Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

VIII. BMFTeam Találkozó (Sátoraljaújhely)

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
1082 replies to this topic

#441
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
Á! Konisoá! Mennyi oda a bicójegy?

#442
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 posts
Nekem is 5 körül lessz, mindennel! :(
de az elvira nem számolja bele a kerékpárjegyet, nekem! csak kevesebb vonatot ír ki!

Zolle: az a 710 az bicó nélkül annyi!

#443
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
Spahh! Diákkal 720 körül van az odaút. Bicó jeggyel elvileg. Kurva drága a vonat. Majd lehajítjuk a kallert:)

#444
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
A kedves Elvira nénike azt hozta a tudomásomra ,hogy az oda-visszaútam cirka 8000HuF-omba fog kerülni 33%-on. :-[ :-[ :-[ :-[
Kicsit húzós.FÁKK

#445
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
mi is?? ::)

;) ;D

#446
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3,201 posts
Ohh..
szép emlékek alig több mint másfél éve a keletiben egy átbulizott Depeche klub után....


És tessék most ez lett belõlem...
;D

#447
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
De jó... hajnali bandázás... mily megkapó... Ehh ::)

#448
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
:-*

#449
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,342 posts
Köszi a figyut, de szerintem jóval elõbb kintleszek bandázni ;D ;D ;D ;D

#450
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Rave: thx... 8)
Zsuzsi: ha jól tudom 8:05kor indul a vonat... csak azért mondom, mert Én pölö ez alatt az 5perc alatt késném le, ahogy ismerem magam ::) ;)

Üdv, PéeF

#451
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
Hozzál nekem rokringet (remélem nem feledted el) és akkor adok cserébe kesst. :)

#452
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc
MIvel elõzõ héten a fogorvosnál hagytam egy kisebb vagyont (elestem :-[) ezért részemrõl minimálisabbnál is minimálisabb lesz a tali anyagi oldala , DE MEGYEK!!!
Már én is allig várom.
bye

#453
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,342 posts
Mi is megjöttünk a nyaralgatásból, ahol néha sok érdekes infót hallottunk kedves jóbarátaink telócserebe ügyleteirõl... Én 1et kérek a kollegáktól: JELENJENEK MEG A HÉTVÉGÉN!!! nem érdekel mivel, csak jöjjenek zúzni!!!
Nekem is van gondom elég, a bátyóm eladta a bicóját, míg nem felügyeltem rá és vennünk kell neki addig másikat. Persze igények vannak. Nem minõsítem a tevékenységét...

Szóval péntek reggel 8:10-kor indul a Keletibõl a voncsink, ugye? Maradt ez remélem. Már nagyon izgatott vagyok!!!

#454
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,067 posts
Mi valamikor délután érkezünk, mivel péntek reggelig dolgozok, de a szállítmányozásba term. tudok segíteni ;)

Bográcsot viszek, ha tudok egy lityis Jégert is ;D


#455
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3,201 posts
FelFelFel!!!! ;D
Mivel a Libegõ középsõ állomásánál található a szállás, így csakis felfelé kell menni. :D
Para sima ügy.
Mivel mi már reggel ott leszünk mindent kipakolok fent így üres kocsival megyek le értetek!

#456
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 posts
Télleg? Az állomástól milyen messze van ez a hely?
és milyen irányba (le, föl)?

#457
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
szasz'

rave: mivel zasszony szószerint sütihegyek sütésére adta a fejét, Én is nagyon örülni fogok majd SAUH vasútállomásán egy kis helynek a renátában... ::)

az Õ részvétele még mindig kérdõjel, tutira csak akkor tudom mondani, ha fenn lesz a vonaton péntek reggel... ;)

csõváz és hátszél...

#458
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3,201 posts
Palmer vazzzee...
Szerinted???? :P
Mindenkinek:
Szeretnék mindenkit megkérni, a nagy létszámra való tekintettel, hogy aki tud hozzon sátrat legyen oly bájos.
Szállításban tudok segíteni mindössze annyit kérek, hogy jutassátok el csütörtök délutánig a XVIII. ker Lakatos út 7-9 szám alatti videótékában bármikor.(Mivel Non-stop, tényleg bármikor) :D

Ha valakinek pontosabb infó kell, hogy is kell jönni:
Metro3 Köbánya-Kispest végállomás - 82 vagy 82a busszal azt hiszem az 5-ik megálló a Lakatos út, majd a buszmegállótól csak el kell indulni egyenesen a lakótelep felé és ott a Smacth közért mellet meg lehet találni a tékát.
Ha valakinek ez kevés a 06209746848 számon elér 12 után.


#459
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,323 posts
Ná háj emberek!
Nekem oly kérdésem lenne, hogy:
Ugye a szállításban, a célállomáshoz legközelebb esõ vasútállomástól szokott lenni személygépjármûves segítség a kerékpáros, hosszú utazásban megfáradt, lakhelyüktõl igen távol szorakozási [szeszes ital fogyasztására és/vagy óriási mulatozáshoz 2keréken, 2lábon, hason, háton (kívánt rész aláhuzandó)] helyet kresõ fiatalok számára, acélból, hogy a nehéz sörrel, sátorral, védõeszközökkel megtömött háti, sport és egyéb táskáikat a hotölbé szálíttassék.

PÉNTEKEN IS LESZ ILYEN?

A tanácccs részirül: Palmer

#460
MudCow

MudCow

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 336 posts
Lor ki kell ábrándítsalak: a haveromra gondoltam! Sorry
A kocsma határeset, de gondolom nem az volt a lényeg :P