Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#3001
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Azért gondolom nem kell mindenkinek 10m magasról lezuhanni, mert akkor én inkább csak nézõ lennék.

#3002
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
Én is akarok szerepelni. Már tudok nagyot esni meg homokbányát leugrani :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#3003
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
asszem nem az összes de a nagyrésze. fõ számok megvannak )
akkor majd feltöltökm ftp-re. ma már nem mer minnyá megyek aludni, de holnap akkor megcsinálom csak szojj rám mer elfelejtem ;)

#3004
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Matt! NWD5 zenéjét nem tudnád feltölteni tárhelyre? Vagy honnan tudnám letölteni?

Neked megvan az összes?

#3005
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
május 14 vagy 17 vagy valahogy így. gondolom hétvégén szal amelyik hétvégére esik azon a napon :D
váá basszus, má nagyon akarok biciklizni..
mondjuk most fáj a combom hátul mintazállat mer szaunát építettünk aztán napi 6óra guggolás betett picit. de még így is mennék szívesen. akaroook!!
meglesz a bringa végre, az lesz az elsõ hogy nwd5 zene kiír cd-re fülbe bedug. bukó fölvesz, aztán rrrrájd! )

#3006
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Kornél, ugye azt tudod, hogy kurva színvonalasat kell nyújtanunk, mert most ide nem lesznek elegek az ilyen 2-3 méteres ugrások, hanem fel kell nyomni a mércét!
De akkor körülbelül kinek mennyi ideje lesz a filmben, mert akkor úgy gondolkozok ezen az egészen!!!

#3007
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
A patkáról leugrás extrém sportnak minõsül? Csak mert én sokkal többre nem vagyok képes. :) Majd a Krisztián bemutat mindent, csak a végén össze ne törje magát. Esés ugye nem kell? Csak mert én azt kihagynám.
Matt kõszegi DH verseny mikor lesz?

#3008
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Dede, mindenki jön!! Különben nem lesz semmi belõle. Matt, ne szerénykedj!

#3009
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nemá!!
én nem akarok tv-ben égni :D
milyen fényképek? muutiiii !! )

#3010
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Jók a képek, Hulp, csak még sok kell, sok nagy ugrás!! Pl Zegen, vagy jákon!Matt, a filmben mindenki benne lesz, nélküled nem fog menni! Kell valaki streetre, lesz DH, trial bocika, stb...
Egyébként ha összejön, profi cuccal lesz az egész, és TV-be is bekerül!!!

#3011
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Nem azért mondom, hogy magamat fényezzem, de szerintem egész jók lettek a fényképek, amiket múltkor csináltunk.

#3012
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jó képeket válaszottál! )

de milyen film is? van határideje vagy miért ilyen sürgõs?
amúgymeg tök mind1 mer jelenleg inkább csak rontanám szerintem a film színvonalát sajnos. de majd gyakorolni kell ezret aztán jo lesz.

#3013
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás

"azt senki nemtudná megfizetni, és az már xtr kategória, és õ olyat nemtart" :D


Akkor nekem most ilyen frankó cuccaim vannak. :) Ha jól tudom pl. az XTR hajtomû közel kétszer annyiba kerül, mint a Saint.
Voltunk ma tekerni a Biczóval, õ jött a Blasttal full cc felszerelésben feszülõs cuccokban, én meg mentem fullfaceben, meg mindenféle protektorban. Nagyon jól néztünk ki egymás mellett. Ugratgattam a sípálya melletti ugratón. Tudom, hogy már nem olyan volt, mint rég, meg szarnak tartjátok, de szerintem tök jó. Meg most már mertem viszonylag gyorsan rágurulni, és egész jókat ugrattam. Meg az volt a jó, hogy sikerült szépen lerakni a bicajt, nem csak becsapódni. Az élet apró örömei.

#3014
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
jah, a krankedzone-n mindenki módosítsa a VIP-n belül a képeit, vagy mindenkinek megfelel, amit én választottam? :)

#3015
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Matt, igyekezz, mert a filmrõl lemaradsz! :mad:
Sajnos ez nem rajtunk múlik, igyekezni kell!
Mi ez a wenson? Megyek, megnézem Canyont! :)
Skacok, nem akartok egy rámpát Zegre, a homokbánya felett? Most komolyan, ott lehetne egy 8-10m repülni lefele, meg kellene játszani! Sajnos a mi bányánk nem teszi ezt lehetõvé, nincs leérkezõ...:bell:

#3016
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Bezzeg a faszi Saint cuccokat nemtart, mert "azt senki nemtudná megfizetni, és az már xtr kategória, és õ olyat nemtart" :D

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#3017
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
ok,koszi. Kutyasetaltatas kozben elmentem diablo fele. Felpasziroztam a kepem a kirakatra, es mit lattam? Telemnyomva a bolt UMF gepekkel... Hardy 1et nem lattam, pedig az szep melyzold szinu. Meg volt a kirakatban egy hone hatsoagy valtoval :lick:

#3018
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás

Uj video keszul? Vagy teljes film?


Hát ezt még nem tudható, nem kell elkiabálni....



Truemna, akkor ha jössz szhelyre, akkor szóljál, aztán összefuthatnánk egyet dumálni..

#3019
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás

Hát most így mindenkinek összejön minden, szar ez a hónap úgy ahogy van.. április....


Ugy tunik.
Matt! koszi a felajanlast, de szeretnek inkabb lemenni megtaperolni esetleg rahuppanni. Csak a szuloket kene megfuznom. Talan holnap beadom:)
Uj video keszul? Vagy teljes film?

#3020
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
az olyan snassz hogy bemegyek a boltba meg hazahozom összerakom :D
elgondolkoztam pénteken a canyonban hogy veszek egy wensont aztá abba jo a 26os kerék is de aztán mégse )
és mindenképpen SS bicót szeretnék szóval agy meg kell. azt meg óccsón csak b+ lehet(ne) kapni. no nembaj. mostmár kivárom.


zegiek:

2005.04.24 8:00-kor a Dísz térrõl indul egy túra Kõszegre


hm? nincs kedvetek picit tekerni? ))