Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#2301
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
El ne add. Mi lesz majd a felépülésedet elõsegítõ szobabicajon. Arra is kell ám fék, nehogy túl gyorsan tekierj. :D Ha már így sikerült elesned, lehetett volna a kamera elõtt is, aztán küldhettük volna a kandikamerába.
Ha szar idõ lesz, megyek én is építeni, de ha nem akkor inkább Kõszeg.

#2302
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Köszi mindenkinek még 1x!
Nálam van a nyers video, 5,2 Gb. Megnéztem az esésbõl sok nem látszik, de viszont lett 1-2 jó felvétel!
Megjött a Hayes! Asszem eladom, most egy darabig nem fog kölleni.

#2303
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Udv ujra a forumon Cornel! Pihenj sokat;)
Maul! NS...:)
Egy tag megszeretne venni a gepemet 25 ezerert. Ezt azt jelenti, hogy megvn a penz az uj paripara:D
Edit: Matt! Miert nem hagytal trialos kormanyt?

#2304
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
üdv köztünk Cornel, és gyors gyógyulást!

Maul asszem a szombat jó építeni
jön még valaki? :D
Come on! It's on

Korn

#2305
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Kornél! Mikor megyünk bányába???

Boci, te mikor érsz rá??


McClane, mikro megyünk építeni??

#2306
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Szevasz Cornel!

mi meg pont aznap dumáltunk arról milyen veszélyes a motorozás... :)
hát a bicajozás is!
na mind1 jobbulást kívánok!


Bizcó na eladod a gépet?

t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#2307
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
hétvége szerintem most nem lesz jó nekem. Zsófinak most lesz szülcsinapja. majd meglássuk...

jaja! írott kõ rulzik! viszont azér a kisgépet is lehet jól engedni ;) legalábbis én sokkal merészebb vagyok evvel mint a polarissal. jobban érezni. hátsófékem meg asszem túl jó is lesz ) viszont még mindig rohadt vékon hangon sikííít! remélem elhalkul mer megõrjít.

biczó, köszönöm szépen még 1x a vacsorát ;)

#2308
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Nah, ez a hétvége nagyon király volt bicajozás szempontjából. Ma is fenn jártunk az Írottkõn, és nagyon király volt lezúzni. Folyt.köv. jövõ hét végén.
Örülök Cornel, hogy kiengedtek, meg nem kell hordanod azt a szép nagy gipszet. További jobbulást. Lehet, hogy egy össztelós sem segített volna, azzal még nagyobbat lehet esni, mert még jobban mered engedni a száguldást. Tegnap is 61kmh volt a max. a sziklás részen az Írottkõrõl lefel, de tök nem lehetett annyinak érezni. Ilyen tempónál azért már szépet lehet esni.

#2309
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Mat most hévége? Azaz érted, szal 1 hét mulva :D

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#2310
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
akarsz? :D

nah nem chat )
asszem hulp már elindultatok. szal jó tekergést. én egyelõre ébredezek.
késõbb lenézek streetride asziszem.

#2311
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Most ;)

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#2312
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
) majd fogok menni tuti!

#2313
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 posts
Matt vonatozz le zegre :)

[whitetrash.hardcore.rock&roll.fuckyou]


#2314
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
Re Cornel!
Örülök hogy ujra itt. gyógyujj meg hamar. pihentesd meg kend minden csodagyógykenõcscel aztán ujra ride! ja, és biczótól ne kérj tanácsot boka ügyileg ;) (rögzítõvel a lábán már trükközött meg 2m magasról ugrált...)

merre mentek ma hulp? kettõre nem hiszem hogy kiérek de du. estefele lehet taláxunk a városban.

rövid kormány nekem kifejezetten kényelmesebb most. nem volt nehéz megszokni mer mindig beljebb fogtam a kormányt. ugy ezerszer könnyebb kezelni a bicót.

#2315
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Nah! Végre valami jobb hír Kornél!

Jobbulást továbbra is!

#2316
Cornel

Cornel

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 645 posts
Na üdv mindenkinek! Visszatértem! :) Igaz egyenlõre még csak a fórumra. Visszaolvasgattam picit, köszönöm mindednkinek, aki gondolt rám és nagyon örültem, hogy meglátogattatok! Köszi még1x. ;)
A képeket is megnéztem, lett azért 1-2 jó is.

Pénteken délután jöttem haza, azóta az ágyat nyomtam, nem volt erõm felkelni, meg eleinte nagyon fájt. Levették azt a batár seggigérõ gipszet szerencsére és kaptam egy csinos kék színû térdrögzítõt. 6.200 Ft-ot megért, hogy ne egy 10 kilós gipszbe rohadjon a lábam még 5 hétig! A bokámat is jól összezúztam még mindig a dupája az eredeti méretnek.

Amúgy most már egész jól vagyok, egyre kevésbbé fáj, talán még idén tekerhetek ha beindul a térdem és eléggé megerõsödik, majd meglátjuk, a tekerés tényleg jót tesz neki állítólag, persze csak finoman...

A szalonnasütés jól hangzik...

Biczó küldöm a maradékot... lehet, hogy vennem köllene 1 össztelósat!?:chin:

#2317
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Csajozott. Nagyon király volt tegnap Kõszeg, azt hittem minden tiszta sár lesz, de szerencsére nem, tök száraz volt minden.

#2318
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Kornél! A héten hogyxan dolgozol? Mikor érsz rá! Mert akkor rendbe kellene rakni már tényleg a bányát, mert ez így már nem állapot!



Matt! Mit csináltál te hajnali négyig?? ;)



Biczó! Te akkor hogyan vagy itthon???

#2319
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
Ébresztõ büdös kölkek, hasatokra süt a nap!! :okularnik
Milyen volt kõszeg? MaTT, rövid kormány nem olyan stabil, igaz? Én azért nem szeretem, meg olyan CC-s feelingje van..:)

#2320
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
Nah háj!
hazaértem én is. nem tom egyig felébredek-e, de ha fel is ébredek sztem hulla leszek szal magasra én nem mászom ma. max óház vagy nem tom..
amugy lefele próbáltam cak hátsófékkel jönni és sztem javult már vmit a fék..
izé.. képeket elfelejtettem Kornél, de csinálok mindenképp ígérem ) levágtam a kormányból is 7centit ) franko lett. na menek aludni mer kora van! :spioch: