Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
7341 hozzászólás a témában

#2321
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Hát hulp! :) Ez így ebben a formában nem igaz, hogy én irányítottam az építkezést! Ez egy ilyen közös megegyezés volt!

Bár már elõre tudtuk, hogy nagyon fogsz örülni neki...

Egyébként jó lesz nagyon! És nem is olyan vészes...

#2322
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Maul, látom megint te irányítottad az építkezést.
Matt, holnap az 1-es vonattal megyünk, ugyanúgy, mint ma.

#2323
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
ÖÖÖ!! :D

Nem kettõ, van az majdnem három is :D

#2324
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Maul, mi a baj a magassággal? Csak nem mentetek fel 2méter magasra? jajj..:)
MaTT, bicajképek? Mikor lesznek meg?
Hulp, tettem fel a képeket, egész jók lettek! A bányás képek is jók, Cornel nagyon profi! Remélem hamar felépül,és tud velünk bringázni!

#2325
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Nah!
Most jöttünk meg McClane-el az NS építésbõl! Tök jól haladtunk, már csak egy-két alkalom, aztán már el is készül a fenti rész!

Mondjuk a magasságokkal játszottunk egy kicsit ;)

De viszont jó lenne, ha legközelebb többen lennénk.....

#2326
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Beszéltem a Krisztiánnal, és megyünk az 1-es vonattal. Merre megyünk tekerni? Írottkõ?

#2327
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
jolvan agyat majd visszaviszem jövõ7en . de most inkább bicózok. mer végülis nem zavar. amugy sztem nem fogják kicserélni mivel ugye az egész biciklit nem fogom nekik odaadni, meg a kereket se náluk füzettem szal ha kifüznék meg minden akkor visszaviszik csekének a csupasz agyat, amin nem látszik semmi ha nincs befûzve. mer annyira picit kottyan hogy a tengelynél észre se venni, csak a guminál fogva... na majd meglátjuk mint mondanak.
biciklirõl minnyá csinálok képet asszem csak levagdosom a kormányt 60(?) centisre )

a fúrkálás sztem nem gyengítené a vázat tuti! persze gari ugrik meg minden szal nem érdemes. de simán meg lehetne csinálni, mer a papucs 4mm tömör alu. majd megmutatom fényképen. de uccse csinálom meg szal mind1 )
akkor jöttök egyes vonattal?

#2328
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Csatlakozom az elõttem szólókhoz. Az agynak alap állapotban semmiképpen nem szabad kotyognia, tapasztalataim szerint általában inkább kicsit szorosak szoktak lenni. A vázat nehogy megfúrd. Ha elvékonyítod az anyagot, akkor akár végzetesen el is gyengülhet. Ezeket a vázakat azért eléggé optimalizálták, szóval mindenhol akkora a falvastagság, meg mindenféle méret, amekkora kell, nem tervezték bele az otthoni fúrkálást. Egyébként inkább az volt parasztság, hogy eleve nem olyan papuccsal tervezték, amiben a fék is állítható.

#2329
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Én novatecem se kottyan egy cseppet se. Vázat ne fúrd meg, inkább az alálétekkel jácc 1 picit.

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#2330
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
A vázat nehogy megfúrd, MaTT!! Az agy kotyogása pedig szerintem nem elfogadható, én is zoggie agyat vettem a mongoose-ba, és még most sem kotyog, pedig egy évet gyilkoltam! Szerintem vidd vissza, aztán csapj az asztalra! Hol vetted?
Hulp, köszi, már szedem a képeket!! MaTT, bicajképek mikor várhatóak?

#2331
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
köszi )
agyat még nem vittem be... megnéztem haver zsírúj átütõs zoggie elsõagyát. az is iparis és nullakilóméteresen kotyog... állítólag ennyi lógása lehet iparis agynak..
ha nem fog nõin a kotyogás akkor leszarom..

vázat szerintetek okos dolog lenne megfúrkálni? :D
csak mer ugye a tárcsafékfelfogatási bigyon fix a tárcsafék helye, viszont a csúszópapucsban a tárcsa mászkálhat elõre hátra. jelen esetben picit hátrébb van és a pofa elülsõ fele nem fekszik fel teljesen a tárcsára. hátul zsír.. na most ha kicsit megbõvíteném a vázon a tárcsafékizõ lukat lefele akkor rá tudnám dönteni teljesen a féket a tárcsára hogy a pofa felfeküdjön. :)
de elõször asszem megávárom míg bekopik a dolog. sztem jó lesz így is. remélem.

#2332
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Na, elvileg átért az összes kép, úgyhogy rakhatod fel az oldalra.

#2333
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Dc-n mehettek szerintem nagy hbokra is. Ha elkezdenek tolteni, akkor "close connection", es kiveszed a megosztasbol:D Kocsog dolog, de a cel erdekeben...
Gratula Matt! Aggyal mi van?

#2334
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
MaTT, persze, hogy kirakom! Alig várom õket!! :bananadan
Hulp, pár kép ment csak fel, megszakadt a feltöltés?

#2335
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Gratula Matt!

Ez a szalonnasütés dolog jól hangzik:)

#2336
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
Hohó!! mit hozzott a glses bácsi? )
megvan az uj hátsófékem: avid bb7
és az uj fékkarok: avid sd7
fogni még nem naon fog de remélem ha bekopik ütõs lesz. )
Kornél, képeket csinálok holnap aztán kirakod? köszi )

#2337
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
5ezret? pff.. csinálni kéne egy szalonnasütést, ha Cornel kijött a kórházból, nem?

Hulp, valami kicsi HUB-ra felmegyünk, aztán nem fog tõled senki sem tölteni. Egyébként megvan CD-n az anyag? Mert akkor gyorsan elmegyek érte, ha nálad van!

#2338
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jól van Kornél! Én benne vagyok bármelyikbe, nekem mind a kettõ megfelel! De mondjuk akkor inkább pizza, vagy olasz, mert ott jobban el lehet lenni! De akkor jöjjön mindenki!


Hát basszus Kornél, a Ják utániról ne beszéljünk, mert így felettem mindent, ami létezett, meg után délután, meg így este elmentem pizzázni, meg giroszozni, meg hamburgerezni, aztán asszem így 5 ezret költöttem kajára........

#2339
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.667 hozzászólás
Meg tudom osztani, de ott sem lenne gyorsabb, mert akkor más is tölt tõlem, a legegyszerûbb az lenne, ha CD-n elvinnéd. Sajnos az ADSL-nek a legnagyobb hátránya, hogy a feltöltés az iszonyat lassú.

#2340
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Hulp, DC-n nem tudod nekem megosztani a képeket? Gyorsabb lenne...