Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#5481
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hát Hulp nagyon sajnálom!

ha lesz kedved tekerni én szívesen odaadom a Konát amíg nem lesz keród, aztán tucc jönni vele!

t

#5482
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Udv!

Reszvetem Hulp! Nagyon sajnalom, es nem tudom, ezek utan miben lehet bizni. Azert egy mongoose-tol nem ezt varni,bar lehet,hogy egyedi esetrol van szo. Kivancsi lennek a bikkmakkos kollegak velemenyere! Szerencsere neked nem esett nagyobb bajod! Mariusz elvileg meg tudna csinalni,vagy Yasec,csak az a kerdes,erdemes e. Ha ki lenne cserelve a 2 cso,akkor lehet,hogy mashol torne,bar nem hinnem. Erdeklodni kell, elvileg a gyarto garanciaban kicserelheti,ha anyaghibarol van szo,de ehhez szakertoi velemeny kell,ami nem olcsosag. Bar 220e se semmi.. :'(
Ha merev vazat akarsz,akkor ajanlom az author a-gangot! Ha gondolod, megnezzuk delutan a az a-zone-t, 110e csak rugostaggal!!! Tudom,hogy szerintetek randa,de brutal eros vaz,es nem merev a segge,szal a helyedben gondolkodnek rajta,ennyi penzert mast nem nagyon kapsz!
Meg egyszer reszvetem,es akkor delutan megyek Maullal,ok?


#5483
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
aztaqu!! >:( :(
részvétem hulp! :'( :'( :'(

szerencséd volt hogy így megusztad! avázat nem lehet garanciában kicseréltetni? vagy mennyi idõs volt már?
jujj
nagyot eshettél :'(
jobbulást a lelki traumából meg a testi izékbõl is!


#5484
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Na srácok, a Mongoose váz nem sérthetetlen. Sajna a saját bõrömön tapasztaltam a dolgot. Pont azon a helyen adta meg magát, amire mindenki azt mondta, hogy ott biztos nem lesz semmi baja. Az alsócsõ-homlokcsõ hegesztési varrata szakadt el, ennek következtében, a felsõcsõ is eltörött két helyen. Nekem szerencsére nem lett komolyabb bajom, bár a stucni azért eléggé tisztességesen belém állt, és most is fáj mint az állat. Elhajlott a tárcsa is, meg lecsiszoltam egypár fogat a nagy lánckerékrõl. Még az volt a szerencse, hogy nem ugrattam nagyot, mert nem volt kedvem. Ja egyébként az emlékmû alatti lépcsõsoron történt a dolog, alulról a 3. vagy 4. lépcsõn, asszem csak 4 lépcsõ magas. Még szerencse, hogy a többit nem volt kedvem ugrani, mert azok sokkal nagyobbak, gyorsabban is mentem volna, szóval sokkal nagyobbat zakóztam volna. Csak azt sajnálom, hogy nem tudok majd mostanában tekerni.

#5485
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Bocs Maul, de asszem ma én nem megyek, mert nincs túl sok kedvem, meg minden tiszta sár. A mait inkább kihagynám.

#5486
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hulp megyünk ma is építeni? Mondjuk nincs valami jó idõ de építéshez nem rossz!
Kornél akkor hétvége?

#5487
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hátigen a családias hangulatból nincs hiány! ;D
Kornél a képeket mikor rakod fel? ;D
És akkor holnap mond meg hogy hétvégén jössz-e!

#5488
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nem baj, a kovetkezõ project majd a Kínai Nagy Fal meghosszabbítása lesz Szombathelyig, azt is lenyomjuk ketten simán. ;D Mindenesetre családian hangulat van, az biztos.

#5489
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hy! Hát ez vicc ez az idõ! Hulpalvoltunk kint az ugartünál és jól haladtunk, van megint új rész! DE ketten építeni nem a legjobb ;D





#5490
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Mondjuk Árkádia 3-kor. Nem tud valaki netes Ausztria térképet?

#5491
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nekem mind1 Kornél hogy hova rakod! ;D
DE írd ám oda hogy a private goldnak megy portfoliónak ;D ;D;D

Boci! azt hol nézted hogy kint olcsóbbak a felsõtestvédpk, tudsz valami oldalt mondani?

Ja és az UFO-nak mi a hivatalod oldala, mert nem találom sehol!

És ki kéne választani, hogy melyik legyen a logo!!!!

#5492
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Várom a képeket! ;)
felrakom a sztárképeket,de a VIP-be vagy a publikus részre? :D
Ma sajnos nem érek rá,pedig jó lenne kimennem segíteni... :-\

#5493
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kornél és a sztárfotóimat is rakd fel:)

#5494
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Most töltöm át a képeket! Elvile a hulpal ma megyünk építeni!

#5495
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Maul,légyszi másoljad fel a képeket!!!!

Ma sajnos nem tudok menni,majd csütörtökön,vagy pénteken! Építés mikor lenne?

#5496
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Akkor ma mikor megyünk?

#5497
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Városban baromkondi itt is lehet, én azért biztos nem megyek fel Kõszegre. Persze azért Kõszeg ebbõl a szempontból is jobb.

#5498
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hi!

Maul,a képeket mikor rakod fel?
VIP-ben megadtam az elérhetõséget,majd rakjad fel légyszi!!!

#5499
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
esetleg akkor ne fel hegyre, hanem a városba gyertek. a vár körül el lehet itt szórakozni...
ahogy gondoljátok.

#5500
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Én szívesen megyek, viszont semmit extrát nem tudok bemutatni, majd megyek gyorsan, és azt lehet lekamerázni. Annyi idõ alatt nem lehet semmit csinálni Bocika, ugyanis ha te fél kettõre haza akarsz érni, akkor a fél egyes vonattal haza kell jönnöd, még ha a 8-as vonattal megyünk, akkor sem lesz idõ semmire, még felmenni is alig tudunk a hegyre, nemhogy kamerázni, meg ilyenekkel szórakozni. Volt hogy elmentünk fényképezgetni, mentünk az 1-es vonattal, és a nyolcassal jöttünk haza, mert úgy elment az idõ a folytonos megállással, meg az állítgatással. Én megértem, hogy nem érsz rá, meg van egy csomó más dolgod is, de egyszerûen túl kevés az idõ erre, összecsapni meg semmi értelme, mert mindent utólag sem lehet korrigálni, még vágással sem, mondjuk egy szar beállítást. Szóval nekem ez a véleményem.