Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#841
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
De most minek várjunk tavaszig, ha most van leárazva a cucc??

Meg simán lehet hóba is játszani, meg tudok csomó fefdett helyet...

Szóval november elején szerintem meg kellene venni, meg ha most megint elmegyünk játszani, az mégegy tizes, aztán akkor az megint pazarlás....

Nah de ez az én véleményem...

#842
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Ja kérem akin 3 nagykabát volt :)
Különben én is erre gondoltam. Mármint arra, hogy lehet már késõ megvenni a cuccot, persze még lehet jó idõ 1-2 hónapig. Mindenesetre érdemes gondolkodni rajta, rossz lenne ha csak ott porosodna a polcon...
Mondjuk vannak fedettpályás bevetések is, de nekem nem nagyon tetszenek.

Lassan kitûzhetnénk a következõ buli helyét és idejét!

#843
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Jah Maul meg Biczó már vagyunk 4-en!!!
az kurva jó!

nekem meg nem fáj semmim, pedig kaptam rendesen...
egy kicsit az alkaromon érzem.

A kérdés az hogy még idén beruházzunk, vagy tavasszal?
mert tavasztól tudunk igazán játszani.
10 alatt már nem jó a gáz miatt.
hacsak nem veszünk levegõset.. :) na de az drága.

Tehát szerintem idén még menjünk el egy körre szentgotthárdra, és akkor mindenki betervezi tavaszra és akkor mehet a buli?!?
addig jól körbejárjuk, és tavaszra mindenki gyûjt egy kicsit a tutira.
szerintem se vegyünk ilyen lütye-suli csomagot.

Tehát vagyunk 4-en, talán még jön hozzá tavaszra 2 ember.
Mit szóltok hozzá?

t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#844
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Biczó! Nem olvasod az oldalt rendesen! Eddig voltunk 3-an! Te a 4-dik vagy! :)

#845
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts

Cornel ez igaz? Neked megvan a Metallica S&M? Mikor tudnád odaadni? Basszus, mit hajkurásztam már azt a koncertet DVD-n. Múltkor hajszálnyival maradtam csak le róla. Aksiós volt, és mikor én arra jártam már elfogyott az összes.
McClane, én honnan tudnám, hogy hol vannak a Dani képei. Elhiheted, engem legalább annyira érdekelnének. Még a Dávidét sem láttam, pedig elvileg õ még gépközelben is van. De a Dani is, ha nem jut géphez, akkor mi a francért nem képes elküldeni postán egy CD-n. Érdekel, hogy milyenek lettek. Meg akkor most benne lesz az újságban vagy nem? Mert ha igen, akkor természetesen megvenném.

vazze nekem azt monta hogy beszélt veled hulp és az általad megadott ftp-re töltötte fel..


de ne aggódjatok mert elküldte már cd-n is remélem!!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#846
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts

Hááát! Szegény McClane-nek volt egy-két olyan köre amikor direkt rá vadásztak!:)

ez így azért nem teljesen igaz áhm, csak épp arra jártunk Maullal..:):)hát ner lõjjük le?! egyébként döntetlen lett. mert mindenkinek fáj valamilye.. azért voltak véres harcok..:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#847
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts

Tehát JT csomag 54 ropi, VL csomag 35 ropi.
(mínusz kedvezmény!) ha 4-et veszünk, tuti adnak lõszert ajándékba...
Maul JT
Bocika JT
Cornel JT/VL
Bicó ?
McClane ?
Kornél BOCI ?

t

vazze nem gyõzök válaszolni
JT!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#848
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts

Ha megleszünk négyen, akkor rám biztosan számíthatsz, de én azért akarok JT-t mert annak 18' -as csöve van. és kétszer olyan esszire visz, mint egy tippman.... Aztán nagyfatterral még megtuningolom, aztán mingyárt jó lesz:)

Meg én a 20oz-s palacknak látom értelmét megmondom õszintén... De ez már mindenkinek részletkérdés...

Én ha veszek, akkor azokat, amiket leírtam. A tippmann már drága...


nekem is ez az ajánlat szimpi...tehát benne vagyok-így már vagyunk 3-an(Maul, Boci ,és én) de nekem kell még legalább egy hónap, legkorábban november elején tudom megvenni-nektek az úgy jó.. Maul nekem jt tetszik, és a nagy palacknak látom értelmét..meg kisebbet be lehet szerezni bármikor..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#849
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Kár! Pedig jól hangzott! Mondjuk jobban tetszik a JT! :)
Tényleg! Mikor akarjuk megvenni? És akkor palack nélkül vesszük? Vagy azért kellene egy normális újratölthetõ palack is, nem?

#850
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Boci én benne vagyok de majd egy kicsit késöbb tudnék venni, mert anyagi gödörbe estem és nem tudok kimászni..Û:) na de biztos tudjátok...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#851
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Üdv!

Hulp! Akkor szerdán viszem! Persze, folyamatosan csinálgatom a dolgot, mindig rászánok egy kis idõt, csak hát nagyon kevés az anyag..

Cornel!

Ez a paintballsuli egy átbaszás, mert ilyen lófasz játékfggyvert adnak, ami egy-két alkalom után eldobató...

Boci!
4-en soha nem leszünk....
Mi is amikor venni akartunk ez volt, hogy másokra kellett várni, aztán ezért nem lett belõle semmi...
Szóval szerintem vegyük meg, aztán hárman ellövöldözzük egymást:)
Meg a faszihoz is mehetünk játszani, ha máûsok is vannak, aztán akkor csak a pályadíjat kell fizetni, meg a mostani big game-re is mehetünk, meg amatõr versenyekre...
Szóval szerintem ne várjunk...




BAZZE MCCLANE!
Mekkora egy pöcs vagy:)
Ha most én is felsorolnám az álmaimat, akkor nekem is elmenne pár millám:)
De ez a ki szeretnék jutni Új-zélandra szöveg nagyon tetszik!
De egyébként mit akarsz ott csinálni?? Nincs ott semmi... Csak letörések...

#852
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Hulp! Megvan, de nem az eredeti, hanem másolt, tömörített! Azért élvezhetõ lett így is szerintem.

#853
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Cornel ez igaz? Neked megvan a Metallica S&M? Mikor tudnád odaadni? Basszus, mit hajkurásztam már azt a koncertet DVD-n. Múltkor hajszálnyival maradtam csak le róla. Aksiós volt, és mikor én arra jártam már elfogyott az összes.
McClane, én honnan tudnám, hogy hol vannak a Dani képei. Elhiheted, engem legalább annyira érdekelnének. Még a Dávidét sem láttam, pedig elvileg õ még gépközelben is van. De a Dani is, ha nem jut géphez, akkor mi a francért nem képes elküldeni postán egy CD-n. Érdekel, hogy milyenek lettek. Meg akkor most benne lesz az újságban vagy nem? Mert ha igen, akkor természetesen megvenném.

#854
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
nem olvastad, hogy milyen kiadásaim lesznek?
és ezek még csak azok, amikre számítok....
Come on! It's on

Korn

#855
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Szerintem ez a Paintball Suli jól hangzik!
McClane és mások! 20.000 Ft az oktatás itt Szombathelyen és ha vége viheted a fegyvert a maszkot és a tárat!
Nem néz ki rosszul az a pusku!
Szerintem gondoljuk végig, ennyiért sokkal többen beszállnának a buliba! És akkor lehetne egy komoly kis csapatunk sok fegyverrel! Kezdetnek épp elég, aztán még késõbb vehetünk jobbakat is, de egyenlõre ez is jó lenne!
Mert ugye itt vagyok én is, igazából nem tudok most sokat áldozni rá és nekem mingyá két felszerelést is vennem kell az asszony miatt! És ha végig gondolom, hogy 1 felszerelés 55-ért vagy kettõ 40-ért, háááát nem is tudom.

#856
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Hulp nem tudod, hogy hol vannak a Dani leogangi képei?
meg annyi még, hogy megvan neked a call of duty kettõ?
ja meg a Cornelnak megvan a metallica es end em dupla dévédé
Come on! It's on

Korn

#857
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Új-Zélandra én is nagyon szívesen elmennék, de az asszem továbbra is megmarad álom szintjén. A repülõjegyre nem fog soha összejönni a lóvé.

#858
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
yo reggelt
otthon nincs net, szal azé' nem írtam eddig
paintball jó volt, pár folt azért maradt :)

saját felszerelést biztos nem tudok venni, nekem ott van a három bicikli, ami viszi a pénzt, na meg az új hobbi a snowboard, bár a deszka és kötés már megvan, kell még oda is pár cucc, kocsi szervíz, kocsira téli gumik, jövõre ismét francia edzõtábor, meg Új-Zélandra is ki szeretnék menni, meg SuliNet csak november1-ig van alkatrészekre, utána csak komplett gépre, szal arra is kell lóvé, meg állítólag szekrényt is kell vennem otthon a szobámba...

szal ez most nekem biztos nem fér bele, bár amiket leírtam, azokból is sok lesz, ami nem valósul meg...
Come on! It's on

Korn

#859
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Jah hát az ugyanaz a cég mint ahonnan vennénk a cuccost.

a sárvárit megnézem.
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#860
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Van Sárváron valami bót! Meg köllene nézni! Meg valami Paintball Suli itt Szombathelyen aminek a végén megkapod a cuccost!
http://www.paintballsuli.hu/