Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#2361
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah!

Biczó! Most akkor komolyan kérdezem, hogy mi van??? Mond el légyszíves, mert ez így senkinek sem jó.....


Kornél! Holnap akkor mikor megyünk?? Mert jó lenne délelõtt még, mert nekem olyan fél kettõre a suliba kell lennem....

#2362
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Ma beszéltem vele, és holnap megyek a fényképekért, de sajna a videóra még nem volt ideje, a nyers verzió meg 5,5 giga, szóval nem tudom elhozni lemezen, meg most a vinyón sincs annyi hely.
Hát Biczó, remélem szerencséd lesz, és nem kell eladnod a bicajt. De nem értem, ha lóvé kell, akkor miért akarod akármennyiért eladni. Mindegy, te tudod, az a lényeg, hogy tudjunk együtt tekerni, mindegy milyen bicajjal.

#2363
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Ja Csiszi Õ videózott megvágta afilmet, meg zenét is tett alá, mondtam neki hogy nem sok az anyag, nem biztos hogy érdemes, de saját magának csinállt valamit, mert írt.. el kellene tõle kérni: az emailja:"Csizmazia Ferenc" <icon@vodafone.hu>
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2364
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
JA elfelejtettem,de remélem mondtam hogy adjátok át üdvözletem Cornélnak, mert nem tudok bemenni...! ha nem akkor majd adjátok át-köszi!!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2365
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi,,::) ennyi hüleséget...:) 200-at valaki??
Mcclane, igen jól látod, történtek dolgok.... nem akarok róla beszélni..
Neveztem ide: http://www.salzkamme...age.php?pid=360 Szerintem isten lesz!! _Mcclane szerinted érdemes vb pólót venni?Salzkammergutost?? 14ezer...?!!
Egy szép emlék lenne, de egy picit drága (vb verseny trikó)
olyan normál pólót ingyé adnak... Hulp neked nincs kedved lejönni-vagy valaki?

Hulp ha szerencsém lesz megtehetem hogy betolom a garázsba.. de nemhiszem..
(23. -tól otthon leszek 06.-ig) mehetünk tekerni..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#2366
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Maul, akkor holnap reggel, 9-10 körül írok, hogy mikor mehetünk. Ok?:slimak:

#2367
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Szerintem megszerette a CC-t, a szép tájakat, a könnyû gépet, és most ez lett az élete. Ettõl még nem lesz rosszabb ember Biczaj, csak arra vigyázon, hogy ne áron alul adja el a Coilert!

#2368
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát mindenesetre ha viccel, akkor eléggé hülye vicc, ha nem akkor meg eléggé szomorú, hogy ilyen dolgok egyáltalán megfordulnak a fejében.

#2369
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
voltunk bent tegnap Cornelnal
talán pénteken hazajöhet, midnenestre le a kalappal, hogy milyen jól bírja, más (mint pl én) sokkal rosszabbul tûrne egy iylen súlyos sérülést

Biczót én sem értem, vagy történt valami, vagy csak poénkodik, ha az elõbbi, akkor azért megoszthatná velünk, ha az utóbbi, akkor elég rossz tréfa

nem lehet kapni kis városunkban Burton deszkát :(
most vagy megveszem Ausztriában, vagy itt veszek egy Head deszkát...
Come on! It's on

Korn

#2370
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hulp, ha kell én elmegyek érte, csak beszéljed meg mikor/hol!

#2371
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Írok neki egy sms-t, aztán majd ha lesz idõm/kedvem akkor elmegyek érte. Én sem ismerem, csak a múltkor én vittem vissza neki a kamerát.
2m-3m, a végeredmény és a véleményem szempontjából teljesen mindegy.

#2372
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hulp , az nem 2 méter...van 3m is...! :bell:
220 a coiler-ért!
Hulp, állítólag te ismered az a srácot, akinél vannak az anyagok, ez igaz? Akkor szólni kellene neki, hogy adja oda a cuccokat!!

#2373
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Hát Kornél ez a videó tipikus példája annak, hogy lehet egy bicajt lezúzni értelmetlenül. Ki az a barom, aki 2m magasról vízszintesre ugrat, illetve becsapódik. Biztos sok pénzük van bicajra.

#2374
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Biczó, én elviszem ingyen is, nem kell érte még fizetned sem. Gondolom akkor a hátsó agy nem kell már. Vagy vedd meg azt is, hogy még nagyobbat bukjál a dolgon. Viszont azon ne nagyon lepõdj majd meg, ha senki nem fog veled felfelé menni Leogangban. Ha nem is Cornel esése, de azért valami oka csak van. Csak úgy nem tesz ilyet senki, hogy lelkesedik valamiért mint az állat, meg már várja, hogy mikor jönnek meg a cuccok, aztán utána meg egyik napról a másikra meggondolja magát, aztán bagóért eladja. Fõleg ha reklámozod is, hogy annyiért viszik el amennyiért akarják, akkor még pénzt sem fogsz kapni érte. Szerintem inkább hagyd most egy kicsit az egészet, tedd el a garázsba, aztán majd ha megjön az eszed átgondolod még egyszer, és rájössz, hogy mekkora baromságot akartál csinálni.

#2375
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
180ra emelem a tétet! Megy ez nekem...:)

Matt, sok a Pike dirtre, olyan lesz mint egy chopper...:chin:

#2376
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
A ci*anyok is elhordjak darabonkent ami hasznosithato!;) "dik ma! Ellenorzom a muszerrel(magnes) hogy alomonium-e!"

#2377
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Az lehet, hogy többet kap érte, csak gí egybõl elviszik az egészet ;)

#2378
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
nemá!
add el alkatrészenként! úgy többet kapsz!!
megveszem a telót 25ér!

#2379
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jaja Kornél, azt hiszem az!


Én 120-ra emelem...

#2380
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Maul, nézted a videót? Asszem az is egy colier, nem?

Licitáljunk Biczaj gépére!! Én 100e-el nyitok! Lehet fölémenni...:)