Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Makadám Klub, Expediciók

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
137 hozzászólás a témában

#41
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Hely Szilárd! Ez jól hangzik!
Kérdés 1.:Tudsz már idõpontot, avagy még képlékeny a dolog!?
Na mert, a helyzet az, hogy tervbe vettünk egy Tátra-túrát a haverral mi is, de ott még semmi sem biztos - csak az, hogy én megyek :D - de egy Erdély túra engem érdekelne!
Kérdés 2.: innen mennétek bicóval, avagy vonat majd tekerés?

#42
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
Zsizsi!
mi megyünk nyáron erdélybe ;)
terv szerint augusztusban, 1 hétre az erdélyi középhegységbe (vagy hova :D)..
de házban lakunk majd :o
"...nem kurva Õ, csak megadatott neki minden pasi...":)

#43
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Az elõzõ postom elsõ mondata félreérthetõ.
Szal, amit az idei évre eredetileg tervezetem, az nem tartozik az olcsó túrák közé, - Ausztrália - amúgy a "hátamon a házam" módon szoktam túrázni. Sátor, kaja, miegyéb a bringán.

#44
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Én nem éppen az olcsó túra irányába orientálódom. Az baj?
Az idei évre terveztem egy Ausztrál túrát, ami egyre inkább úgy tûnik, hogy átkerül 2009-re, akkor viszont lesz lehetõségem az itteni télbõl átruccanni az ausztrál nyárba!
Így idén nyárra marad a Szlovák paradicsom és Tátra, illetev nekem is régi vágyam Erdélyben tekerni. Még akár ez utóbbi is beleférhet ebbe az évbe.

#45
Vilagjaro

Vilagjaro

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Ismét!Figyelem! Visszajelzést kérünk. Szeretnénk ismét segíteni (megtudni), ki - mit szeretne (tervez) a 2008-as évben. Ki – hova szeretne menni?
Másik kategória: Hová és merre szeretnétek túrázni, kikapcsolódni, barangolni gyalog vagy kerékpárral, kisbusszal, kocsival (hegyek, tenger, Erdély, kis-túrák, nagy-túrák, belföld, külföld. A lényeg az, hogy olcsó pénzért szépet látni és kikapcsolódni. Várjuk a javaslataitokat, ötleteiteket. Csak bátran! Minden megoldható. Válaszoljatok!( Kínában kerékpáros expedíció"A Nagy-fal".Gondolkodjatok, Ötletek? Ismerõsök? Kapcsolatok?)

www.makadamklub.fw.hu

#46
Vilagjaro

Vilagjaro

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Kemény útra indulsz. Itt nem lehet okos az ember a Déli-Kárpátokban(hideg-meleg). Hó foltokban. Az emberekkel nincs probléma. Az út gyönyörû. Gratulálunk! Hálózsákot, takarófóliát jó ha viszel ezek nem foglalnak nagy helyet(biztos ami biztos). Hátszelet!
"Ez az élet"
ÜDV:Világjáró

#47
gabriel1976

gabriel1976

    vendég

  • fórumtag
  • 140 hozzászólás
Más:
idén végre én is átkerekezem Erdélybe, kb egy hétre.
Találok elég infót, de mint Erdélybe gyakran kerekezõk, úgy lennék kívnácsi ajánlásra, (Más helyszíntõl eltérõ) tapasztalatra, stb.
A Déli Kárpátokon megyek végig.
A Balea hágó kb mikortól járható ?
Pünkösd táján máj 12 körül milyen idõ lehet a hegyek között ?
(Házakban aludnék egyébként)

Necces dolog piros-fehér zöld színû mezt magamra venni odaát ?

Kalaúznak zsebbe csúsztatósan lehet csak vonaton bringá szállítani (Déváig vonatoznék odaúton)

Köszi:
GyG
www.gyorgyigabor.hu

#48
gabriel1976

gabriel1976

    vendég

  • fórumtag
  • 140 hozzászólás
Ti vagytok a harmadik magyar csapat akik Kínába mennek - lassan már nem is lesz kuriózum :-)
LÉna egy társsal megy toronyiránt, Cseuz László a másik irányban, Amerikán át.
És Ti merre ? Mennyi idõ alatt ?
Szokásos források vannak:
http://www.trentobik...ntry/China.html

Itt választhatsz:
http://www.cyclingse...n/ie_asien.html

http://www.velofahre...sien.html#ASIEN

http://www.raph.nl/c...=&Country=China

Jó túrát, idõt, szép élményeket!

MIkor indultok ?

G

#49
Vilagjaro

Vilagjaro

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Nagyon köszi a jelentkezést. Írtam + emailt is neked az úttal kapcsolatban.
Az olimpia tiszteletére tervezzük a kínai kerékpáros expedíciót, a többihez hasonlóan. Minden segítség aranyat ér.

www.makadamkub.fw.hu

Továbbra is várjuk azok segítségét és jelentkezését, akik tudnak segíteni vagy tanácsot adni bármilyen területen a kínai expedícióval kapcsolatban. Esetleg jönni akarnak.
Üdv:Világjáró

#50
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Jeee, az jó kis tekerés lessssz!!!! ;)
Örülök, hogy más is "megõrült" egy kicsit, és messzebb is merészkedik bicóval. Mi az elképzelés, honnan indultok, mi az utiterv az nagy Kínában, mennyi idõt szántok rá? Az utiterv annyiból fontos, mert egy-két kapcsolat van Kínában - egyrészt céges, másrészt õslakos - hogy tudjam, lehet-e mozgatni ott valakit a jó ügy érdekében.

#51
Vilagjaro

Vilagjaro

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Készülünk Kínába.
Kérjük aki tud segítsen információkkal, vagy kapcsolatokkal.
Köszönjük. Írjatok!

#52
Vilagjaro

Vilagjaro

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Nagyszerû kerékpáros túra indul Menyházára a Béli-hegységben, a Monyásza-patak partjára. A település két részbõl áll, a tulajdonképpeni falu fekszik alacsonyabban és fölötte az üdülõ telep.
Indulás helyszíne:Gyula (túra elõtt, után Gyulán ingyen szállás)
Az indulás idõpontja: 2007-08-14 reggel 05-kor. A Világ-órától a központból .
vissza érkezés 15-én este.
Szükséges:Vidám hangulat, útlevél, sátor, hálózsák, lámpa, bringa. enni és innivaló, fényképezõ.
A távot kényelmes tempóban tesszük meg.(kb. 95 km. Kezdõknek is tökéletes út.)
Minden érdeklõdõt szívesen látunk. 06209122907

www.makadamkub.fw.hu

#53
Vilagjaro

Vilagjaro

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Mindenkit szivesen látunk egy vidám szalonnasütésen. (batyus) Most pénteken 25.-én 18h-tól Kiss Feriéknél Gyulán, Rákoczi u. 15/A alatt. Csak bátran ismerõsök lesznek ez biztos. (Vidékieknek alvási lehetõség ingyen biztosított.)Laza beszélgetések várhatóak, "ki hova akar menni (rövidebb-hosszabb)pihenni kirándulni, nyaralni, biciklizni, túrázni, gyalogolni, kocsival vagy anélkül.(Olcsón szépet látni.) Vannak ötleteink, de várunk ötleteket is. Minden megoldható megbeszélhetõ. Ha csak érdeklõdsz, kíváncsi vagy az sem baj. Csak bátran!!! Üdv: Világjáró

#54
Vilagjaro

Vilagjaro

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
A pontos indulás.
Figyelem! 2007 április 28.-án reggel 5-kor indulunk Gyuláról az Erkel szobortól.

www.makadamklub.fw.hu

#55
Vilagjaro

Vilagjaro

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Figyelem! 2007 április 28.-án reggel indulunk. Estére a szálláshelyre érkezünk.(kényelmes tempóban) Cél:Erdély Lesi tó. Indulás Gyuláról. Szállás (hideg-meleg víz) panzióban. Gépkocsi-kíséret biztosított, útközben a gépkocsiba be-lehet ülni ha valaki úgy akarja, (kerékpárt szintén be a kocsiba. kis buszba).
Túra önköltséges kb 7000 Ft 3-nap, szállás, +kíséret.
Vidékrõl érkezõknek Gyulán ingyen szállást biztosítunk. (elõre jelezzétek)
Ezt az utat mindenkinek ajáljuk. (kezdõknek is)
Gyönyörû helyrekre megyünk, és lehet gyalogos túrát is tenni.
Ez is jó kirándulás lesz mint a többi. A vidám hanulat kötelezõ.
A hagyományokat folytatjuk. Ötleteket-kérdéseket is várunk!!!
üdv: Világjáró

www.makadamklub.fw.hu

#56
Vilagjaro

Vilagjaro

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
A megbeszélések megtörténtek. A pontos indulási idõpont az 1-napos túrára 2007-04-07-én reggel 6-kor Gyuláról az Erkel szobortól a Világosi várhoz megyünk. Szükséges:bringa, defektkészlet,esõkabát,enni és innivaló, útlevél,jó ha van fejvédõ,kesztyû, csomagtartó,napszemüveg. Késõ-délutáni órákban érkezünk vissza Gyulára.Üdv
Az uton nyugodt tempóban haladunk, ez nem verseny. Vidám hangulatú bringás kikapcsolódást akar mindenki.
Mindenkit várunk aki szeret kerékpározni. üdv.

www.makadamklub.fw.hu

#57
Vilagjaro

Vilagjaro

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Most jártak a csapat-tagok Biharfüreden. A hó nagy. Ott még síelnek. Május 1.-i hétvégén megyünk oda. Most Húsvét szombatján 1 napos túrára megyünk, Gyuláról az Erkel szobortól Nagyszalontára vagy a Világosi várhoz. Így szervezzétek az idõtöket! Az indulási órát a mebeszélések, ötletek után adjuk meg. Készüljetek! Üdv.
Ui. A vidékrõl érkezõknek Gyulán ingyen alvási lehetõség.


www.makadamklub.fw.hu

#58
blackorchid

blackorchid

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Megint nem mükszik az üzenõfal a makadamklub.fw.hu-n :(((

#59
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.706 hozzászólás
sziasztok.
Husvét körül érdekelne egy erdélyi túra. korábban olvastam rólatok, hogy meglehetõsen gyakran tekertek arrafelé. Ha lehet, szivesen csatlakoznék/nánk-asszony.

#60
Vilagjaro

Vilagjaro

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
2007.03.15-én megyünk koszorúzni.(Évadnyitó kerékpáros túra) GYULÁRÓL MEZÕBERÉNYBE.
Készüljetek! Kényelmesen megyünk.

www.makadamklub.fw.hu