Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#1301
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Maul! Az erdei minket?:D
Cornel! Dehogy ne gyere. A ringázás kikapcsol. Kérsz engedélyt a családtól:)
Kornél! MIlyen szerszámok kellenek? Mert nagy feldobás nincs.

#1302
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts

Jó lesz ez így! Ha mindenki csinál is valamit, akkor jól fogjuk érezni magunkat! Szal csak olyanok jöjjenek, akiknek kedvük lesz a dolgokhoz, nem pedig 10en nézik, mit csinál a másik. Értitek? Nem kell Bendernek lennie senkinek, de aki jön, az vállaljon dolgokat! Pl mcClane, volt egy jó kis csõ az egyik patak felett, lehet egyensúlyozni...:)
Nah, akkor jelezze a részvételi szándékát, aki 100-ra jön. Reggel akkor 6.55-kor állomás? Vagy elöbb?? Hulp, monoblokk kiszedõm el tod hozni?
Biczaj, a képeket mikor érkeznek?


Akkor én ne is menjek??? :cry:
Met ugye erõsen kétlem, hogy bárit is bevállalok!!!
Vagy ha viszek orvosi igazolást, akkor kapok felmentést tanár úr? ;)
Komolyra fordítva: tudok vinni kamerát, fényképezõt, maroklõfegyvert, a bringámat, némi készpénzt, esetleg egy kis pumpát, imbuszt, gumiragacsot...

Asszem hulla fáradt leszek... ma is 18.30-ig melóztam... és a péntek az egyik leghúzósabb!:spioch:

#1303
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah Kornél, én mindenképpen megyek, ha szar idõ lesz akkor is. Akkor 6:55-kor az állomáson találkozunk!!
De basszus most szerszámokat nehogy mi vigyünk már, majd a zegiek hozzanak...
Jó lesz ez így Trueman! De akkor az erdei pályátokat is nézzük már meg...

#1304
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Gratula Bocika!
Én jó idõ esetén 100%, hogy megyek, de azt elõre mondom, hogy ha szar idõ lesz, meg esik az esõ, akkor rám ne számítsatok. Én tudok hozni kamerát. Kis sisakkamerát nem viszek, mert azzal sokat kell pöcsölni. Bakker milyen korán kell kelni.
Bocsi, de Fecó mûvésznevét eddig nem ismertem. Ha minden jól megy, akkor talán holnap el tudom neki vinni a vinyót estefelé. Ha esetleg beszélsz vele, említsd meg neki.
Ja, és Kornél, én viszem magamat is asszem. :D

#1305
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Jah, mg még valami:
Meg kellene dumálni, ki mit fog hozni:
kellene pupa, szerszámok, kamera, fényképezõ, stb.
Én tok vinni: imbusz, kerékleszedõ, õ..szigetelõszalag.. :)

#1306
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Jó lesz ez így! Ha mindenki csinál is valamit, akkor jól fogjuk érezni magunkat! Szal csak olyanok jöjjenek, akiknek kedvük lesz a dolgokhoz, nem pedig 10en nézik, mit csinál a másik. Értitek? Nem kell Bendernek lennie senkinek, de aki jön, az vállaljon dolgokat! Pl mcClane, volt egy jó kis csõ az egyik patak felett, lehet egyensúlyozni...:)
Nah, akkor jelezze a részvételi szándékát, aki 100-ra jön. Reggel akkor 6.55-kor állomás? Vagy elöbb?? Hulp, monoblokk kiszedõm el tod hozni?
Biczaj, a képeket mikor érkeznek?

#1307
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
Tuti nem tudok menni sajnos :(

Nektek azér jó tekergést!

#1308
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Na. Én ismerem a helyek nagy részét! De javarészt akkor street lesz, mert letörések meg ilesmi helek nincsenek. Max gyökeres lefelék. Akkor felvázolok egy kezdetleges tervet.

Megérkeztek a reggeli vonattal. Találka az állomásnál. Állomás után irány a liget, ahol a múltkor Kornél megugrotta a lépcsõt. Ezután kimehetünk a bányához. Bánya után az erdõ szélére. Van ott pár jó rész. Ez után pedig a városba kéne bemenni. A végefelé esetleg az aluljáróhoz ha akartk vallrideolni vagy ilyesmi. Kapásból ennyire gondoltam én

Edit: Miben gondolkodjak még?
Edit2: Matt! Tuti nem tudsz jönni?
Edit3: Rossz idõ esetén?

#1309
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
McClane! Nekem jó a jöv hét, csakugye azt tudod, hogy láncfûrész nélkül nem lehet kezdeni semmit...

#1310
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
hát sala, akkor neked mikor lenne jó? mert mindenképpen akkor kellene, amikor még jó idõ van.....


Na Trueman, mi lesz már?? Nem hiszem el, hogy nem tudod, hogy milyen helyek vannak Zegen! Legalább írjál már valamit...

#1311
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Trueman szombaton megyünk, szal kösd fel a nacit, és keress helyeket plíííz

egyeztetés már megy napok óta, de eredmény még nincs, nem lesz ez így jó vazz...napok óta mondogatod, hogy egyeztetek Rangerrel, meg mittudoménkivel.....
megyünk szombaton és kész, csak legyen valami elõzetes terv, hogy merre megyünk...pl kimegyünk terepre is?
Come on! It's on

Korn

#1312
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13,250 posts
  • LocationSvájc

Gratulálok Boci!!!!!



Sala! Jövõ hétvége az jó neked? Mert én akkor szívesen lemennék... De akkor úgy, hogy két napra, aztán ott alszom az osztálytársaimnál..



Szekszárd dh :(

Boci: GRATULA!!
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#1313
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
bocika, gratula!!!!!!


másrészt,
Zegre nem tudom menni, bocsi :( higyjétek el én sajnálom a legjobban!!

#1314
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Negyedszer: Minket nem érdekel, hogy ráér Ranger, vagy sem, mert mi akkor is megyünk...
Ötödször: Nem hiszem el, hogy Zegi létdere nem tudod, hogy hol vannak a jó helyek...
Hatodszor: Bocs, hogy ilyen ingerült vagyok, csak kurva szar napom volt....

#1315
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Üdv!
Elõször is: gratulálok Bocinak és családjának. Nyugodalmas éjszakákat kívánok:)
Másodszor. Nyugalom,nyugalom. Még beszélnem kell egyet Rangerrel. Viszont Õ kisütötte hogy lehet nem ér rá szombaton...
Harmadszor: Megjött a fékem!

#1316
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
elõször is a pályát kell megépíteni, gondolom ismét tömegével jelentkeznek rá az emberek, hogy segítsenek...
felõlem a jövõ héten délutánonként építhetünk, ráérek, vannak tervek?
be kellene fejezni a felsõ részt, meg alul elkezdhetnénk egy kis trükkös ns-tépíteni, kakashintával, huplikkal, vékony részekkel, stb....stb...

szombatra fényképezõgép kell, meg kamera is jó lenne....Hulp és Cornel tudtok kamerát hozni? nagyon jóóó lenne :)
Trueman megvan, hogy merre megyünk, mit nézünk meg?

Biczó gyere utánunk, kimegyünk eléd a vasútra

indulás: 7:15
érkezés: 8:27
Come on! It's on

Korn

#1317
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Maul, hozzál ám fényképezõt szombaton!!
Szerintem a hálót felejtsétek el, mert el fogják lopni...

#1318
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
:)

#1319
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Itt a számom biczó: 0630 4560 284

De szeritnem tök felesleges rá olyan vackot venni, mert elõször meg kellene építeni azt a pályát...

#1320
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Biczó!

szerezzé má nekem katonai távcsövet amit a katonaság használ!!!
Zeiss. DDR-es

Meg mindenki! akinek van ilyen régi CARL ZEISS JENA távcsöve
régi keletnémet ha eladná szívesen megvenném jó pénzért....

tamás
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"