Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#3681
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
tremor tribal azér kerül annyiba amennyibe mer olyat hord pár versenyzõ. az se véd jobban az se fõz kávét az is csak egy sisak...
nem szabad bedõlni a marketingnek )

#3682
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Maul!
"Érkezett: 2005.03.03. 12:12

Szia Gábor!

Vannak sisakjaink, 661-ból tegnap érkeztek meg a 2005-ös modellek a Dirt Lid és az állvédõs Full Comp bukókból, ezeken felül van még
korábbi Dirt Lid, Mullet és Full Bravo is. Cratoni-ból jelenleg nincsen egy sem, de 1-2 munkanapon belül be tudjuk szerezni a kívánt modellt
és ezen a két márkán felül vannak még a Rudy Project, Bell, Casco, Ritchey és Giro márkákból is.
Üdvözlettel;
X-Factor, Lurdy
Ezt irta a lurdy. Meg valaszolt a mom is:) Ok megin mast irtak.
Reszemrol a sisakokhoz meg annyit hogy az ebike a tremor tribalt 21ert adja. Ami meg mindig sok.

#3683
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
oks, köszi.
továbbra is marad a várás :|

esetleg még holnap eltelefonálok Sopronba...az nincs messze el tunnék menni érte..


edit: szoljál lécci Maul ha feltöltötted a zösszes képet aztán akkor én meg letöltöm )

#3684
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Matt, most néztem meg a MALI katalógust, de nem találtam benne ss agyat!!

Kornél, most kezdem el feltölteni a képeket az ftp-re!!!

#3685
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
bukó nélkül lehet bringázni (esetleg lehet kölcsönbukót kérni vkitõl) de ha nincs bringád akkor micsinálsz a bukóval? :)
esetleg összeépíted a bicajt,anyukádék látják h mien gyakran jársz tekerni de nincs bukód és megajándékoznak eggyel. )

vagy nem tom mennyire leszek pénz szükében. eladom az enyémet aztán veszek egy bilit

#3686
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Jah, en is igy szeretnem. Csak gondolni kell arra is, hogy ha most elvagom a penzem kiegeszitokre, akkor mibol lesz bringa?:) Kolbaszbol?

#3687
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
hát a Diabloban már nem kell megkérdezni köszi!
más boltban nem tom mennyire esélyes. ott az a lakótelepi bolt elég picinek tünt.. de aztán nem tom.

bukó ügyileg meg fogd meg a pénztárcádat aztán indulj el aztán ami megtetszik azt vedd ;)

#3688
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Akkor zegen ne kerdezzem meg? Meg kiadtam egy kanizsai havernak az ukaszt hogy jarjon utana:)
A viper igy nemigazan tetszik. Habar en azt hittem hogy a viper a Maul fele fullface sisak ami ilyen csikicsukis.
Maul! Faktorral emaileztem es ott mondtak. Kesobb megnezem melyikbol irtak.
Es tegnap este eszembejutot megvalami. Asszem van bell is . Az elso bukom az volt. Meg wrc rallysok is olyat hasznalnak iden:)

#3689
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
hurrá :) akkor jó szerelgetést ;)
hétvégén meg jön a jóidõ szal már mehetsz is tesztelni )
énisakarok!

#3690
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Holnap jönnek az alkatrészek. :D Örül a fejem nagyon. 661 katalógust csak egyet adtak az axo cuccokhoz. A mez egyébként 12 volt. Ma voltam a Kockáék boltjában, és kinéztem egy kék mezt, meg hozzá egy piros fox gatyát, nagyon királyul néznek ki. Igaz nem nagyon megy a bicaj zöld színéhez, dehát kit érdekel annyira szépek voltak. Maulnak odadtam a képeket, gondolom majd felrakja ftp-re. Majd a specialized-os csaj nézzétek meg, szerintem igen szép. Meg ahogy rám mosolygott... :) Nemsokára már mehetek én is bicajozni. Nagyon boldog vagyok. Hát Biczó a matricáért mélyen a zsebedbe kell nyúlni. :D Nem válok meg tõlük szívesen.

#3691
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
a diabloban sincs zegen. (
no mind1.
marad a várás..

#3692
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
nah felhívogattam a pécsi boltokat de sajna nekik sincsen ss agyuk :\

Mali katalógot nem hoztál véletlen hulp? Nem csinál az idén az Acor SS agyat?

#3693
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17,297 posts

köszi Lord az infot-csak kb tudtam mi merre mennyi Pécset, csak azért gondoltam hogy kona, mer háát láttam hogy árulnak...


nincsmit :juhu:
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#3694
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
bocs ha ennyit írok de háát még messze van az 500::::::::::::::: :)
Meg ha már híresek lettünk, nem Hulp???Szombathelyi riderek..

köszi Lord az infot-csak kb tudtam mi merre mennyi Pécset, csak azért gondoltam hogy kona, mer háát láttam hogy árulnak...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3695
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Bocs csak most olvastam végig az elõzményeket, azt hittem elmaradt a beszámolód, ,, elég rövidke lett,, a csajos részt részletezhetted volna jobban!!!!
Hulp mikbe került a mez??? Jó cumók voltak??

// Kérek matricát!!!légyszí-légyszí!!
Hulp nekem 661 kTALÓGUS KÉNE .MEG ILYEN ALAP KATALÓGOK, HA VAN VALAMI...

Plízz!!!
Gratulálok Maul az ezredik hozzászóláshoz,, nem sokára fél-addikt leszek.....lehetne valami akció-pl.. névnap alkalmából +500 hozzászólás ajándékba....vagy ma egyet szólok kettõt ír ki akció.. ilyen mér nincs????!!!!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3696
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Hulp találtál valamit a kiállításon??? mi volt?
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#3697
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Akkor az idõpont is jó? fél5-5, elõbb semmiképpen nem jó, mert dolgozom.

#3698
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Hulp, akkor a fényképezõdolgot halasszuk holnapra mégis! Mert nem volt kedvem már elmenni érte, mert szétfagytam!


Trueman mikor beszéltél te az x-factorral?? telefonon hívtad õket! Mert akkor én is megkérdezem a MadMaxII-t, hogy mennyibe kerül!

#3699
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Ja, én is erre gondoltam amit a Matt belinkelt, ennél jobb nincs szvsz. Ennyi pénzért meg végképp a legjobb.
Te Maul, ez a Giro formára szinte tök ugyanolyan, mint az Axo amit vettem, legalább is szerintem. Talán a hátsó részén van egy-két plusz levegõnyílás. Az enyémen nem tom van-e, most nincs kedvem elõszedni.

#3700
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Casco Vipert vegyél Trueman, nekem már mentette meg a fejemet. 17e Ft szerintem nem is sok érte a Cratonihoz képest. Van benne egy alu merevítés középen, meg eléggé körbeveszi a fejedet, értem ezalatt, hogy nem csak a fejed tetején van a sisak, jó az állítási rendszere- Én nagyon elégedett voltam vele, és lehet, hogy veszek egyet a fullface mellé. Sajna a régi kicsit megsérült a váztöréskor, úgyhogy azt selejtezni kell.
Bocs Maul, de nem olvastam a fórumot, azt hittem felhívsz majd, hogy mikor vagy otthon. Holnap mikor vihetem át? Nekem az lenne a legjobb, ha olyan fél5-5 között, amikor jövök haza a munkából, és akkor el tudnám vinni.