Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VIII. BMFTeam Találkozó (Sátoraljaújhely)

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
1082 hozzászólás a témában

#801
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
A listara meg ne irjatok fel, de lehet hogy jovok. Ha jovok, akkor tuti fahaz, en nem satrazok az biztos.
De meg ez messze van.. ;) :D :D

#802
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Rás: ezt én már nem tartom fejben...én se aludtam faházban és mégis fizettem, a buli ennyit megér...ja, és arra meg világosan emlékszem, hogy csak 1 éjszakát fizettünk, a 2 helyett, mert elszámolta magát a gondnok, a többi pénzbõl meg pizzapartyt tartottunk..

#803
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Hú de sokan leszünk... :) Ennyi embert megismerni, és neveket megjegyezni... ::) Húhha ;D

#804
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
De nem tud senki konkrétot? Én nem emléxem, tavaly mennyit fizettünk a faházért, de idén is bevállalom. Jó volt az ágy. :)

#805
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

Viszont a sátrazás ingyenes voltát azért még ne vegyük 100%-ra mert azért gondolom mindenki fog vizet használni (na jó nem mindenki) ;D, és azért úgy illik, hogy azért fizessünk valamit.
Most nem kell nagy összegre gondolni max szerintem 200 forint/ sátor, de azért remélem egyet értünk.
Tavaly K.va jó volt pedig 2 nap is esett idén még jobb lesz.


term... csak tavaly azért kissé meglepõdtünk mikor ugyanazt a pízt kellet volna kicsengetni ingyenes sátorozás címén mint a faházasok :-X

#806
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 hozzászólás
Thanx :D

#807
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
8. Offiziell BMFT Találka+móka&kacagás Sátoraljaújhely revisited Y2k3 07.11-12-13.


jelentkezõk (not in alphabetical order, hanem ahogy eszembejutottak)

1. Baliba+Babyface
2. Ras+Julcsi
3. Paraferenc
4. Boriska + Jorus
5. Ors
6. Begbie
7. BRUCE
8. Lovas_Gabi
9. Rave_Ace+Findli
10. [rob]
11. Tamo+IMRE
12. tamaska
14. Lorka
15. Lajos
16. Tyito
17. YOci+2 szadista vandálállat sörpusztító
18. Olaf
19. Zsírosmacska
20. Bagi
21. ericcartmen
22. Butchman
23. Kala
24. MG
25. Shaman
26. zolle
27. Zsuzsi + Palmi
28. TCS
29. BoGar
30. Lensver + Zed
31. Mongoose 16 (??)
32. Mellon (ugye hozol digit?)
33. Sala
34. Winethoo
35. Thommey
36. Kislust és a nagy kérdõjel
37. MudCow

A péntek reggeli 8:05 Bp- Sauh vonatra lesz bringaszállító intézve illetve a vasárnap du 4 felé induló Sauh- Bp-i gyorsa szintén.
Szállás faházban illetve sátorban.
Víz, villany van. Meg libegõ is.
Viszont a sátrazás ingyenes voltát azért még ne vegyük 100%-ra mert azért gondolom mindenki fog vizet használni (na jó nem mindenki) ;D, és azért úgy illik, hogy azért fizessünk valamit.
Most nem kell nagy összegre gondolni max szerintem 200 forint/ sátor, de azért remélem egyet értünk.
Tavaly K.va jó volt pedig 2 nap is esett idén még jobb lesz.

#808
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Üdv.
Bocsesz de nem tudom végigolvasni a forumot mert a fönõk már ferde szemmel néz rám >:(
Mikor lenne a bulej és hol tart a szervezés?
Én sátorral mennék és lenne nálam hejj 1 fõnek lehetõleg csajnak és lehetõleg úgy nézzen ki mint Danelle Fulta ;D
Ha nem zavarok akkor a 8. talin is tiszteletemet tenném ::)
U.i:Tényleg nincs idõm végigfutni :-\

#809
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

link=board=8;threadid=3903;start=255#msg110414 date=1054322650]
Kérdezdd már meg, hogy melyik talin NEM aludtam már éjfélkor! Nekem kell az alvás, hogy másnap képes legyek fenn lenni 6-8 órát... :)


köhhm köhhmm...

asszem Kõszegen éjfélkor még nem igazán szundiztunk ;)... de nem akarom itt lelõni a dolgokat rob mester tényleg nem szokta túl sokáig nyújtani az estét (és jól teszi ...)

#810
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Nem lehet kellemes, ha nem jösz ki az anyósoddal. Hozd el, majd ráesünk. Miközben sugározzuk az érzést (mivel freeriderek vagyunk ;D) nagyon veszélyesek tudunk lenni.

#811
medveczki

medveczki

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
A nejem az biztosan nem jön velem ilyen bulikra, nem egy kerékpáros tipus. A lányom meg még tényleg fiatal, még 10 éves, így õt is inkább bicajozni viszem a legtöbb helyre. Így ha megyek akkor egyedül, vagy valami haverral.

Lor! Ha anyukákra vágysz vihetem az anyósom, azzal biztosan kijössz,nekem idáig nem jött össze. ;D

#812
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
lor: beléd ne mondd, hogy sok fér!

Egyébként a jó kaja -is jöhet! ;)

Tudod... a faszi nem pedofil csak türelmetlen ;D

#813
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
mindenki volt fiatal!!!!

marci khmmm....
a lanyod hany eves????! :-)

asszony is johet az anyukakkal jol megertetem magam!
:-)))))
no meg lesz ki fozzon ram!
eleg nagy a fogyasztasom!!!

#814
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Hipsz! Ha te fiatalka vagy, én még meg sem születtem. Nem akarlak elkedvetleníteni, de valószínû, hogy egyesek részérõl kissé IHB buliba fog torkolni az este, szal nem biztos, hogy élveznéd. (Most ha hülyeséget mondtam, szóljon aki nincs itt!) ;D

#815
medveczki

medveczki

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
A gondolat megfordult a fejemben nekem is. A lányom szívesen, de az asszony??????????????? ;D ;D
Csak találok valami kifogást, azért 40 év tapaszatalata............

#816
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
egy megoldas van!
ha nem enged a csalad akkor hozod oket is! ;-)

#817
medveczki

medveczki

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
Hello!

Szívesen megyek minden bulira, bár a család néha ferdén néz rám. Az igazság az, hogy bár két gépem is van egy ik ou. a másik bike, nem kimondottan terepre lettek kihegyezve. Ezen még azért segíthetünk. Fõleg hosszútávú túrákban vagyok otthon, ezt ûztem úgy 20 éve és most is ebben gyakorlom magam. Van más oldal is, hogy a fitalabb 10-18 éveseket tanítgatom a biztonságos kerekezésre. Azért, ha úgy jön ki a lépés szívesen mennék szombat vasárnap utánatok, ha tudnám merre lesztek. Sauh elég nagy, hogy be kerekezzem.

Zoli

#818
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
maci: új arcok, jó arcok!
Gyere velünk... mi sem megyünk sehova!

Én is eléggé fiatalka vagyok, de mivel rettentõ is, így nem merik monddani, hogy ne jöjjek! ;) ;D

#819
medveczki

medveczki

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
Helló Mindenki!
Itt még nem igen voltam, de olvasgattam a fórumot. Még fiatal vagyok a találkára, így nem is jelentkeznék, de segíteni tudok egy 3 személyes DOM sátorral, ha valaki hálóhiányban szenvedn.

Üdv Zoli

#820
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
sajna télleg igaz! Jöhet neki bármi, Õ csak durmol :P