Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

From trash to treasure

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
136 hozzászólás a témában

#101
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
az a ceg se hulye azert hogy lefessek fullra azt a szegeny oranzsot... ::)


#102
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
videó van, csak digi cucc nincs.

egyébként brother,

a Szedõ Orange-ja mért nem a gyógyszergyár színeiben van?! ??? ??? ???

#103
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
ja, ml te azt igérted lesz videó az ugrásodból és yanee-éból is... ::)

#104
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
na jah, csak én azért nem vagyok olyan õrült, hogy bele bunnyzok, úgy, hogy átugorjak a szikla felett.... :P

ui.: de nagyon kiváncsi vagyok, hogy a Milánnak sikerült-e, és meddig ugrott.

#105
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ezt kerdeztem enis ;D mert ML hires lett ez altal. amugy a vidijó EZER jó ;D csinálok énis. ja, megsem, ahhoz meg kene tanulnom bicózni :( :( :( :( :( :(

#106
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
kicsit OFF de ml te ugrottad sipalyat??mer a visszhang megvolt..de ennyi :P

#107
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
pontosan ezt tette.... te leugrottad a multkor? mer nagyon be volt harangozva... ;) ;) ;D
digis videot meg nem kell digizni, mivel mar amug yis avi-ban van... max egy pici helysporolasert divx-el is atcodecelni...

#108
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nem kell digizni mivel digi geppel keszult!
gonodolom a tarhely szabja meg, hogy milyen minoseg legyen.
no igaz a gepnek sem mindegy, hogy mit kell vagynia!




es varjuk a teljes veziot.

#109
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
brother,

mért nem más gépére digiztétek be a videót/ami jobb/, és akkor most gyorsabban menne a vágás...
egyébként mikorra várható, de úgy tényleg?! :-\
nagyon kiváncsi vagyok má' 8)
még egy kérdés: a milán belebunnyzott a sípályába????!!!! mert én legalábbis úgy láttam, hogy átugrotta azt a kis sziklás részt, ha nem csalt a szemem... :o :o :o

#110
vendég__*

vendég__*
  • vendég
jorus a képtõl nem tudtam délután aludni... amugy a vid egész jó, thx to lor tõle jött a dáwnlód. aranyos, bár a tehén diszkósbol nem láttam semmit, szerencsére ;)

#111
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Jorus ez a kép büntet bazz :) Köv generacio ezzel fogja fenyiteni a gyerekeit. "ha tovább sirsz kisfiam, jon jorus és lekaratéjoz majd jól"

amúgy ezzel a Milán gyerekkel most mi van? a sc-hoz csak úgy van köze, hogy a gépet kapja, vagy sikerült a "gyári" csapatba bekerülnie? szuperhiróz vagy mi, de lehet elvagyok tévedve kicsit.

#112
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
huh sensei!!!


az a milan gyereka ki mossa az orcajat?!
hah jo

#113
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Végre nekem is sikerült megnézni a viedót. (THX a lor mûveknek! ;))

Most reggel néztem meg, és egészen másképp indult a napom. :D B@szott jó lett! Ha tudjátok tartani a tempót a teljes filmen át marhaállat lesz! Amennyire meg tudom ítélni, jó lett a vágás, jók a zenék, egybe van na.

Kicsit nem volt jó látni Milán benyomott orrát. (Miért nem vagyok sosem ott, amikor fight van...) Más kérdés, hogyha 56 kiló vagyok Bullittal, akkor nem szólogatok be senkinek. Ja, tényleg, majd VinnieBoy und Ich leszünk a security. ;D

Szal hajrá, csak így tovább, várjuk a full verzsönt! ;)

#114
BrotheR

BrotheR

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 284 hozzászólás
Verekedés: azért volt, mert a Milánnal akartunk olyat videozni a MOM parknál, hogy õ bemegy a lépcsõkre zúzni, én meg megyek mellette az úton kamerával, csak egy patkány kigyúrt diszkós direkt belépett elé és elkezdett kötekedni... jó kis bunyó volt, de ezek mellett még K***VA SOK JACK ASS lesz a videoban... csak legyen már kész... szar lassú gépem... (333mHz...16Mbyte video kértya.... szal eléggé lassan megy a vágás...)
A Trailerek sajnos most egy ideig nem elérhetõek, mert egy egyetemi szerveren van, és túl leterhelte a hálózatot a sok letöltés, szal egy idõre le lett tiltva, de nem kell aggódni, hétvégén mindenképpen újra elérhetõek lesznek...

BRO

#115
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
aztaqqqqurva Brother, nem gondoltam, hogy ilyen nagyban csinálod, legalábbis azok alapján, amikor a sípályánál taliztunk.... :-\

fasza 8) 8) 8)

#116
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Télleg jó videó, a bunyó is kemény. :o

#117
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
na má nem akarok kompromitálni semmit..de van mas videó is ;DSpring 1-2 ;D ;D igaz nem EZER perces de jó...télleg pacsa a filmhet Brada'....de vigyazz mert jön a konkurencia ;D ;)

#118
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nem lehet jack ass filing miatt?!

#119
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Testvér, le a kalappal! Iszonyatosan fílinges kis demot hoztatok össze!! Nemvagyok járatos ilyen körökben ezért érdekelne, hogy ez a verekedés tulképp miért tört ki?
Full verzió kb. mikor lesz készen?

#120
bucimail

bucimail

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 286 hozzászólás
NAgyon király. 1000 jó van benne minden ami kell DH, FREERIDE, DIRT, STREET. Már alig várom azta filmet.
Csak egy dolog szomorított el az a verekedés mért kell mindig bele kötni a bringásokba. >:(

Na mind1 sajnos, de további sok sikert és jó munkát!!!!