Oldal 7 / 7 elsőelső ... 567
Eredmény 121-123 / 123

Téma: Makadám Klub, Expediciók

  1. #121
    vendég Vilagjaro avatarja
    Regisztrált
    2001-07-18
    Lakhely
    makadam@emailstudio.hu
    Üzenet
    77

    Lightbulb

    Gúti Tamás emlékút. 2011-05-27-én reggel 04h-kor indulunk Gyuláról az Erkel szobortól. Estére a szálláshelyre érkezünk biciklivel.(kényelmes tempóban pihenőkkel) Cél:Erdély Lesi tó. Szállás egy éjszakára (kb:2500ft személyenként)(hideg-meleg víz, ebédlők, konyhák, az udvaron fedett sütő-főző helyek, parkolás zárt udvarban, 2-3 ágyas szobák) panzióban főzési lehetőség biztosított. Visszaérkezés 29-én este . A túra önköltséges és önellátó. Első este a Gúti család készíti a vacsorát (felajánlás). Második este a vacsorát Szilágyi úr készíti a mentősök részéről előzetes megbeszélés alapján. Kérjük a Mentős kollegákat, hogy a nyugdíjasokat is értesítsék erről az útról, találkozóról. A kerékpárosoknak Gyulán ingyen szállást biztosítunk a vidékről érkezőknek. (előre jelezzétek) Ezt az utat mindenkinek ajánljuk . (kezdőknek is) Gyönyörű helyekre megyünk, lehet fényképezni, és lehetőség van gyalogos túrát is tenni. Az útra hozzál magaddal enni, inni jó ha van sisak, esőköpeny, napszemüveg,kulacs, láthatósági mellény, naptej, defekt-készlet, érvényes útlevél vagy személyi, Apróbb dolgokat a gépkocsi elhozza ami indul utánunk, ha valaki pihenni akar útközben beülhet a kísérő kocsiba.(több gépkocsi fog indulni megbeszélés szerint) Ez is szép kirándulás lesz mint a többi. A hagyományokat folytatjuk. Ötleteket-kérdéseket is várunk!!! Felszerelést adunk kölcsön, ha valami hiányzik.(díjmentesen) Bátran kérdezzetek! makadamklub@freemail.hu
    MAKADM VILGJR S KRNYEZETVD KERKPROSOS KLUB

  2. #122
    vendég Vilagjaro avatarja
    Regisztrált
    2001-07-18
    Lakhely
    makadam@emailstudio.hu
    Üzenet
    77

    Lightbulb Dél Európa

    Dél európai körút. Tervezett útvonal: Horvátország-Szlovénia-Olaszország-Szlovénia-Horvátország. Zágráb-Fiume-Trieszt-Tengerparti-út-Velence-Zágráb. Kerékpárral indulás Horvátországból Zágrábból. Indulási pontra eljutás 2011-06-23,24. vonattal is csoportban. Az útra nem árt sisak, sátor hálózsák, ennivaló, innivaló, esőköpeny, napszemüveg, fényképező, kulacs, láthatósági mellény, naptej, defekt-készlet, lámpa, érvényes útlevél vagy személyi,(tájékozódj a határátlépés szabályairól) Kényelmes tempóban. A túrán mindenki saját felelősségére vesz részt , önköltséges és önellátó. Vidékről érkezőknek, Gyulán ingyen szállást biztosítunk. (előre jelezzétek) Ezt az utat mindenkinek ajánljuk (kezdőknek is). Nagyon olcsón Gyönyörű helyekre megyünk.Vissza-indulás-érkezés 2011-07-02. Info: makadamklub@freemail.hu

    MAKADM VILGJR S KRNYEZETVD KERKPROSOS KLUB

  3. #123
    vendég Vilagjaro avatarja
    Regisztrált
    2001-07-18
    Lakhely
    makadam@emailstudio.hu
    Üzenet
    77

    Exclamation Makadám Klub

    A 2012. évi nyári olimpiai játékok, hivatalos nevén a XXX. nyári olimpiai játékok egy több sportot magába foglaló nemzetközi sportesemény lesz, melyet 2012. július 27. és augusztus 12. között rendeznek meg a nagy-britanniai Londonban.

    A Makadám klub tagjai kerékpáros expedíciót rendeznek meg példamutatással az olimpia tiszteletére.

    Kerékpárral indulnak Magyarországról nagy-britanniai Londonba . Az utat kerékpáron teszik meg. (Magyar zászlóval Európán keresztül, esőben, szélben, napsütésben, nappal, éjszaka, hegyeken keresztül)

    Az expedícióról folyamatosan értesítik a médiákat.

    A civil szervezetekkel, külföldön élő magyarokkal kapcsolatokat teremtenek, tájékoztatást vagy előadást tartanak számukra.

    5000km a kerékpárral, 3 hét alatt. 5 fő részvételével. Indulás 2012-07-20-án. (jelentkezés email-ben. korlátozott létszám)

    Tisztelettel kérnénk segítséget, kapcsolatok kiépítésében a támogatók és a média tájékoztatásában. (számlaszám megtalálható a klub weboldalán) Köszönettel: MAKADÁM VILÁGJÁRÓ ÉS KÖRNYEZETVÉDŐ KERÉK

Oldal 7 / 7 elsőelső ... 567

Írási jogosultságok

  • Nyithatsz új témát
  • Válaszolhatsz hozzászólásokra
  • Használhatsz csatolmányokat
  • Nem módosíthatod hozzászólásaid
  •