Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VI. Bp Stuffz találkozó

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
33 hozzászólás a témában

#1
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Sorn! Még szerencse, hogy most látom csak, miket írkáltál nékem! Köszi Sezlony! Asszem ez már kölcsönös lesz állandóan - a megvédés. Asztánm eg mostan jöhettek kukkolni,mert nem leszek sokat. Így nem bukok le, milyen vagyok nõi ruhába... :D

#2
Shaman

Shaman

    vendég

  • fórumtag
  • 237 hozzászólás
jaja, macsek nekem is küldözget emolyan emileket... de én már nem szólok,kaptam paratól is, megy ez mint a karikacsap.....
csókoltam.

#3
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
OFF

zsirosmacsek,

vagy nem tudod (vagy tudod) és virusos a géped, ami õrült módjára virusos maileket küld nekem  :'(

vagy ki akarsz babrálni velem  >:(

utóbbit nem feltételezem  :D komolyan!  ;D

vigyázz magadra

ON

8)

#4
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Frankó lehet egy ilyen tali. (tali-höhöhhö)

#5
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Nemtom mirõl van, szó, ezért belepofázok :D: én is nemrég vettem mosógépet.  ;D ;D

Hajdu Old School Energomat!

Na, Sorn...? Megmered?

AsztA

#6
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Sok tökfilkó... Ha szóba kerül a mosógép legközelebb, akkor nyitok egy "Mosógépet vettem" topicot!
Sezlony, Te meg elástad magadat, sose fogom kimosni a csillivilli, új mosógépünkben a leszállópályás alsódat!  :P

#7
hugi

hugi

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
... legyen, rizskoh...  ;D

#8
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Rendben, de engem az az egy pizza is majdnem kinyúvasztott... Igaz, azért Shaunt lenyomtam.  ;) A citromos kólájuk verhetetlen! Meg persze a zene! SAUH-en mi legyen pite vagy félzsíros Albert keksz?

#9
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Bocs skacok,, hogy a múltkor olyan kuka voltam, de irtó fáradt voltam. Benyomtam egy lepényt, egy pizzát, 3 kólát, aztán uzsgyi haza.
Igérem, legközelebb már elememben leszek (és befalok 3 lepényt meg 2 pizzát is - Jorus készülj a versenyre ;) Bár lehet, hogy neked még 5 lepény is csak tollpihe?  :( )

#10
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Bemegyünk Marximba (ez egy pizzázó/sörözõ a Millenáris park sarkánál), eszünk lepényt, pizzát, iszunk kólát, sört, néhányan cigarettáznak, grimaszokat vágunk, és nagyokat nevetünk. A beszélgetések nagy részének fõ csapásiránya természetesen a kerékpározás, mint fogalom, és ennek bõvített tárgykörei.

#11
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Hö, emberek! Biztos kicsit bután hangzik a kérdés, de ezek miféle-fajta találkák?

#12
sezlonyrugo

sezlonyrugo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 302 hozzászólás
Hi Sorn!

Na idefigyejjé kis mosógéphuszár! ;) Ne fikázzad a Sonkazsuzscsinóccdominát, mert bevédem jó :D Összeakasszuk a bajszunkat! >:( ;D Mikó megyünkmán tolni a hegyen , ellentartani a gravitációnak, szuszpenzálni, elesni bazimarhanagyokat, meg ilyenek? Szájjámánle a magas mosógéprõl! ;D :D ;D :D ;D :D!!

#13
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
srácok!
Klassz volt a találkozó!!!! kár, hogy a tekerõmanók egy kicsit fáradtba adták elõ (köztük én is :-[), de ha lesz még ilyen számíthattok ránk!!!

Na  :-*

#14
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én már meglestem, csak ne mertem hozzá bemenni.  :-[

#15
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Te Sonka Zsuzsanna!
Irgalmatlan szerencséd neked, hogy csak ma reggel és nempediglen tegnap a Stuffz elõtt olvastam igen fanyar, érces (ebbõl származik az "ércelõdni szó"), goromba, bántó és és és... hozzászólásodat.
Nem is kommentálom. Ellenlépésként terjeszteni fogom mindenhol, ahol csak tudom, HOGY A SONKA ZSUZSANNA A DUNA PLAZA-BAN DOLGOZIK.  ::)
Aki teheti lessen meg, fenomenális látvány.
Na nesze, Te!  :P

#16
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
halott emberkék találkáján én is jelen leszek
mindenki amortizálta mostan magát, meg a gépét hétvégén...
kölcsönös beszámoló az orsz. 2 pontjáról...
Sorn! neked van nõcid? vagy a hugod az??? :o

#17
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Én mögyök, tuti ;D ;D

#18
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Úgy néz ki én is ott leszek!

#19
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hétfõ Marxim. Jövök + 1 meglepetés nõnemû.
Kedden én meg reggel 6-ra megyek dolgozni, úgyhogy kussLust! (Rejtett szóvicc...  ::))

#20
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
vasárnap fáradtságosságossak leszünk az országos déhá világbajnokságtól.