Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

edzestervem.hu

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
430 hozzászólás a témában

#421
HEX77

HEX77

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás

Szia!

A képernyõfotón látható, hogy nem vagy belépve.
Sajnos, ha nem vagy belépve, nem látod a részleteket.
Itt a fórumban sem tudsz használni sok funkciót, ha nem vagy belépve.
Zerge


A képernyõfotón azért nem látni mert direkt nem vágtam bele, hogy ne szerepeljen a teljes nevem. De végül is tökmindegy, készítek egy újabb fotót ami alapján elhiszed nekem, hogy be vagyok jelentkezve: screenshot_2011.05.05._12-44.png
Ezen látszik a jobb felsõ sarokban, hogy bent vagyok és a táblázat is, hogy nem szereplnek a részletek. Vagy valamit teljesen félreértek és az alap regisztráción kívül máshol is regisztrálnom kell?

#422
Vinczeffy Zsolt

Vinczeffy Zsolt

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Szia!

A képernyõfotón látható, hogy nem vagy belépve.
Sajnos, ha nem vagy belépve, nem látod a részleteket.
Itt a fórumban sem tudsz használni sok funkciót, ha nem vagy belépve.
Zerge

Vinczeffy Zsolt "Zerge"

EDZESTERVEM.HU
MINDEN LÉPÉSSEL ERÕSEBB


#423
HEX77

HEX77

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás
Már regisztrálva vagyok és be is voltam jelentkezve. Ami viszont érdekes, hogy most kiléptem és ha így kilépve készítem el az edzéstervet, akkor hozza a részleteket is (screenshot_2011.05.05._12-18.png). Újra beléptem, és így már megint nem hozza. :(

#424
Vinczeffy Zsolt

Vinczeffy Zsolt

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Szia HEX77!
Ezért kell regisztrálni magad, lsd az edzésterv oldalt.
Zerge

Vinczeffy Zsolt "Zerge"

EDZESTERVEM.HU
MINDEN LÉPÉSSEL ERÕSEBB


#425
HEX77

HEX77

    vendég

  • fórumtag
  • 136 hozzászólás
Az edzéstervem elsõ két heténél csak annyit látok, hogy "TERV", rákattintani nem lehet. Itt nem valami olyasminek kellene lennie, hogy mennyit kell teljesítenem és milyen zónában?

#426
cindercone82

cindercone82

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.530 hozzászólás
Lájkolom a dolgot! Jó kezdeményezés!

Minden bonyolult problémának van egy egyszerû, világos és rossz megoldása.
 


#427
Vinczeffy Zsolt

Vinczeffy Zsolt

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Szia Gabe84!

sajnos vagy szerencsére mindennek az alapja az országút. S mivel a legrövidebb felkészülésünk szakmai indokok miatt 8 hét, így már jut idõ sokmindenre. Arra is, hogy látatlanba az elsõ 2-3 hétnél az alapok megteremtésével foglalkozzunk.
üdv: Zerge

Vinczeffy Zsolt "Zerge"

EDZESTERVEM.HU
MINDEN LÉPÉSSEL ERÕSEBB


#428
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Jónak tûnik. A Salzkammergut D táv (54 km) felkészülésre elsõ 2 hétben csak országútizást ír, az menni fog :) Majd a terepezésnél hullok el...
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#429
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Kitûnõ kezdeményezés!

#430
Vinczeffy Zsolt

Vinczeffy Zsolt

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Létrehoztunk egy olyan portált, ahol segítséget, edzésterveket kaphat bárki, akinek van erre igénye.
1-1 versenyre készítettünk több felkészülést, hogy mindenki megtalálja számítását.
Egy eseményhez több táv is tartozhat, de legalább 2 féle idõbeosztásra találhattok terveket.
A legrövidebb edzésterv 8 hetes, a leghosszabb 16 hetes.
Így a Mátra Maratonra 30 féle edzésterv közül választhatsz, s ha regisztrálsz az edzestervem.hu oldalon, akkor rögzítheted edzéseidet is.
Ahhoz, hogy egy edzéstervet végig tudj edzeni, ki kell választanod az adott edzést, fel kell töltsd edzéseidet oldalunkra.
Ha csak nézelõdõ leszel az edzestervem oldalon, akkor a még el nem indult edzéstervek elsõ 2 hetét láthatod. Ha elindul egy edzésterv, akkor már csak az arra regisztráltak láthatják a terveket. Minden regisztrált felhasználó, aki kiválasztott egy felkészülési tervet, az 2 hetet lát elõre a saját tervébõl.
Remélem nem túl bonyolult az amit ide leírtam.
Biztosan lesz kérdésetek, amikre szívesen válaszolunk barátaimmal Illés Bálinttal és Lengyel Tamással.

üdv: Zerge

Vinczeffy Zsolt "Zerge"

EDZESTERVEM.HU
MINDEN LÉPÉSSEL ERÕSEBB


#431
Vinczeffy Zsolt

Vinczeffy Zsolt

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás

Itt kaphattok segítséget az edzestervem.hu oldalunkon indított edzésterveinkhez.

Feltöltött kép

Aki válaszol Illés Bálint Kerékpár szakedzõ Fõiskolai Tanár, Lengyel Tamás és Vinczeffy Zsolt (Zerge).