Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#4161
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Miert? Maris rongaltak???
Vagy csak oda mertek mereszkedni?:D

#4162
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Woww, hogy nektek mennyi idotok van! :))
Qrva kocsogok, akik a palyankra mentek!! Csak talakozzak veluk...

#4163
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
üdv!
McClane! http://www.extremedupecheck.tk/ ezen az oldalon ami fenn van cuccos elvileg azok közül tudok letölteni. sajna a McConkey-t nem találtam közte :(
amugy szombat este nekem okés. lehet rá tudom venni barátnõmet is h eljöjjön. de lehet h elmegy raxra túrázni. namind1. szal addig még szedek le pár filmet aztán viszem.

Bicó! kõszegen hol is van ez a hillclimb pálya? nem vagyok idevalósi szal lécci magyarázd el :) amugy a városban is van egy Mauléknak való hely:
családi ház, erkéllyel. erkélynél még nincs kerítés. erkély alatt tökéletes érkezõ. csak meg kell beszélni a tulajjal :D

nah héllo!

#4164
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
OK, akkor majd hozd a prospektusokat, aztán megdumáljuk. Kocsival olcsóbb már akkor is, ha csak ketten vagyunk.

#4165
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Mindenképpen, én nagyon szeretnék menni. Én csak azért javasoltam ezt az idõpontot, mert akkor már megkapom az augusztusi fizetésemet is. Ha minden igaz arra már lesz kamerám is, legalább is úgy tervezem. Én kocsival szeretnék menni mindenképpen. Viszont ahhoz majd még be kell újítani egy tetõcsomagtartót. Talán az is jó lenne, ha a bicajtartókat csak bérelnénk, vagy mindenki venne magának csak magát a sínt, és akkor azt máskor is fel lehetne használni.

#4166
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Inkább majd személyesen, mert most úgyse tudom megmutatni a prosikat...

Annyit kellene majd idejében eldönteni, hogy Voralberg tart.-Bregenz-e avagy más??

Mert háát ugye Bregenz kb 10óra vanattal-király vonattal, észre se venni a távot..még az utazás is nagyoon szuper volt...az kb 100euro 50%ossal ami nekünk jár, és ahelyszínen kiváltható, csak fényképet kell vinni..de Bregenzben ingyé ház,, a legszebb részek, svájci határ nem messsze, sok felvonó, 2ezres csúcsok, Boooden-see???
vagy pl Salzkammergut-nincs messze Leogang Bikeworld stb,,,,
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4167
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Hulp, én mondom mindenképp megyek, augusztusban, majdnem egybe esik azzal, amit te írtál, de én egy nagyoon szép kis osztrák házban félpanzióval, szal ezt néztem, bicajt oda rakod ahova akarod,mehetünk vonattal, kocsival...az egész az extráktól függ, szerintem 100e Ft-ba már minden belefér, mivel ezek a parasztházak nem drágák,,a fél-panzió majdnem mindenhol alap..rendesek, szeretik a bicajosokat, és ha autóval mennénk a távolabbi pontok is elérhetõek lennének, kérsz árlistát??? szombaton magammal viszem azokat emiket kaptam, ajánlottak....lehet válogatni..
Szervezzük meg Hulp!!!!!!te is nézz csak jobban körbe, én úgy csinálltam hogy kinéztem utazási-iroda prospektusában, a cím alapján megnéztem a neten, és felhívtam... így kikerülve az utazási irodát kapásból -10%!!!!

Akkor megszervezzük????
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4168
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Jó, de legyen a közelben felvonó. Mert bár imádok felfele mászni, de azért inkább gurulnék. Küldjél akkor árakat, hogy mit lehet, meg hol. Én egyelõre csak kezdeményezni akartam valamit. Meg mondjuk ha nincs olyan messze, akkor egy-egy napra át is lehet menni Leogangba. Én mindenképpen szeretnék legalább két napot ott bicajozni. EGy nap tanulás egy nap élvezet.:D

#4169
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Hulp hidd el, ennek a felébõl összehozok egy olyan bicajos nyaralást hogy csak na,, és nem kell nézned még 8nap után se hogy maradt-e még 50cented kiflire,,valamit elnéztél.. nekem már vannak árajánlataim, meg étlapom, meg képem is a szállásról amit kinéztem...de ott van az ismerõs is, az egy egész ház brégenzben, és csak a mienk, ingyéé... én már ezt régóta nézegetem, Leogang nem éri meg..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4170
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Biczó, neked mi a véleményed a nyaralásról? Esetleg tudsz olcsóbb szállást?

#4171
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Ja Maul, találtam neketek egy igazán iszonyat fasza trükkös helyet......nagyoon jó hidd el, nem könnyû,, de jó egy,, meredek fökldút egy lapos tetõn végzõdik(beton)vagyis olyan izépincén,, és szemben 4m-re meredek lejtõ, a tetõ kb 3m magas..a táv pont jóó, egykis írtás a leérkezõnek és kész--nagyoon jóó!!!csak bátorság kellene hozzá-mindez kõszegen a hill-climb pálya alján,a belvárostól 1,5km...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4172
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Hát bocs Maul, én is mennék Kanadába, csak ahhoz legalább még két évet kellene dolgoznom. Én is inkább elmennék ennyi pénzbõl Új-Zélandra, de sajna az nem ennyibe kerülne. Meg ez a 150e Ft szerintem inkább kevesebb. Meg sajna ahhoz, hogy lássunk egy normálisabb hegyet valami jó kis pályával, ahhoz el kell utazni, az meg pénzbe kerül, sajna nem is kevésbe. Kár, pedig jó lett volna, ha jössz. Mondjuk azért ez még nagyon odébb van.
De legalább már egy jelentkezõ van. Akkor számítok rád McClane.:D

#4173
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Én már voltam ott úgyhogy tudom mennyit ér meg-nagyoon fasza, de annyit-ennyit nem ér!!!!!!!Tudom!!!! nem ér annyit hidd el hulp,ennyi maniból ausztria legszebrészén eltöltök 2hetet!!!!!!!és a környéken 3 felvonó is van, egy fuvar 4euro 50cent!!!!???az igaz hogy nem monti pályára visz fel, de ha csak 1500ra onnan ezer egy út megy mindenfelé, lehetne találni nagyoon extrem lefeléket...Na meg Peti én megyek mindenképp a nyáron min 7napra,,ha eljössz szerzek ingyé szállást...ismerõsnél, akiknél már voltam párszor-ez az ahova már majdnem elmentünk csak eltört a váz...a csaj már kérdezte is mikor megyünk???+!!!!!!!!! De tudod: bregenz messze van, de mehetünk közelebre is, utazási irodával, szerintem mindenhogy olcsóbbb...

Mcclane jót tekertünk....tetszett!!!!qva szép idõ volt, és a hó is király volt..jókat zúztam, a fékem lefogyott mire leértem...:)


Szombat nekem ok!!! az építés is ok, és valakit bekéne szorítani két NS keresztléc közé abban is benne vagyok, dúl bennem az agresszió..:)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4174
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Na hy!
Ja McClane, megvolt a szalgavató, faszás volt! Akkor a kazit, azt majd add vissza! Kössz!


A szombati nap, akkor szerintem úgy jó is lesz, ahogy mondtad mcClane!


Ja, faterom meséli, hogy szombaton jött egy teherautó Darkwoodba, aztán hozta az embereket biciklivel, aztán mentek ns-ezni! :(
Csak egyszer találkozzunk velök áááhhhh!!!
Építeni ugye meg luxus, csak suttyomban kimenni, az megy! Mondjuk az elég vicces, ha az utolsó sakaszra is rámentek, amit legelõször épiítertünk, mert onnan egy csomókeresztléc ki van verve, meg oda volt flpakova a véknyak is! És ha azt nem úgy tették vssza , ahogy volt, akkor botrány lesz!!!


Hát hulp, én kihagyom ezt a leogang témát, mert ennyi pénzt kurvára nem ér meg!
Inkább úgy is Canada:)

#4175
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Hulp szombaton megépíthetnénk az elsõ trapéz ugratót is, ha gondolod....
meg kellene beszélni, hogy mit csinálunk szombaton, mert jó lenne felkészülni (eszközök, faanyag) rá
Come on! It's on

Korn

#4176
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
akkor beszéljük meg a szombati napot :)
délelõtt mondjuk 10-11 felé elmehetnénk ns-t építeni kb 4-ig, utána meg jöhetnétek hozzám vetítésre....
megfelel ez így?
jó lenne tudni, hogy kik jönnének....

Hulp a Leogangi ötlet jó, csatlakozni szeretnék (asszem)
Maul szalagavató megvolt? Van nálam egy mini dv kazetta, szvsz a tiéd

Matt, kellene egy film...most, hogy felszabadultál valahova, nem néznéd meg nekem lécci? :)
Shane McConkey egy freestyle síelõ arc, õ csinált egy About Shane McConkey c. filmet....van asszem más címe is, de csak ezt jegyeztem meg :D
nagyon szuper lenne, ha lejönne, léccilécci :D
már tök régóta vadászom azt a filmet, és tegnap éjjel 12-kor is adta az extreme....
ja minggyá megnézem, talán ott megvan a telejs címe...
Come on! It's on

Korn

#4177
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Nekem egyelõre csak kedvem van hozzá, mert még nem tudom adnak-e ennyi szabadságot egyszerre, de azért bízom benne. A lóvét meg valahogy csak elõteremtem.

#4178
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
nekem a kedvem meg az idõm megvan hozzá :) a 3. sajna nem annyira..
de ti ha tudtok menjetek mindenképp, mindenki azt mondja h felejthetetlen élmény!

#4179
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Ja, és itt van a Bikeworld Leogang honlapja, ha valakit érdekel:
http://www.bikeworld.at/
A közelben ott van Saalbach Hinterglemm is, ami úgyszintén nem egy rossz hely.

#4180
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Nyáron kinek lenne kedve/ideje/lóvéja elmenni Leogangba 8 napra mondjuk augusztus közepén (konkrétan aug.13-21.). Én nagyon szeretnék, csak egyedül nem az igazi. Egyelõre még én is csak a gondolat szintjén vagyok, de jó lenne minél elõbb elkezdeni tervezni, mert szerintem pl. szállást már nem lehet júniusban kapni. Úgy durva számításom szerint 150e Ft/fõ lenne, de erre azért elég sokat ráhagytam. Az ötnapos felvonóbérlet az 137 EUR. Szállást én 40 EUR-val számoltam, de ahogy néztem már lehet kapni 33-35 EUR-ért is, félpanzióval, magyarul van reggeli, meg vacsora, napközben meg úgyis bicajozunk. A távolság kb. 400 km, ami nagyjából 2 tank benzin a mi kocsinkkal, tehát kb. 20e Ft, de Ausztiában olcsóbb a benzin. Viszont 4 embernél több semmiképpen nem fér be, és akkor még be kellene szerezni tetõcsomagtartót is.
Szóval kit érdekel a dolog? Én nagyon mennék.