Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Please log in to reply
19017 replies to this topic

#481
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,540 posts

2 szmájlit tettem a végére, természetesen nem érdekel, hogy nem fekete a GPS.  

De azért köszi az ötleteket.

 

Kisherceg: Nem pici az, nem vagyok magas. 

M-es a mérete és 181 cm magas vagyok. Pont határeset, hogy a számítások és a Canyon ajánlás alapján melyik kell M vagy L. A kisebbet szoktam választani, az AL SLX-nél is így volt. 



#482
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7,836 posts

Köszönöm!

Igen, az egy Garmin Edge 520-as. Engem is zavar a fehérsége. Kiadták most a fekete 520 Plust, lehet cserélnem kellene :) :)

 

fekete filctoll?

 

csak nekem tűnik ez a canga kicsinek (de min. határesetnek)? persze lehet, hogy a fekete szín miatt látom így...


Edited by Kisherceg, 2019. February 14. - 20:03.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#483
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2,348 posts

Köszönöm!

Igen, az egy Garmin Edge 520-as. Engem is zavar a fehérsége. Kiadták most a fekete 520 Plust, lehet cserélnem kellene :) :)

Fekete szilikon tok?



#484
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,540 posts

Nagyon jó lett, igen-igen összeszedett az összkép. Mekkora lett a súlya így? 

És jól látom, hogy a garmin (?) alja FEHÉR !!??  :P

 

Köszönöm!

Igen, az egy Garmin Edge 520-as. Engem is zavar a fehérsége. Kiadták most a fekete 520 Plust, lehet cserélnem kellene :) :)



#485
donciccio

donciccio

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,288 posts

690_8253.jpg

 

2018 év vége

 

725_3981.jpg

 

2019.02.12 

 

mi változott? mondhatni semmi.  :D  

 

kinézetre minden olyan,mint múlt évben,de néhány kopó alkatrész ki lett cserélve. lánc,sor,váltó görgők,csapágyház alá a bovden vezető,fék rugók,fék betétek,bovdenek,ergóban újak a rugók mind a két karban,és új még a bandázs is.  :)

 

győztes csapaton ne változtass. :D


Columbus Genius: http://framebuilding.com/Genius.htm

D.S.B.=Differential Shape Butted: http://framebuilding.com/Butt.htm

Bianchi Genius: https://dl-web.dropb...jeyW8DLm0pEa_1A


#486
Mars

Mars

    vendég

  • fórumtag
  • 519 posts

A 2019-es változatot szeretném bemutatni:

A legfontosabb változás egy könnyű Newmen SL kerékszett, minden maradt Shimano XT de a sor/rotor az Sram (könnyebb, ez a rotor volt elérhető a kerékkel, a Sram sorból van fekete :)). A Fox idegesítő kétállású lockout karját levettem, átépítettem kézzel tekerősre és a trail állás hegyen nagyon jó. Minden más maradt Thomson, Syntace és egyelőre alu. 

 bike2019_b_zpsww0uingz.jpg

bike2019_zpsuugdpqcj.jpg

Nagyon jó lett, igen-igen összeszedett az összkép. Mekkora lett a súlya így? 

És jól látom, hogy a garmin (?) alja FEHÉR !!??  :P



#487
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,540 posts

A 2019-es változatot szeretném bemutatni:

A legfontosabb változás egy könnyű Newmen SL kerékszett, minden maradt Shimano XT de a sor/rotor az Sram (könnyebb, ez a rotor volt elérhető a kerékkel, a Sram sorból van fekete :)). A Fox idegesítő kétállású lockout karját levettem, átépítettem kézzel tekerősre és a trail állás hegyen nagyon jó. Minden más maradt Thomson, Syntace és egyelőre alu. 

 bike2019_b_zpsww0uingz.jpg

bike2019_zpsuugdpqcj.jpg


  • Rabbit and zscs like this

#488
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

Huu de hiányzik egy ilyen bringa nekem. Komolyan mondom aki egyszer kipróbál lehetetlennek tűnő helyeken egy CX vagy gravel bringát annak utána hiányozni fog. Nálam olyan se veled se nélküled a viszony. Arra gondoltam, hogy mivel a gyereket a karbon bringával se húzni se cipelni nem fogom tudni veszek majd erre a célra egy edző-családi gravelt. Ez a Merida is tetszik, és ez fekete is :)   

 

en is el akarom adni a cxet, hogy vegyek a monti melle vmi endurance bringat... de az a piszok alu szinu canyon nagyon megtetszett :D



#489
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 992 posts
  • LocationKelenföld

Huhúú, milyen villa az, marzocchi? Gumiharang nem volt rajta?


Edited by Rabbit, 2019. February 01. - 11:16.


#490
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16,879 posts

IMG-4713.jpg

 

1992 Cannondale SE1000, Suntour XC Pro


  • Kisherceg, Rabbit and zeezoltano like this

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#491
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,258 posts

Tetszik nagyon, pedig tök fehér :)

 

 

Huu de hiányzik egy ilyen bringa nekem. Komolyan mondom aki egyszer kipróbál lehetetlennek tűnő helyeken egy CX vagy gravel bringát annak utána hiányozni fog. Nálam olyan se veled se nélküled a viszony. Arra gondoltam, hogy mivel a gyereket a karbon bringával se húzni se cipelni nem fogom tudni veszek majd erre a célra egy edző-családi gravelt. Ez a Merida is tetszik, és ez fekete is :)   

ha beéred alap cuccokkal ez fekete is meg nem is drága :)

https://biciklikk.hu...ar_6344-adatlap


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#492
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,681 posts

Tetszik nagyon, pedig tök fehér :)

téli kamuflázs :)



#493
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,540 posts

Fórumtagsági kötelezettségemnek eleget téve... még igen friss, 10 km-en vagyok vele túl.

 

 

 

Tetszik nagyon, pedig tök fehér :)

 

 

 

Huu de hiányzik egy ilyen bringa nekem. Komolyan mondom aki egyszer kipróbál lehetetlennek tűnő helyeken egy CX vagy gravel bringát annak utána hiányozni fog. Nálam olyan se veled se nélküled a viszony. Arra gondoltam, hogy mivel a gyereket a karbon bringával se húzni se cipelni nem fogom tudni veszek majd erre a célra egy edző-családi gravelt. Ez a Merida is tetszik, és ez fekete is :)   


  • Rabbit likes this

#494
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7,836 posts

villanybicajhoz...


Edited by Kisherceg, 2019. January 31. - 15:11.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#495
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

eltévedtél? :D :P

 

mi talaltuk fel a cyclocrosst :D

https://youtu.be/fewASaR4ReY?t=493


  • karakoram, Kisherceg, Rabbit and 1 other like this

#496
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,166 posts

Egy jó nyomatékszenzoros cuccal felfelé is...

 

 

Ausztriában tavaly voltam olyan emelkedőn, hogy pedeleccel se bírtam kitekerni :-). Igaz először voltam azon az úton, terep, köves, ismeretlen, másodjára már lehet ment volna.


Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#497
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 430 posts

ja. monduk úgy kissé szürreális élmény volt pap rétnek hegyiben, előzni az országútis kollégákat egy ilyennel :

https://bad-bike.hu/termek/tosa-s/

 

mondjuk szvsz koca szinttől eggyel feljebb sima pedelec átlag bringásnak kb használhatatlan, max hegynek föl. (3 pedálfordulat alatt leforgat9od 25-ig, jön a "motorfék", onnan cipeled a 20 kilót.)

Na pont ezért vettem végül s-pedelecet. 25-öt tudok menni magamtól is.



#498
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,258 posts

Egy jó nyomatékszenzoros cuccal felfelé is...

ja. monduk úgy kissé szürreális élmény volt pap rétnek hegyiben, előzni az országútis kollégákat egy ilyennel :

https://bad-bike.hu/termek/tosa-s/

 

mondjuk szvsz koca szinttől eggyel feljebb sima pedelec átlag bringásnak kb használhatatlan, max hegynek föl. (3 pedálfordulat alatt leforgat9od 25-ig, jön a "motorfék", onnan cipeled a 20 kilót.)


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#499
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 430 posts

Én imádom.

Egy bő 20 kg-os, 2.8-as külsőkkel rendelékező fullyval lefelé menni nagy élvezet.

Egy jó nyomatékszenzoros cuccal felfelé is...



#500
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,166 posts

Van ebike részleg a fórumon egyébként, vagy zsigerből utáljuk a segédhajtást?

 

Én imádom.

Egy bő 20 kg-os, 2.8-as külsőkkel rendelékező fullyval lefelé menni nagy élvezet.


Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti