Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass egy kicsit másképp

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
60 hozzászólás a témában

#41
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Egyik kollégámat idézve:

oda azok mennek aki nem szeretnek bringázni :)

Ez nem kulturált megmozdulás, ezért nem szeretnek minket az autósok :(



A sebesség mindent megold.

 


#42
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Szerintem jó a Kritikus tömeg.


És mégis mire? Ugyan mi változott a CM eredményeképpen?


#43
wthomas

wthomas

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
http://www.mixonline...k.aspx?id=33950

#44
Vereczi_Peter

Vereczi_Peter

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás

Ti megmutatjátok, milyen sokan vagyunk, engem meg felkennek a szalagkorlátra másnap bosszúból a dugó miatt. :(


Nemáááá! :)
Ne úgy gondolkodj mint a verdások, hogy ellenük van! EZ TELJESEN MÁSRÓL SZÓL! Különben is egyértelmû, hogy minden harmadik nap le akarnak szorítani, és ez CM-tól független statisztika. :D Szomorú, de megszoktam.

ja és persze minnél többször áll ki egy bringás a másik mellett, annál kevesebb Úrvezetõ kötözködik. Egy idõ után nem mernek. Próbálj meg beszólni egy NY-i bringásnak :D Pedig ott is élethalál harc van... Sõt!

Szerintem jó a Kritikus tömeg.
(ex-hetesbusz) ...a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amibõl kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel...

#45
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

A CM-tõl függetlenül is...;)


milyen igaz. :)
kész túlélõtúra a János-hegyre vezetõ 10-12km Zuglóból.
(hozzátartozik, hogy úton rakom, nem a járdán, mint a sok tirpák akikbõl a gyalogosoknak jogosan van elegük.)

#46
spa

spa

    vendég

  • fórumtag
  • 114 hozzászólás
Talán viselkedni kéne az utakon a sok piroslámpás baromnak, az legalább 2 CM-el felérne.

#47
görögdinnye

görögdinnye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 629 hozzászólás

Ti megmutatjátok, milyen sokan vagyunk, engem meg felkennek a szalagkorlátra másnap bosszúból a dugó miatt. :(


A CM-tõl függetlenül is...;)
:toad:Az élet olyan tragikus, az egyik nap még itt van az ember, a másik nap meg szintén.

#48
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Erdei CM mikor lesz? :D
Nyálverés helyett örülni kéne, hogy a városból még nincsenek kitiltva a bringások, eljön még az idõ, mikor csak görgõzni lehet legálisan. :D

CM után 1hétig tuti a "susnyásban" közlekedek, nekem sem hiányzik, hogy rámhúzzák a pótkocsit.

#49
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ti megmutatjátok, milyen sokan vagyunk, engem meg felkennek a szalagkorlátra másnap bosszúból a dugó miatt. :(
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#50
kolin

kolin

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 358 hozzászólás

Ez a kritikus tömeg mozgalom nem ér semmit. Tüntethetünk, lóbálhatjuk a bringákat a fejünk felett, addig míg ezek a vannak hatalmon nem érünk el vele semmit! Hiába az új tervek, a megvalósításnál csesznek ránk! Erõteljesen kell fellépni, de mind a kerékpárosklub, mind a Criticalmass képtelen erre. Sajnos.


én úgy gondolom minél többen vagyunk, annál erõteljesebben lehet fellépni
néhány ezres csoportot könnyebb leszarni, mint egy több tízezres tömegbázissal rendelkezõ tábort, és itt megmutathatjuk milyen sokan is vagyunk

#51
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Ez a kritikus tömeg mozgalom nem ér semmit. Tüntethetünk, lóbálhatjuk a bringákat a fejünk felett, addig míg ezek a vannak hatalmon nem érünk el vele semmit! Hiába az új tervek, a megvalósításnál csesznek ránk! Erõteljesen kell fellépni, de mind a kerékpárosklub, mind a Criticalmass képtelen erre. Sajnos.
" A Cube el van vetve! "

#52
madmike

madmike

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
Felháborító amit Õk kerékpárútnak szeretnének majd hívni. Remélem holnap jó sokan lesznek majd a demonstráción. Én sajnos nem tudok majd ott lenni.

#53
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
És szerintetek ki fog felcikkcakkozni a kerékpárútra ilyen kacskaringós, lámpákkal teli úton? Maximum a kismamák és a gyerekek... Ez iszonyat gáz. A bringások nagy része marad az úttesten, vagy mégis a jobb oldali járdát használja majd, mert még lassan, a gyalogosok között cikkcakkozva is gyorsabban és biztonságosabban átér.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#54
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
A margithídi kerékpár út érdekében:

http://www.szaguldov...d=278&Itemid=49

#55
epinefrin

epinefrin

    vendég

  • fórumtag
  • 224 hozzászólás

Ha már nem érdekel ez a "népprogram" (so f'kin wha'), akkor minden hónap utolsó péntekén gyere el azillegálcmre.
A criticalmass.hu -n írnak róla...
Ez évben legalább majdnem mindenhol lehetett haladni.


Tegnap felvérteztem magam lámpával és nekiindultam. Fantasztikus volt! :D Kb. 60-an voltunk, de számomra ezerszer jobb hangulat uralkodott, mint a múltheti CM-en. Itt mindenki figyelt a másikra, a szabályokat is betartottuk (ööö... többé-kevésbé :)), elkergettünk egy kamiont és még az idõ is jó lett a kedvünkért.

AGA, ezúton is köszi a programajánlóért :prosze: , valószínüleg megint kihagytam volna, ha nem szólsz. Így viszont tudom hol a helyem minden hónap utcsó péntekén :D

"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)

- - -> LOVAK <- - -


#56
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Ha már nem érdekel ez a "népprogram" (so f'kin wha'), akkor minden hónap utolsó péntekén gyere el azillegálcmre.
A criticalmass.hu -n írnak róla...
Ez évben legalább majdnem mindenhol lehetett haladni.

Ride everywhere.

.


#57
epinefrin

epinefrin

    vendég

  • fórumtag
  • 224 hozzászólás

Hát gyerekek..... nagyon el vagyok szomorodva, szerintem ez volt az utolsó CM, amire kimentem. Az még hagyján, hogy a rossz szervezés miatt majdnem végig tolni kellett a gépet, de a sok magamutogató õstehetség, és az alkoholista jónép alaposan elvette a kedvem a jövõbeni részvételtõl. Szerintem a mostani CM volt az a pont, ahol ez az egész mozgalom átesett a ló túloldalára, innen nagyon nehéz lesz bármit is újjáépíteni!!!!
Kár érte, jól indult.....


Én is ugyanígy éreztem :mad: Míg pár éve tényleg a BRINGÁzásról szólt most már csak azt láttam, hol lehet megállni piáért... a hab a tortára az volt, amikor elõttem rágyújtottak, mert ugye ráér az ember bagózni is :wallbange
Elég vegyes érzésekkel mentem haza, meg se vártam a bringaemelést :(
Maradok az évbúcsúztató tekerésnél, oda tényleg csak az elszánt BRINGÁs megy akkor is, ha ráfagy a nyeregre :D

"Embernek lenni nagy betegség. És gyógyíthatatlan is" (Rejtõ Jenõ)

- - -> LOVAK <- - -


#58
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Hát gyerekek..... nagyon el vagyok szomorodva, szerintem ez volt az utolsó CM, amire kimentem. Az még hagyján, hogy a rossz szervezés miatt majdnem végig tolni kellett a gépet, de a sok magamutogató õstehetség, és az alkoholista jónép alaposan elvette a kedvem a jövõbeni részvételtõl. Szerintem a mostani CM volt az a pont, ahol ez az egész mozgalom átesett a ló túloldalára, innen nagyon nehéz lesz bármit is újjáépíteni!!!!
Kár érte, jól indult.....
" A Cube el van vetve! "

#59
elZúzda

elZúzda

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Mi is megyünk, ha ráérünk... A legelsõkön voltam (még szervezõ is), de aztán nem tetszett, hogy annyi autó is el lett engedve. Bár nagyon úgy érzem, hogy lassan ez is népprogrammá válik, vagyis a kormány/polgármester tudja , hogy lesz, mindenki tudja, hogy lesz, biztosítva vannak az utak (rendõri segítség meg minden), lemegy, aztán mennek tovább a hétköznapok. Szórakozott/demonstrált egyet a nép aztán semmi. Mert egyre kevesebb a bénító hatása... De azért ha ráérünk megyünk, mert még fiatal vagyok, hogy belefáradjak :)
Meg élvezem is :)
"Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amirõl õk úgy tudják, hogy tudjuk." Irányított szakasz

#60
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Ott leszünk! És viszünk még egy embert is! :)
" A Cube el van vetve! "