Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Médiatár BMF túra képek...

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
14 hozzászólás a témában

#1
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
isis ;D

bár most sajna egyáltalán nincsen idõm ilyesmivel foglalkozni... örülök ha így éjjel 11 tájt egy kis fórumhoz jutok...

szóval kissé (lehet nagyon :-\) késõbbre napolva a dolgok... és ha a túrákat más is felpakolja, akkor azokól eltekintek (feleslegesen ne duplikáljuk a képeket igaz!? ;))

#2
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hozzájárulok.

Bár ilyesmit én is csinálok most. Pontosabban, kiválasztom az idei túraképek legjobbjait, és fölteszem a netre.

Ras, a beszólásodat olvasva én úgy értettem, hogy te a fórumos talik képeit akarod fölrakni. Ha ez igaz, akkor nem ugyanazt rakjuk fel. (mert én azokról a túrákról rakok föl képeket, amiket hétvégén szoktunk csinálni)

#3
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Ras: mehetnek!

#4
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Természetesen mehetnek az én képeim is.
Én nem nagyon szándékszom ezt a médiatárat használni, max majd ha összejön pár jobb kép, azt felrakom, de tömeges képfelrakás egyesével az nem az én mûfajom.
Korábban mintha arról lett volna szó, hogy sokkal jobb lesz, mint a kep.tar.hu...
Bocs az OFFért.

#5
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
természetesen minden kép alatt ott lesz a szerzõje... lásd a létrási csoportkép ;)

#6
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Az én képeimet is használhatod, persze egy credits nem lenne rossz néven véve :)

#7
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ma este végre lesz idõm foglalkozni a dologgal... amik engedélyezve képek azok mennek fel ;)

meg persze a sajátok is ;)

#8
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
kala talán csak mert én már egy éve gyûjtögetem a képeket ;)

#9
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Bruce;emléxel?Nemrég nagyban löktem a cseten a szöveget errõl,és most úgy tûnik,minden +valósul,ami ott le volt írva! 8)

#10
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
hát ha a cirka 250 megát fel tudnád toszni az sem lenne rossz(bár szigorúan véve jó része a képeknek nem BMFT-s túrán készült... ::)), viszont szerintem a médiatárban talán többen rábukkannának... ::)
dehát mindkettõ is mehet 8)

#11
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Ras!

Mi lenne, ha ezeket a "csapathonlapra" feltosznám?

#12
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
kalaius!

Gyártsak könyvtárat?
Alkönyvtárakkal?

admin@bikemag.hu

#13
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Minden mehet?Mert nekem pl versenyes képeim vannak,és az már külön kategória!

#14
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Tõlem tolhatod õket!
Hozzáférés: endedélyezve
;)

#15
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
ezúton szeretném hozzájárulását kérni minden a Fórumos találkozókon illetve túrákon fényképészként szerepet vállalt egyén hozzájárulását ahhoz, hogy a médiatárban a saját nevem alatt a fent említett eseményekrõl általam (fõleg a kep.tar.hu-ról) összegyûjtött munkáikat felpakolhassam... (cirka 250 mega)

így elsõre: pixel, aszta mellon, baliba, cheesy, lensver, anak, yoci, mrc, zak

mint látható a könyvtárszerkezet már elkészült, csak magányos eséimre vár a feltöltögetés...

elõre is köszi :)

Ras