Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bringaexpo

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
693 hozzászólás a témában

#21
Thy

Thy

    vendég

  • fórumtag
  • 31 hozzászólás

A csajokat én is hiányoltam, bár vasárnap kitettek magukért :P

Nem tudom mirõl beszélsz?:D
Azért az a Cube Hanzz nem egy pite bringa. Itthonra Dh-ra is jó lehet. Mentem vele kint.

#22
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Mi tegyük, más tegye... Tegye más. Az én lelkemen nem fog száradni egy fiatal gyerek jövõje, úgy, hogy a józan eszét is elõvette a telefonos beszélgetésünk során. Fújhattok, de gondoljatok azért bele.

Asszem ennyi elég is errõl!

Kár, hogy nem kerültek elõ a 2 éve eltûnt bicajok ilyen könnyen :(

Rocsi: ezen én is gondolkoztam... Mondjuk a legdurvább dh gép nálunk is egy kemény FR gép volt.. :)

A csajokat én is hiányoltam, bár vasárnap kitettek magukért :P

#23
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Csak remélem, a gyerek érdekében. Mert nem mindenki olyan megértõ, mint a Robék és ha nem teszik helyre, akkor a következõ akit meglop, lehet feljelenti, vagy csak egyszerûen szétcsapja az arcát. Nem mintha nem érdemelné meg.

#24
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
mibõl gondolod, hogy az anyját ez meghatja? az ilyeneknek a szülei nem nagyon foglalkoznak azzal, hogy a drága gyereke ugyan mit csinál.

#25
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Azért az édesanyját értesítettétek róla, hogy az õ kedves-rendes-aranyos fiacskája miket mûvel, ha nincs otthon?
A múltjában nem esik folt, de remélhetõleg a szülõk helyreteszik az arcát. Mert most szerintem röhög rajtatok a haverjaival és visszatekintve csak egy jó bulinak érzi a dolgot, fõleg úgy, hogy semmi bántódása nem esett. Ez nem fogja visszatartani a közeljövõben a hasonló dolgok elkövetésétõl.

#26
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Elsõ mondatom után megígérte, hogy visszaadja, majd fél óra múlva meg is érkezett a pakk.

Semmivel nem lennénk mi sem elõrébb, ha ez mind bekerülne a múltjába, elég az égés is számára, azt hiszem, sõt örüljön, hogy nem egy vaskalapos multit fogott ki magának.

#27
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
korrekt
mármint, hogy nem teszitek tönkre a marháját

#28
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
futni hagyjuk, az
amennyit elvitt azért 3 év jár letöltendõ

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#29
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás

Szegény kissrác, azért sajnálom. Veszélyes minden forgó alkatrész, a kedves szülõ megtaníthatta volna rá idõben :(

A cucc gyakorlatilag visszakerült hozzánk, mindössze fél óra alatt.
Köszi a segítséget srácok!



Ennyi elég :)


idiot .)
mi lesz a jutalma?

#30
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Ma reggel még el is gondolkodtam a Saint hátsó agyon, hogy de jó lenne ennyiért... (persze a hozzá tartozó történetet csak most olvastam el)

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#31
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Szegény kissrác, azért sajnálom. Veszélyes minden forgó alkatrész, a kedves szülõ megtaníthatta volna rá idõben :(

A cucc gyakorlatilag visszakerült hozzánk, mindössze fél óra alatt.
Köszi a segítséget srácok!



Ennyi elég :)

#32
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
a kiállítás szép volt, igényes volt, de... csak engem zavart a sok kis emo-s pöcs??? :) öreg vagyok ja, de amikor az egyik odajött, h segíthet-e, akkor majdnem elröhögtem magam. nem mondom meg melyik standon :)

meg még egy észrevétel; nem tudom, hogy hogy megy ez, de némelyik kiállító a csúcskategóriát abszolút mellõzte. tudom, hogy nem kelendõ az a szint, de ilyenkor a kiállítás idejére nem lehet bérelni, kölcsönkérni a központból? pl. a kennondél. na, egy db lefty volt. az új jekyll és claymore sehol. pedig az új leftykkel és ezen két bicajjal van tele a szaksajtó. a súlybajnok scalpelt is megnéztem volna.

ja, és a demon kívül egy dh bicajt sem láttam.

és jó csaj se sok volt. :)

#33
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

off
Le is vágta az ujját ezek szerint?


A saját tapasztalatom :) alapján valószínû.


A sebesség mindent megold.

 


#34
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

A levágott ujjú kissrácot tanítja az öcsém. Az iskolában sem õ az osztályelsõ.:-)

off
Le is vágta az ujját ezek szerint?

És tényleg ott a hirdetés! Besz@rás! :D

Nagykerbõl, fél év garanciával?

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#35
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
És tényleg ott a hirdetés! Besz@rás! :D

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#36
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
a ciki szerintem nem megfelelõ szó :)
ha van eredménye, beszámolok róla, addig azonban hanyagoljuk szerintem a témát.
stp1: hát meghirdette emberünk. telefonszámmal...

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#37
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
10 percig görgettem oda vissza az oldalakat, aztán bejelentkezés után láttam, hogy a sok törölt miatt nem értek semmit. :D
de az nem világos, hogy mi alapján linkeltétek be, hogy ki volt?

#38
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Lol! Kiderült hogy ki volt? :D
Ciki!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#39
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
A levágott ujjú kissrácot tanítja az öcsém. Az iskolában sem õ az osztályelsõ.:-)

#40
Gardner03

Gardner03

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 260 hozzászólás
Hmm... erre még én is emlékszem még valamelyik Vasúttörténetis kiállítás után panaszkodtatok többen is, hogy sok Rs villáról lecsenték a csillapításállító tekerõket... Na ki árult utána 4db-ot? Kedves barátunk!