Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

edzestervem.hu

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
430 hozzászólás a témában

#1
zsaner

zsaner

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Ez rossz hír. Így a verseny elõtti utolsó hetet saccra edzem. Pedig, az elõzõ hetek edzései nagyon tetszettek. Rendesen érzem, hogy erõsebb lettem. Megfordult a fejemben, hogy beiratkozom hozzájuk egy idényre fizetõsre, de így meggondolom :(

#2
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Nincs és nem nagyon foglalkoznak vele hetekig úgy mûködött hogy szílvás hosszútáv félkészítõn a verseny május 16-ra volt állítva aztán egyszer csak ugrott egyet és máris 26 lett belõle így az edzések is ugrottak tíz napot.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#3
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás
Sziasztok!
Kinek kell írni annak kapcsán, hogy a robot ne tiltson le az edzésprogramról?
Múlt csütörtökön sikeresen túl erõltettem a térdem és már ma végre tudok sétálni, de úgy gondolom a héten még nem kellene edzenem, viszont behozni már nem tudom az elõírt edzéstervet, valami szünet gomb van a rendszerben?

#4
zsaner

zsaner

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Sziasztok,
Az utolsó hétre nem adott semmilyen edzeni valót az edzestervem.hu. Vasárnap verseny. Mit tegyek?

Részletek:
2013 Szilvásvárad maraton középtáv
A kiválasztott felkészülési idõ: 8 hetes edzésterv ( váltás )
A kiválasztott intenzitás: emelt [heti: 4-5 edzés/ 5-10 óra]
Az edzésterv indulása: 2013. március 25.
A verseny idõpontja: 2013. május 26.
Kmetykó János

#5
Uluwatu

Uluwatu

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
  • LocationBudapest

Sziasztok!

Írtam Zsoltéknak hogy elvileg holnap indul a Duna edzésterv,de nálam üres a naptár.
Egyedül vagyok evvel?

Akinek nem üres,tudna légyszi egy kivonatot csinálni errõl a hétrõl és átküldeni?

Hálás köszönet! :)


Ma érdekeset húzott nekem az edzésterv lottó: eredeti választásommal szemben újra kellett versenyt választani, így a 12 hetesböl lett 8 hetes, de legalább megint lehetett választani a heti 3 és a 4/5 alkalmas között . Majd eltelik egy nap és hirtelen eltûnik az is, helyette lett belõle egy 10 hetes, heti 3 alkalmi edzéssel! :D
Óvatosan súgom: edzés szempontjából sokkal rosszabb valaki ritmusát megzavarni mint hagyni az illetõt a maga (egyszerû) módján edzeni. ;)

Természetesen nem panaszkodni szeretnék, mivel ingyenes (reklám a fórumon) ez a lehetõség, pusztán egy visszajelzést kérnék hogy csak robot leveleket kapunk amely találomra sorsolja az edzésterveket, vagy tényleg szakértôk állították össze akiket érdekli a lelkesebb sport közönség ;).
Persze válasz híján esélyt sem kap ez a kezdeményezés, kár érte ha vissza kell térnem saját edzéstervemhez.

#6
Uluwatu

Uluwatu

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
  • LocationBudapest

Újra müködik az ingyenes edzéstervezés. http://edzestervem.hu


Sziasztok!

Írtam Zsoltéknak hogy elvileg holnap indul a Duna edzésterv,de nálam üres a naptár.
Egyedül vagyok evvel?

Akinek nem üres,tudna légyszi egy kivonatot csinálni errõl a hétrõl és átküldeni?

Hálás köszönet! :)

#7
nyissz

nyissz

    vendég

  • fórumtag
  • 187 hozzászólás
A leírás szerint: "Tetszés szerint dönthetsz az edzések heti gyakoriságáról (3 vagy 4-5 alkalom) és a felkészülés hosszáról (8-10-12-14- vagy 16-hetes), így tulajdonképpen részben személyedre szabottá alakíthatod a tervet."
Ezért érdeklõdtem a hosszabb edzéstervekrõl. OK, 3-4 edzéses opció pont nincs, de akkor a 4-5 alkalmas lenne megfelelõ (tavaly Mátra hosszúra emlékeim szerint 4 alkalom volt mindig, 5 egyszer sem).


#8
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Nem fogsz kapni ez az ingyenes része ha egyéni igényeid vannak azért már fizetned kell majd, az áraik fent vannak a honlapjukon.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#9
nyissz

nyissz

    vendég

  • fórumtag
  • 187 hozzászólás
Sziasztok!
Jelenleg csak 8 hetes edzéstervek vannak az oldalon. Várható 12 vagy még inkább 16 hetes edzésterv Szilvásvárad középtávra? Heti 3-4 edzés intenzitás érdekelne.
Köszi: nyissz


#10
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás

Újra müködik az ingyenes edzéstervezés. http://edzestervem.hu


És ez így nagyon remek is!
Van arra mód, hogy amit generál az algoritmus, azt egyszerre láthassam belépés után?
Ugyanis így csak két hetet enged megnézni, az elsõ két hetet, s a cél idõpontom az még nagyon messze van, s szeretném látni az egész tervet.
És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#11
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Újra müködik az ingyenes edzéstervezés. http://edzestervem.hu
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#12
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Már nem igen foglalkoznak vele csak ha fizetsz.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#13
Szemi95

Szemi95

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Helo!
Tudnátok segíteni egy országútis edzéstervben? Nem rég vettem egyet és késõbb szeretnék versenyezni is, de nem tudom hogy kéne edzeni rá.
Elõre is köszönöm!

#14
mjanos

mjanos

    vendég

  • fórumtag
  • 231 hozzászólás
Csatlakozom az elöttem szólókhoz ! Ha vasárnap estig nem írom fel az elõzõ hetet akkor hétfõn már nincs lehetõseégem ! Nem biztos hogy ez így jó ! Nem mindig van idõm ! Pl A szilvás után már este nem volt kedvem , hétfõn akartam de már nem lehetett ! Jön a rendszertõl az automata üzenet és nem tudok vele komunikálni ! Fenyeget hogy nem küld többet ! Csak az a baj hogy még nem kaptam semmilyen edzéstervet az elmult 4 hétben csak én próbáltam feltölteni az adataimat de ezt sem tudom megtenni . Azt írta ma hogy ma estig tegyem fel a multhetet mert különben többet nem küld ! De ma már nem lehet a multhetet feltenni mert már mától nem ad rá lehetõséget ! Nem tudom de nekem nem tetszik !

#15
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Az miért lehet, hogy nem látom az elmúlt három hetet, csak ezt a hetet és a jövõ hetet? Fel akarnám vinni a szombati és tegnapi, azaz vasárnapi edzésemet, de így nem tudom. :-(
(Ha név is kell, mert esetleg javítani kellene valamit, privát üzenetben megírom az adataimat)
Elõre is köszi!

#16
mayor

mayor

    vendég

  • fórumtag
  • 212 hozzászólás

Tegnap indult volna a "Salzkammergut Trophy 2012- D táv-53km" de nálam még mindig teljesen üres a táblázat.
Rá tudnátok nézni? Köszi


se itt, se emailre nem jön válasz, nagyon úgy tûnik, hogy kzed befulladni az egész edzestervem.hu. kár érte m nagyon jó kezdeményezés volt...

#17
mayor

mayor

    vendég

  • fórumtag
  • 212 hozzászólás
Tegnap indult volna a "Salzkammergut Trophy 2012- D táv-53km" de nálam még mindig teljesen üres a táblázat.
Rá tudnátok nézni? Köszi

#18
mjanos

mjanos

    vendég

  • fórumtag
  • 231 hozzászólás
Zerge ! Nem kaptam edzéstervet ! Mit kell csinálnom !

#19
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Azzal nincs bajod, hogy pontosan nem akkora a magasságod vagy a lábméreted, mint az átlag?
Remélem érthetõ, hogy mire gondolok.


A sebesség mindent megold.

 


#20
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

sziasztok!

Mi lehet az oka, hogy a maximum pulzus számításokkal sehogy sem az az érték jön ki amit korábban a pulzusmérõvel mértem? 196-os max. pulzus de a számítások mind 189-191 környékére lövik. 217-(32*0,85)=189
Lehet, hogy a szívemmel van gond? Vagy az órával?

http://edzestervem.hu/tudastar#faq1-2
Egyébként 196 és 189 között hány % is az eltérés?
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!