Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#5441
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Holnap 3-kor! emlékmû aljánál talákozunk!!!
Hulp nem jössz?

#5442
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Addig nem nyugszanak, amíg valamelyik nem pusztul egy hatalmasat. Akkor talán majd nyugi lesz.

#5443
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hát ez vicc ez az ugratós téma!
Lassan belépõ lesz szedve!


#5444
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Bakker, túristalátványosság lett az ugratónkból. Ne tudjátok meg kikkel találkoztunk ma, azt hittem lehidalok. Középkorú nõk basszus, még a végén erdei tornapályának nézik a helyet, aztán fél Szombathely oda fog járni. Amikor meg jöttünk el, találkoztunk két bunkó csávóval, a Maul beszélt hozzájuk, aztán simán elmentek mellette, mintha ott se lenne, hihetetlen.

#5445
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Na csá!

9.00 kor emlékmû!!!!

Mclane kamera!!!


csá

t

#5446
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
na akkor ma este egy kis street? este 7 után?
holnap délelõtt akkor nekem is jó, csak mondjátok meg, hogy hol és mikor...
este 18:00-ig el tudom olvasni....szal addig írjátok le pleasee ;D
meg a vasárnap 15:00 után jó...

#5447
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Kornél módosítsuk inkább az idõpontot, mivel a hulp csak 3 kor tdja megmondani hogy tud-e jönni? Mert ha tud akkor velem megyek kocsival, ls akkor csak negyed négyre érünk ki!

#5448
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Bocs rosszul mondtam 3-kor kinT!

#5449
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Ok akkor 3-kor árkádia!

#5450
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Irtam Maul,hogy nem erek ra egesz nap! Kb 2ig,ugyhogy nem tudok menni versenyre!

Akkor 3kor kint talalkozunk?

#5451
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Basszus, ha holnap úgy sem lesz semmi, akkor húzzunk már el a versenyre Kornél!

#5452
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hat ezt nem lehet osszehozni.. :(
Bocika sem er ra,csak holnap delelott par orat,vasarnap meg akkor ki jonne? Gaz nagyon ez igy, Biczo - Roli nem is ernek ra?

Maul,legyen 3ora,aztan kinnt talakozunk,ok? Be kell mennem a varosba meg... :-\

#5453
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
skacok, akkor ma este lesz valami?
én még vasárnap délután érek rá, na meg ma este 7 után....

#5454
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jól van akkor fél 3 árkádia, mondjuk attól függ hogy hulp akkor jön-e!

#5455
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hi!

Hulp,sajnos nalunk ilyen a hozzaallas mindenhez,ha csak egy biztositot nezek,akkor is ez a palya. Mindent megtesznek,hogy ne kelljen nekik fizetni.. >:(
Mennyit ,ozog a DJ-d? 110et vagy 130at? Szerintem semmi rossz nincs abban,ha valaki DJ-t rak a fairlane-be,hiszen nem CC bicaj,hanem a legszerenyebb megiteles szerint is minimum enduro, amik egy alapban 120/130as telokkal jonnek ki! Akkor lenne gaz,ha duplavallasod lett volna,szal ebbe nem kothetnek bele.A bicajod amugy tok rendbe van,nincs szetcseszve,szal latszik,hogy vigyaztal ra. Ha amiatt nem lesz garis,mert radfogjak a brutalkodast,akkor felgyujtom oket! Ez egyszeru gyartashiba,es szerintem egyedi eset,a neten SEMMIT talaltam hasonlo esetrol! En a gyarnak most irnek,mert egy het alatt tuti reagalnak ra!! Malira ne varj,ok mar bizonyitottak.. :-\
Nem tudtok olyanrol,hogy bringara is lehet biztositast kotni?? Szerintem nem lenne butasag,havi ezerert be is vallalnam,tobb nem lehet,azert mar autot biztositanak masok. Ilyen esetben jol jonne..

Maul,fel 3 arkadia,de motorral megyek,mert fel 6ra haza kell ernem! Hulp,akkor te ki tudsz jonni kocsival?

#5456
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Szegény Attila, ha jól tudom õ már burult egyszer egy eléggé tekintélyeset. Remélem nincs neki semmi baja. Az a probléma, hogy nem a biciklonosok az illetékesek, szóval én hiába cseszegetem õket, azt mondták, hogy mindent megtesznek, de ne várjak semmit. Jövõ hét közepén ki fog derülni, de azt mondták ne számítsak semmire, szinte biztos, hogy nem érvényes a garancia. Azt is mondták, hogy azért kell teljes felszereltségében küldeni a vázat alkatrészekkel együtt, hogy meg tudják állapítani mire használtam. Ebbõl a szempontból nem túl szerencsés, hogy dirt jumper van benne, pedig én tényleg nem használtam dirtre, és mégis be fogják bizonyítani hogy de. Ezt utálom a legjobban, amikor tehetetlen az ember, mert végülis az vagyok. Azért ha nem jön össze a dolog, akkor írni fogok a gyárnak is. Viszont lehet, hogy a sisakot féláron beszámítják, de ott is kell orvosi igazolás, meg az eset leírása, de talán elég nyomós érv lesz a törött váz, hogy azzal nagyot estem.

#5457
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
des2: http://users.atw.hu/...des_issue02.mpg

a hibaüzenet olyan dél körül volt kb asszem...

hulp!
Te meg tényleg járj utána. mi az hogy nem foglalkoznak vele. az én vázamra van 3év gari pedig ez csak egy tojvani kis izé.. (azért szretlek ám polaris ne hogy megsértõdj :-* ;D )
ne hagyd annyiban! írj mongoosenak õk meg majd jól le..szák a Malit vagy nem tom.. sok sikert azért!

más: ma délután itt kõszegen is volt egy törés. igaz "csak" kormány. b+ merevítõs megadta magát egy ugratáskor a Nábrádi Atillának. elég nagyot burult :\ szerencsére meguszta horzsolásokkal.
ezek szerint ez egy ilyen hét :(

Take Care mindenki!
MaTT

#5458
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Kornél akkor holnap lécci hozzál szigetelõszalagot is mindenképpen! Kösz!

#5459
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
de akkor Kornél tudsz jönni te is holnap este fél nyolckor? Meg akkor délután is építünk?

#5460
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Hi!

Legyen kamera,egész nap nem dolgozom,vagy reggel vagy délután ráérek,de lehet,hogy egész nap!
McClane,Matt!

Mikor volt ez a hibaüzenet?? Lehet.hogy az ATW szarakodott,mert most minden ok (itt)!