Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#5461
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hy a dead end street issue 2-t hol lehet letölteni?

És akkor holnap mikor megyünk építeni?

#5462
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jól van akkor holnap fél nyolc emlékmûparkoló?

DE hulp ezt ne hagyd ám anniyba! Mi az hogy egy váz csak úgy eltörik 1,5 év után! Ez vicc hogy ezt mondták!

#5463
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Adtam fel hirdetést a vázamra a honlapodon Kornél, majd nézzétek meg, hogy változtassak-e rajta valamit, vagy így is vonzó az ajánlat? ;D

#5464
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Voltam a Biciklonban, és azt mondták, hogy ne számítsak semmire, nem fogják kicserélni a vázat, mert van ilyen, hogy eltörik. Hát nem vigasztaltak meg vele. Na mindegy kezdõdhet a gyûjtögetés. Kornél, mennyiért adod kölcsön a Mongoosodat egy hétre? ;D Ezt a nyaralást tök nem hagynám ki. :'( Mindegy, ez csak vicc volt.

#5465
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
jaja, nekem is ezt írta ki.
tegnap letöltöttem a north shoreos videot. elég jó helyeken nyomják a sárcok meg nem is rosszul :) de a zene ez alatt se tetszett nekem..

a dead end street issue 2-t láttátok már? érdemes megnézni ;) meg a promo video is jó.

szombaton ha jöttök akkor írjátok + h melyik vonattal!
üdv!
MaTT

#5466
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Kranked nem tudok a vip zónába bejelentkezni, itt a hibaüzi:

Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server during query in /page.php on line 14
Lost connection to MySQL server during query


akkor holnap este 7 után a városban?

#5467
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Én meg majd sétálok mellettetek. Sajna garancia ügyben a Mali az illetékes, nem a Biciklon..... Mindegy, ha nem sikerül, akkor majd küldök emilt, meg képeket a gyárnak.

#5468
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
oks, köszi a gyors válaszokat ;D
akkor holnap elhozom, és este is tudunk a városban állatkodni, én 1/2 8 kor már rá is érek, mert 19:00-ra érek haza...

#5469
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát én szívem szerint mrnnék versenyre, de egyedül nem megyek fel pestre a kornél meg nem tudja még szombaton hogy dolgozni fog-e, ezért van a nagy halgatás!
DE hozzad el mcclane mindenképpen, mert vasárnap 100% hogy elmegyünk, meg akkor holnap ste is mehetünk a városba bohóckodni!

#5470
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Kornél meg Maul!

írjatok már Mclanenek, hogy akkor kell e a kamera????
mindenki hallgat, mint szar a fûben!!!!
én már megmondtam, hogy kurva sok dolgom van hétvégén, csak szombat délelõtt érek rá 2 órácskát!
másrészt engem filmezni? ;)
Maul mész akkor versenyre?
Kornél dolgozol 7végén?

mert ha nem tudjátok, akkor írjatok a Mclane-nek, és akkor majd máskor hozza el a kamerát!

t

#5471
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Én mennék McClane.... Ha esetleg kell valamit segíteni, akkor szóljatok.

#5472
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
fiúk, most komolyan...elhozzam holnap a kamerát, vagy ne?

senki nem ír semmit.... >:(

#5473
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Akkor várlak benneteket, majd csörgessetek meg, ha jöttök.

#5474
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hi

Mennek szivesen,de ma sem erek ra sajna,holnap viszont igen. Motorral megyek,mert egybol megyek melo utan. Akkor negyed 3kor,de hozzal fenykepezogepet!!!

#5475
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Ja kornél akkor negyed három?
Mivel jössz biciklivel vagy kocsival? Utána nem megyünk ki építeni?

#5476
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Na szevasztok! Hát hulp õszinte részvétem! :'( :'(
CSak az a kurvaság ugye, hogy a mailnál vetted és azok amekkora köcsögök, szóval nem lenne érdemesebb kimenni az osztrák forgalmazóhoz, hátha azoknak jobb a hozzáállásuk! Szerintem mindenképpen meg kéne próbálni! Mert ha garancia nincs hátha kedvezményesen adnak újat! (ha mongoosnál akarsz mindenképpen)
Én azt mondom neked, hogy szerintem felesleges lenne merevázat venned, mert akkor csak elbaszol 40-50 ropit! Szerintem használd ki hogy a kornél is meg a boci is felajánlották a bciklijüket, persze az enyémet is viheted, (csak a magellannal nem sokra mennél) Aztán nyáron csak összegyûlik a zsé! Hát baszki így nem lehet ezt anniyban hagyni, mindenképpen menj a malihoz, meg osztákiába is! Próbát megér szerintem!

#5477
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Ha olcso merev gep kell,akkor altrix airborne! Boa is olcso,csakhat....
2ig dolgozom,utanna tok csak menni,es Maul sem irt vissza meg... :( Uzentem neki,de lehet,hogy nincs nala a teloja, vagy meg alszik..

#5478
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Hulp nagyon sajnálom a dolgot, részvétem....
a lényeg, hogy neked nem lett nagyobb bajod.....

más: hétvégére hozzam akkor a kamerát?

#5479
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Köszi srácok. Hát sajnos ezt már nem nagyon van értelme hegeszteni, mert ez már nem csak kómában van, hogy fel lehessen ébreszteni, hanem sajnos meghalt. Sajna a garancia szerintem már lejárt, de azért majd még megpróbálok valamit a biciklonban, hátha ki lehet csikarni valamit, de a Malin múlik az egész, azok meg nagy faszkalapok. Az a helyzet, hogy valószínûleg egy átmeneti vázat fogok csak venni, az meg sajna merev lesz. Abból mit ajánlatok, ami mindent kibír, és nem drága? Bár asszem az extrémkedést hanyagolni fogom. Azért arra kíváncsi vagyok, hogy a bikmakkosok által tuningolt váz meddig fogja bírni, mert szerintem annál sokkal nagyobb az igénybevétel. Persze ez engem annyira nem vígasztal. És bakker fuccs a nyaralásnak is, pedig milyen jó lett volna. Hát ez van, de kár rajta keseregni. Kornél, próbáljatok meg sietni, mert utána szét akarom szedni, mert nem akarom az egész bicajt bevinni a biciklonba, csak a vázat. Vagy ne szedjem szét?

#5480
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
En mar felajanlottam a mongoose-om, de lehet,hogy tobbet nem bizik a markaban,es nem ul fel ra. :'(