Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Crosskovácsi Maraton | Nagykovácsi

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1710 hozzászólás a témában

#61
Uluwatu

Uluwatu

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
  • LocationBudapest

A Tarnai pihenő irányába le a Nagykopaszról mindig életveszélyes ereszteni, amikor száraz még inkább.

Viszont nagyon gyorsan száradt fel mióta voltatok. A napokban voltunk mi is bejárni és brutál jó volt a pálya, tapadt mint állat. De tegnap is esett és várható még a verseny előtt vagy esetleg közben is és mint tudjuk amikor éppen esik akkor korcsolyapálya. Úgyhogy még bármi lehet, nem nagyon lehet szerintem ideálisan készülni, holnap reggel minden kiderül.

Csak ne legyen hirtelen nagy zápor a verseny közben, mert azt a pálya nem tudja hirtelen feldolgozni és be fog állni a mezőny.



#62
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Talán még épp időben, nem volt időm nagyon sokat vágni de összeállítottam egy pályabejárásos videót a múlt 2 hétvégéről, ami inkább rövid pályabenyomásnak hasznos, meg csak úgy:

 



#63
Lyanko

Lyanko

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás

sziasztok, ha valakit érdekel, van egy master 1 es középtávos nevezésem szombatra



#64
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Nem találom a honlapon a névátírás mennyibe fáj, lévén hogy a betegség miatt a nejem master 1-es nevezését átírnánk egy lánynak U13-ba vagy U15-be, nem is tudom mennyi idős, de a lényeg hogy  ez mibe fáj, mert a 3500hufot egy kicsit sokallom egy mozdulatért a 7500 fölé!

Sajnos ezt én sem tudom mert a nevezést a Temposport intézi.És valószínűleg csak a helyszínen lehet átírni.



#65
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

Nemtalálom a honlapon a névátírás mennyibe fáj, lévén hogy a betegség miatt a nejem master 1-es nevezését átírnánk egy lánynak U13-ba vagy U15-be, nem is tudom mennyi idős, de a lényeg hogy  ez mibe fáj, mert a 3500hufot egy kicsit sokallom egy mozdulatért a 7500 fölé!



#66
niner

niner

    új vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

Holnap tekerünk egy teljes kört a felvezető nélkül.

Ma is voltam, a pálya a kastély mögötti területet leszámítva csak néhol saras, többségében kerülhető pocsolyákkal.

Ha nem esik többet szombatra nagyon pipec lesz.

 

Szerda 9-kor találka a kápolnánál. Aki jön aki nem megyünk :)



#67
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Hello, lesz holnap is még pályabejárás?

 

Nem Paul-lal de voltunk, viszont nem pályabejárás lett belőle hanem összevissza nagy sarazás a felhőszakadásban, ennyire még nem áztam el :)



#68
pscl

pscl

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás

Hello, lesz holnap is még pályabejárás?



#69
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Jól látom hogy idén negyedóránkénti, távonkénti rajt lesz és nem a kalitkás nyomorgós rajtprocedúra? Kicsit elrejtve bukkantam erre a honlapon Paul megerősíthetné hogy így lesz!?

Igen,de 10 percenként lesz a rajt.



#70
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás

Jól látom hogy idén negyedóránkénti, távonkénti rajt lesz és nem a kalitkás nyomorgós rajtprocedúra? Kicsit elrejtve bukkantam erre a honlapon Paul megerősíthetné hogy így lesz!?



#71
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Én is köszönöm, meg az életmentő csokit + banánt  :)

 

Nincs mit.

Köszi Paul a bejárást. A végén lévő egyszerűsítés könnyebbé tette a pálya végét. A kihagyott szakasz - a vörös pocsolyás hát a Cseresznyés erdő tetőn - valóban nehezen tekerhető, főleg a sárba száradt néhol félméteres keréknyomok miatt, de az igazán mazohisták vissza fogják sírni a soha véget érni nem akaró sunyi emelkedőt a rohadék kis bújócskázó kövekkel a fűben :)

Lényeg a végén nem kell majd annyit tartalékolni, a Nagyszénásról be lehet gurulni a célba - kis túlzással :)

A Nagyszénáson nem jártunk helyette a Nagykopaszon voltunk.



#72
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Én is köszönöm, meg az életmentő csokit + banánt  :)



#73
niner

niner

    új vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

Köszi Paul a bejárást. A végén lévő egyszerűsítés könnyebbé tette a pálya végét. A kihagyott szakasz - a vörös pocsolyás hát a Cseresznyés erdő tetőn - valóban nehezen tekerhető, főleg a sárba száradt néhol félméteres keréknyomok miatt, de az igazán mazohisták vissza fogják sírni a soha véget érni nem akaró sunyi emelkedőt a rohadék kis bújócskázó kövekkel a fűben :)

Lényeg a végén nem kell majd annyit tartalékolni, a Nagyszénásról be lehet gurulni a célba - kis túlzással :)



#74
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Ha időben fel birok kelni ott leszek ;) (20 km-es bemelegítéssel kezdem :))



#75
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Akkor holnap a felvezető kör is benne lehet vagy csak a többi a módosításokkal?
10-kor a kápolnánál a találkozó?

A felvezetö kör nélkül mert zárva a kapu.Annyiban lesz más hogy amikor felértünk a tetejére az irtott erdönél ott tovább kell menni a főnyiladékon felfelé és egy régi pálya nyomvonalon lejönni,majd vissza csatlakozni a régi pályába.
10-kor találkozó a kápolnánál.

#76
niner

niner

    új vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

Akkor holnap a felvezető kör is benne lehet vagy csak a többi a módosításokkal?

10-kor a kápolnánál a találkozó?



#77
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
Ma kitakaritottuk a pályát.Lenyirtuk a füvet,a belogó ágakat is levágtuk.Azért biztosan maradt pár helyen de az már csak a verseny elött fogjuk rendbe hozni.
Holnap 10-kor indulok egy ellenörzésre.
A középtávot tekerem le a felvezetö kör nélkül,43 km.
(aki jönne az sok vizet hozzon!!!)
A pálya pár helyen változott.
(a nevem alatt és a honlapon még a régi pálya nyomvonala található meg-hamarosan javítom)
A felvezetö kör tetején hosszabb lett (itt a többi távnak is változik a vége)
A Vöröspocsolyás-hátra nem kell felmenni,teljesen kimarad mert az út teljesen járhatatlan lett.
Itt a Petneházy rétröl az új kerékpáros uton kell majd végig menni.

paul módosította - 2016. május 28. - 20:18


#78
niner

niner

    új vendég

  • fórumtag
  • 36 hozzászólás

Holnap én is mennék 10-től egy kört. Ki jön még?



#79
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Szombaton lesz egy nagytakarítás.Vasárnap valószínűleg tekerek egyet.(a Szilvásvárad is ekkor van!!)

 

Az nekem pont jól jönne ki mert idén kihagyom Szilvást :)



#80
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás

Szeretnék, csak Pénteken leutaztunk Bakonybélre most olvastam :) Jövő hétvégén környékén is lesz bejárás?

Szombaton lesz egy nagytakarítás.Vasárnap valószínűleg tekerek egyet.(a Szilvásvárad is ekkor van!!)


paul módosította - 2016. május 22. - 21:19