Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

1. Bp Stuffz Találkozó

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
74 hozzászólás a témában

#1
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!

Jorus: Remélem mihamarabb meglesz a DH masinád! Ja és köszi a RÉMES jelzõt!  ;D

Mindenkinek jó bringázást ebben a zord idõben!

Sekee

#2
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Hát, akkor még nem tudtam, hogy kooperációban vesszük meg. Aszittem a tiéd a váz. Egyébként egy 20-ast bizti tudok adni jövõhéten, de az is lehet, hogy 30-at. A többit meg január elsõ hetében. Így gondoltam.

#3
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Jorus: Talán megbeszélhetjük, de hogyis gondoltad pontosan??

#4
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Cserko: én szívesen csatlakozom, csak épp még egy váz hibádzik. Mármint most öcsém régi Cro-Mo vázára építettem át a gépet, remélem nem törik derékba a teló miatt. Egyébként ma megyünk Shaunyval meglesni azt a Magellán vázat. Esetleg, ha sikerül tõle kicsikarnom valami részletfizetési koncepciót, még elõbb egyben lesz a gép, mint január közepe. Naaa, lécci Shaun!  ;D ;D Addig is szívesen csatlakozom forraltborozni, de az ugri-bugrit csak softosan, mer nem akarok egy kettétört váz boldog tulaja lenni... ;D ;D ;D

#5
cserko

cserko

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Hahhó

Jorus kolléga akkor esetleg legközelebbi freeride megmozduláshoz te is csatlakozol én, LCS, Shaun, MAjor, és a többiek társaságában ?

Voltam fent szombatona a Normafánál és egész finom volt a forraltbor, utána irány ugri-bugri Ördögoromhoz (katlan)  ;D, kellemesen fagyott talaj és a gumik tapadtak mint a siccc, de alig volt bicós  :(

Üdv mindenkinek!

Cserkó


#6
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
Jorus: kezdhecc gyurni térdre ;D ;D

#7
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Andix koma: nem az ital teszi! A társaság!  ;D

Képlet: vittem magam (CC), jobbról mellettem Sekee, a margitszigeti asztalitenisz-guruk réme  ;D (trial), bal oldalon pedig LCs, a lejtõk tudora (DH)(akinek alfalfája után erõsen csorog a nyálam  :'(), így megpecsételõdött a sorsom: FREERIDE!  ;D ;D ;D
Nincs visszaút!  ;D

#8
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Én is csak azt tudom, kinyilatkoztatni amit a többiek! Csupa jófej és ehhez társuló kellemes hangulat! Jöhet a következõ!  ;)

Zöldfülü

#9
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
rob is volt buli, és rob is megerõsít elhangzott vélemények, rob benne van újabb buli szervezés

rob nem hagyottott semmitsem és hazaért, ha nemvitt volna korit nagyon soká

#10
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Húha emberek.... Valamirõl én nagyon lemaradtam...  ;D DHs vezetõ??? MEg közben Jorus kollega is > találka elõtt: CCzett, kicsit durvult > találka után: lépcsõzik, Dh1 telókat vesz, 2.35 külsõk....  ;D
Nos, nem tudom, hogy mi volt abban az italban amit ittatok...  ;D  8)
De ha lehet mesélhetnétek errõl a Dh dologról (iszonyat gyilkos brutál NorthShore építés, dirtek felhúzása ide-oda  ??? )  ::)

#11
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hahó srácok!
A beszélgetésünk óta én is azon filózom, ki lehetne az az emberke, akit mindenki elfogadna. Szóval komoly feladatokat kék sinálnia, láttátok a pályázat kiírását a Bringában? Szóval nem egyszerû. Gondolkodjatok erõsen, ti jobban benne vagytok ebben.
Van nagy problem nálam! Bátyó variált a gépemen és nem tudom regisztrálni magam, segítsetek nagy emberkék! Hol a jelszóm nem tetszik, hol a felhasználónevem.. Zorg az illetékes ebben (is)? Elõre is köszönöm!!
Zsu

#12
cserko

cserko

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
YOci én jövök hegyre, magánba küldöm a számom, ha még vagy !

#13
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Szevasztok.

Nekemis örömömre szolgált hogy megismertelek benneteket,és szerintem ez 1 nagyon jó társaság .
Tényleg jut eszembe valaki jön ma a hegyre ???

#14
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Nekem is kellemes és símogató érzés volt, pláne, hogy érezhetõ a gravitálás iránti egyre növekvõ érdeklõdés.
Milyen jó is volna mondjuk nyáron a 3as6ár hegyen 19-en csörömpölni egymás után lefelé, és nem lenne az az erdész csürhe aki megállíthatna minket a DH, DL pályák és north shore-ok építésében pusztán a mennyiségünk láttán megrémülve, meg ilyenek...

lcs

#15
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Hali.
A találka egész jóra sikerült, leszámítva, hogy a táskámat otthagytam a Marximban (Moszkva tér) és ez csak a Blahán jutott eszembe :'(
Na mindegy lényeg, hogy 1 óra mászkálás/buszozás után meglett a tatyóm.
Ezúton is köszönöm a "kocsmárosoknak" , hogy félretették  :-*

DH szaki: Nekem még nincs tippem arra, hogy kit érjen a megtiszteltetés, hogy felkérjük VEZETÕNKNEK.  
Tippem már van, de egyenlõre nem árulom el  :-X

Örültem, hogy megismerhettem azokat akik eljöttek és remélem, hogy mihamarabb találkozunk még, azokkal is akik nem voltak ott.

Palmer

#16
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Szerintem te jó lennél cserkó!!!  ;D

#17
cserko

cserko

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Hahhó Zsuzsi

Szerinted kit lehet erre felkérni, vagy kik csinálhatják ?

Még annyit tennék hozzá a a szerda estéhez, hogy ilyen volt a hangulat  ;D ;D ;D ;D ;D !!!

Cserkó


#18
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Hahó!
Részemrõl is csak pozitív lehet a megnyilvánulás. Teljesen jól éreztem magam, a végére annyira felpörgettem magam, hogy le se nyugodtam hazáig. Mondjuk rásegített, hogy összefutottam a haverjaimmal (akik szintén bicósok és szintén emelkedett hangulatúak voltak) és nem gyõztem magyarzni nekik milyeke is vagytok és mi minden volt.
Szóval akikkel nem találkoztunk, mielõbb is veletek, mert nagyon vágyom rátok is :))))))
Szóval akik ott voltak órirás hahó, akik meg nem azoknak is.
Ja, amúgy azt hittem , kicsit aktívabb hozzászólások lesznek, vagy csak a jóesõ érzés eltölt titeket és nincs miért írjatok.
Találjunk közösen DHs szakvezetõT!!!!!!!!!! Ne feledkezzetek meg róla!!!!!!!
csók

#19
cserko

cserko

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Nagyon süti volt a találkozó ;D

Cserkó

#20
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Csak annyi vaolt, hogy elmentünk a FetMO's-ba, ott nam volt hely, ezért átrccanunk a MarXim-ba! Ott leültünk beszélgetni!
Elõször csak 8-an, aztén még jött LegCsáv+Shaun, majd kicsit késõbb Kislust és végül Sonka Zsuzsi!
Dumáltunk, iszogattunk, volt aki evett is, meg sokat röhögtünk........  ;D

Eladtam 2 pólót is!  ;)

Osztan jöttek a szorik, sérülések, alkatrészek szapulása, beállítási szerelési jótanécsok stb...........

Aztán kb 12 körül már mindenki hazindult!!!

Jó hangulat volt és jó volt megismarni titeket!!!!  ;D

..:BMFT FOVEVER!!!!!!!:.
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D