Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#4141
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hy!

Hát fullfacet mindenképpen úgy akarok venni, hogy felpróbálom...

Egyébként sala, nem nyavalygok, csak ha az ember elkölt 50 ezer foriintot, akkor legalább olyat vegyen, ami jó is!
Neked mikor lesz meg a biciklid?

Jó, hát McClane, igazad van, hogy jók az oakley szemüvegek, csak azok nem 10 ezer forintba kerülnek.....

Szombaton a red bull rampaget nézzük meg mindenképpen, arra kell idõt szakítani, mert az kurva jó! Két videó cd-n van meg!

Hát szerintem ilyen idõben nem kéne ezt az építés dolgot erõltetni........ Bár ha jobb idõ lesz, akkor mehetünk

#4142
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Ja maul Fullfacénál mindenképp próbálj!!!nagyoon fontos!!,,vagy cm-re pontosat vegyél,,,de a legjobb a próba, mert ha nem passzol tökéletesen, akkor az nem ajóó...Kérdezz meg akárkit,,,próbáld fel, csak úgy vegyél!!!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4143
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
HA egy ilyen filmet néz az ember akkor minden megeshet,,,:)

Matt azt hittem te tudod hol van...figyi azt tudod hogy a hill-climb versenyen hol ment rossz felé a tömeg??ahol átszallagozták a pályát.... ott álltam egy hordó tetején.. na mind1-szóval ott,, Ha a szabó hegy aljánál továbmész a Mohás úton ,,ésésés a kavicsoson az erdõn át akkor kiérsz a kertekhez-ott elfordúlsz jobbra fel, és mész a kacskaringós föld úton..amikor egy meredek jobbra felfelé vezetõ úthoz érsz ott van egy ház, ami nincs befejezve és a beton teteje pont egy meredek lejtõ végén van,, a tetõvel szemben egy lejtõ aztán szõlõk... most már tudod..:)

Matt Gegének KÉK A-gang je van...!!!!!!!! és Maul nem Mórocz,szállítás vagy trans vagy valami ilyen nevû fuvarozó cégük van..!nem azt látta öcséd??
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4144
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Maul indulhatnánk szombaton mondjuk 11-kor, mint a múltkor....
Hulp te is kijössz?

Matt szvsz hozhatod nyugodtan a csajt, ha vonattal jöttök, akkor egy megállóval elõbb szálljatok le Kámonban, onnan nem lakom messze

Maul mé' nem Oakley szemüveget veszel?

skacok, valami sorrendet kellene a filmnézésbe iktatnunk...
a múltkor is volt egy csomó film, de a 4-ik után már télleg kicsit gáz volt....
sok ám egyszerre :)
szal fontossági sorrend kellene, aztán nézzük, amíg bírjuk, utána meg totál eldurrant aggyal kimegyünk, Maul leugorja a hírdetõtáblát és a Papayat, Matt csinál egy szupermen szidgrebet, Biczó leugorja egyben az egész aluljárót, én meg átmegyek végre azon a 4 m magason lévõ csövön a patak felett, aztán kééééész :DDD
szerintem ma kicsit hülye vagyok, de reméljük elmúlik :D
Come on! It's on

Korn

#4145
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Itt akár meg isrendelheted, bár nekem a Krisztián azt mondta, hogy azért célszerû elõtte felpróbálni. Meg itt csak L és XL van.
http://www.mountainb...=2&lc=1&curcd=1

#4146
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Szemcsibõl a spy-t melegen ajánlom. ;)
Sisakot meg vegyé mán elegem van a nyafogásodbol :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#4147
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát ez is egy megoldás Matt, de nem akarom ellopni az ötletedet, inkább rád hagyom a prototípus elkészítését, és tesztelését!

Hát Hulp, most nem is inkább a szemüvegre kéne koncentrálni, bár abból valamilyen adidast vagy spy+-t akarok!
Sisakból meg lécci akkor azt a kettõt kérdezze megha tudja , amit mondtam! De tesódnak csak ezért futkoznia nem kell utána, csak ha éppen jár biciklisbolt fele, akkor kell csak! Elõre is Kössz!

#4148
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
vagy fogsz egy fazekat, raksz bele szivacsot meg rákötsz egy madzagot a két fülére aztán az megvan olcsón :D

#4149
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Basszus Maul nem semmi, ennyi szöveget egyszerre még soha nem írtál. Simán elosztottad volna 5-6 hozzászólásban. :D
Mond meg milyen szemüveg kell, és akkor megmondom neki, hogy miket nézzen meg. Abba a külsõ boltba (Kotnik) nem hiszem, hogy ki fog menni, mert nincs villamosbérlete, gyalog meg azért rohadt messze van. De asszem a Fox bolt az valahol a város belsejében van. Cascot ne vegyél, mert azt én akarok.

#4150
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Na!

Biczó, tetszik ez a kontinentális munakmegosztás!

De egyébként biztos, hogy így van, hogy az ilyen köcsög kisgyerekek itt olvassák titokban... Multko is volt az a gyerek aki csak egyszer írt be aszem, meg az elõtt is volt az a picivirág, vagy ki a lószar, mondjuk arra már rájöttem, hogy õ ki!


Mondjuk az a vicc, hogy az összes ilyen kis buzi odajár az iskolánkban, aztán ott meg sem mernek szólalni, meg köszönni sem bírnak, aztán amikor meg biciklivel találkozunk velük, akkor meg azt sem tudjálk, hogy hogyan kedveskedjenek! Hülye kis köcsög mindegyiok! De csak egyszer láûssam meg õket a pályán, majd szépen elbeszélgetünk velük.........


Akkor szombaton kimehetünk építeni, aztán akkor darabolunk, meg takarítunk, mert az úgy is ráfér a helyre! De akkor hánykor menjünk??

Matt, és hozd a bartánõdet is természetesen a vetítésre:)

Biczó! A 661al hagyjatok már békén, mert már ezerszer elmondtam, hogy azt többet nem veszek! Mert amit néztem fox tracer, az kint 35 körül van, itthon mondjuk meg 50 ezer pengõ, szóval ennyit magyarországról, De a Giro is jó, csak annak em utdom, hogy mennyi az ára!!
Hulp, esetleg a tesód ha majd nagyon iunatkozik, és jár a boltban, akkor meg tudná kérdezni, hogy mennyibe kerül ott a FOX TRACER, és a GIRO MadMAxII, mert akkor ez a kettõ közül veszem meg valamelyiket!
Meg még valami jó kis szemcsit is hozzá, aztán beszéltem a norcos csávóval, és áprilisba lesz team ruha! És akkor végre valahogy kinéze az ember a biciklin!:)


Ja Biczó! Majd ha lesz idõd menj át a kis gegéhez, aztán beszélgess el velük. Mert engem nem zavar, ha kijárnak oda, csak akkor jöjjenek is építeni, vagy hozzanak anyagot, vagy fasztdja, csak csináljanak már valamit!

Na asszem röviden összefoglaltam a mondanivalómat!:)

#4151
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
A homlokcsõvel szép nagyot lehet ütni :D tisztára olyan mint egy kalapács. Srácok, álljatok le, 3 filmnél többet úgysem tudunk megnézni, mert még ha idõbe bele is férne, a végére már akkor is kicsit uncsi lenne, bár az ilyen unalmas dolgokat azért szeretem.

#4152
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
okés Maul, akkor majd lefotózom azt az erkélyes dolgot. meg ha bico elárulja hogy merre van az amit õ látott akkor azt is.

szombaton nem biztos hogy négyre odaérek de menek mindenképp ) nem gáz ha egy leányzó is jönne? vagy szigoruan férfibuli? véleményt kérek )


gegének nem fehér agangje van? kék authort csak vmi triálos merevvillás gyereket láttam szhelyen.. mondjuk régen jártam arra szal :x :)

#4153
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Mcclane nem hagytalak ki,,csak már nem tudtam neked való feladatot szabni, mivel a gyerekek addigra már szétszakadtak, pépesre voltak zúzva...mit lehetne még velük csinálni..???:) Mcclane neked valahol be kell kapcsolódnod a folyamatba,,, mondjuk Hulppal , mert neki már két moongousa van, így a másikkal te vered õket...na???!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4154
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
nyah
a szombaton érdemes kicsit elgondolkodni....
építeni szerintem sem nagyon tudunk....
max, ha a tetõléceket vagdossuk, de azt Mauléknál kellene ,szal Maul ha van kedved, akkor vagdoshatunk tetõléceket szombaton..
na meg én kimennék letakarítani a pályát....egy seprûvel 10 perc alatt végezni lehet

beszéltem Hulppal, szombaton mit szólnátok a délután 4 órához?

a nyári kirándulást is meg tudjuk akkor beszélni...
én felvonós pályát szeretnék, nagyon jóóó lenne végre pár nap, amikor csak a lefelében fáradnék el :)
de akkor mese nincs, annyiszor megyünk, ahányszor csak bírunk :)
Biczó a tetõlécbe nem kell beszállni, lesz még költség, ahova beszállhatsz, ne aggódj..
az meg milyen dolog, hogy mindenkit felsoroltál az elõbb, hogy ki mit csinál a srácokkal, csak engem nem? :)
Come on! It's on

Korn

#4155
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Köcsi kis SUTYERÁKOK, tudom hogy titokban olassátok az üzeneteket! Kijárni jóó mi??? építeni máár nem jó mi???!! bibis lesz a kezetek, na és milyen messze van....de apuci kivisz kocsival,,,!!azt mondom vegyétek fel a kapcsolatot velünk, mert persze tudjátok hogy kik építik,, vagy szólok Bocinak, aki bevadul és letépi fejetek...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4156
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Én már sejtem, hogy milyen autó volt, mivel
Gege ott lakik 50m re tõlünk, és az apjának fuvarozó cége van.....biztos az apja vitte ki, beszélni kell vele....!!!!!:) a többi sutyerákot meg lenyilazom, Boci lelövi, Maul átmegy rajtuk, kornél meg ledobja õket a papaya tetejérõl, hogy megnézze hogyan érkeznek...és ami a legjobb hogy én már képes vagyok akár 10 nylvesszõt is beléjük lõni...
Ja és Hulp széttöri rajtuk a moongoust:) Matt meg elkalapálja õket a saint-tel...!!!
vagy csak verjük meg õket?????

Szeretném felajánlani építeni a szombati napomat!!! este meg vetítés....
És a fejemre esõ mani összegét állapítsátok majd meg!!!!!(NS-léc)
??ok!!!

Maul -->>661 fullB2-es vagy ha nem jó vegyél mást..!:):)
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#4157
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ja ergyébként akik kint voltak, az két csaj volt, meg két csávó, már amennyire a tesóm látta, és az egyik gyereknek egy kék authorjas volt, olysn tudtommal meg csak a gegének van.....


De valamilyen fuvarozócégnek a kocsija volt, majd megkérdezem, hogyí pontosan melyiknek, és akkor utána lehet járni, hogy kik voltak.......

#4158
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Biczó, Matt, akkor mondjátok meg pontosan, hogy hol vannak azok a helyek, amit mondtatok, azután esetleg Matt ha tudsz csináljál egy két fotót, hogy mégsem látatlanban menjünk oda, aztán akkor majd megszervezzük a Kornéllal, és lemegyünk Kõszegre valamikor, ha jobb idõ lesz!


Hát szombaton szerintem nem nagyon kellen erõltetni ezt az építés dolgot, mert ahoz szeritnem nagyon ratyi idõ van, meg elvileg szerdán még esni is fog, szóval........


Szom,bat viszont ok! Nekem is van jó pár érdekesfilmem, aztán akkor viszem a mobilraCKET, MEG VAN EGY-PÁR DVD-N IS!


Hét ezen az ausztriai dolgon személy szerint még gondolkodom, mahjd meglátom hogy mi is lesz még a nyáron...........


Lécci, sisaKOT AJÁNLJATOK VALAMILYET

#4159
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
hááát...
várható volt, hogy mások is megjelennek ott....de ha eccer összefutunk velük...csak legyen ott Boci is :)
ha meg rongálnak, akkor az nagyon csúnya fenyítést von maga után, arra nekem is el fog durranni az agyam....de reméljük nem fognak rongálni...de beszélni így is kellene velük, legalább beazonosítani õket

a hó miatt hogyan alakul aszombat?
végül is építeni így is tudunk nem?
de az esti filmvetítés rlz, szal gyertek ezerrel :)

szívesen megyek én nyáron veletek Ausztriába, felvonónak én is örülnék, végre egyszer a lefelékre lehetne koncentrálni :)
csak próbáljuk majd úgy idõzíteni, hogy ne essen egybe valamelyik versennyel....
ha többen megyünk, akkor embereket tudok autóval vinni...meg cuccokat, de bringákat sajna nem...

Biczó örülök, hogy tetszett a vasárnapi túra, Pósék most is mennek, de asszem reggel 1/2 7-kor.....ha a hó megmarad, akkor én nem megyek, valszeg akkor futás, vagy túrázás lesz, nem tudom még...

Matt ha valahol összefutsz Mcconkey filmjével, akkor please ragadd meg és ne engedd el, amíg oda nem érek :D
Come on! It's on

Korn

#4160
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Azért ez várható volt, hogy feltûnnek a kis köcsögök, sokat nem lehet ellene tenni, de azért az már eléggé idegesítõ, hogy lassan szervezett túrák lesznek majd arrafelé. De azért elég táposok lehettek, hogy odáig nem tudtak kitekerni. Maul is ki tud odáig jönni a böhöm gépével, durvább meg másnak sincs.