezon, gyakorlatilag minden 7vége ezen idõpontot követõen foglalt.

Ezúton kérek mindenkitõl elnzést akik szerettek volna indulni a Boszin, de ezzel - a vízzel - nem tudok tenni semmit.

Üdv, 2bak

#18
bazsee

bazsee

    vendég

  • fórumtag
  • 105 hozzászólás
Elmarad v. el lesz halasztva??

#19
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
2004.04.06. 12.00]
A Vízállás miatt a Boszi kupa sajnos elmarad! Marad az országúti Maniac...
Üdv Jankó

Forrás : SZKSC

Thats all folks!


#20
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Ez a verseny szinte szegedi háziverseny,vidékrõl meg állandó résztvevõk jönnek,akik nem indulnak kupafutamokon(szerintem)Legfeljebb olyan hétvégére kell tenni amikor nincs maraton,ha már minden képpen el kell tolni...