Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

VIII. BMFT Stuffz találka

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
65 hozzászólás a témában

#1
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Szeretném valahogy összehozni a hétvégi talin-való megjelenést,ha szivesen fogadnátok,de sajjna nem túl sok esély van rájja!  :(
Próba cseresznye!  :-/
Üdv.:Tyito

#2
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Majd most hétvégén feljön és akkor majd jól meglátjuk mi a helyzet a félésével...

#3
tamo

tamo

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Hi ;D

Baliba nem merrr feljönni közénk mert attól fél,hogy valaki meg fogja kérdezni TÕÕLE"Baliba?Hol vannak a3,BMFTEAM TALIS KÉPEKK?"

Baliba 8)

CSAKKK NEKED CSAKKK ÉRTED CSAKKK MIATTADDD
és persze a fotók miatt :P


üdv:tamo

#4
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Jó kis buli volt, Beg-el jókat nevettünk. A római part után még elmentünk a westbalkanba, persze itt is ittunk egy sört, valamint jól megvertük Hilleryt+haverját csocsóban.  :D (utána kiálltunk valami helyigyerekek ellen, a végeredmény kitalálható  ;D )
Egyszóval sajnálhatja aki nem jött el, mert nagyon jó volt + szerintem nem is volt olyan hideg.

kislust

#5
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
na ilyenkor én is utálok ezekbõl kimaradni. Lensi meg csodásan felsorolta, hogy miért utálok nem pesten lakni. Más kérdés, hogy órákon át tudnám sorolni, hogy miért imádok nem pesten lakni...  8)

#6
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Baliba! Ha 1x feljössz látogatóba, akkor CSAK NEKED szervezünk 1 ilyen mókát. És akkor nagyon benne leszel... :))
Szóval remek volt minden. Bár kicsit késve értem oda a munkahelyváltás miatt (Sorn már nem tudsz rajtam röhögni a Plázában :)) ), és még bicóval se tudtam menni, de azért rámismertetek és kaptam meleg ruhácskát (köszi LCS) meg én is teáztam. Kikacagtuk magunkat, hogy ki mennyi idõs - mocsok Jurusz, meg Palmerkát kicsit megpirongattam/tuk miért nem jelentkezett a nyáron senkinél, fotókat nézegettünk, aztán már csak Beg és Kislust dumáján nevettünk. A legfontosabb talán az amit megtudtam Begtõl, hogy a csillebérci tali Törökbálinton lesz. Mert ott lesz XC VILÁGKUPA ugyanabban az idõpontban. És ezért Csillebérc Törökbálinton van. Ilyen sületlenség is jött ki a szájadon :)))))))))))

Remek volt minden, sajna Yoci dolgozós volt és Sorn a papucsát mosta este a gépben :) A köv. már fedett helyen lesz...

#7
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Költözz föl Pestre! Nappal jól kereshetsz a Hajti-pajtiskodással, este meg kiülhetsz a Rómaira, meg mehetsz urbán terrorkodni.  Tényleg, ez a téma már nagyon eltûnt a Megmozdulásban.  ??? Nincs több terrorkodás?

#8
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Megigértem magamnak, hogy feleslegesen nem sajnálkozom, de most még utoljára ide írom, hogy iszonyatosan sajnálom, hogy ezeken a találkákon nem vehetek részt!!  :'( :'( :'( :'( :'(


#9
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Ó és én ebbõl megint kimaradtam!!! ;D ;D ;D

#10
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Ne is mond!  :)

Fáj minden tagom, jó nagyokat eshettem hazafelé!  :P


#11
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
beg, még mindig a fülembe cseng a tudatossággal teli szövegelésed az x. unicum és x+1. sör után  ;D  ;D  ;D

#12
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Ja, és ott volt a régnemlátott PALMER is!  :)

#13
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Gyulagy: g


Életben vagyok!  ;D Hát én nem fáztam, kicsit túllõttem a célon...
Mókás volt hazafelé az út, ezúttal is köszönöm Kislustnak hogy mindig hazatámogat  :-*
Remélem azért nem voltam nagyon hülye, nem bántottam meg senkit  :-[

Nagyon patent volt a tali!!!

Begbie

#14
MrGyulagy

MrGyulagy

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
BEG !!! HA ÉLETBEN VAGY üSS LE EGY BILLENTYÛT!!!!!

#15
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szerintem jó volt, bár a magam részérôl rövid (kb. másfél óra ).
Valóban hideg volt, de viszont nagyon hangulatos, amikor ilyen kevesen vannak kint a parton és köd gomolyog a Duna felôl, a háttérben meg a Szennyviztisztitó fényei sziporkáznak - meg a stadioné.

A hideg ellenére azért sokan eljöttek és itták a hideg söröket. Én csak és kizárólag teát tudtam már fogyasztani.

Tamo: hát nem sokat beszélgettünk Csillebércrôl. De ugye ez szokott lenni ilyenkor. Szerintem foglalj 20-25 fônek szállást és az jó  lesz.

#16
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
aszittem meghalok úgy fáztam!

#17
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Péntek este 18:48. robbal itthon szívunk, Ti meg kinn söröztök a hidegbe. (vagy inkább az a szívás 8)) Nomind1, én szorítottam egész nap Nektek a jó idõért, tessék magatok jólérezni. MAjd kérjük a beszámolókat.

pussz

#18
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ha valaki ezt még olvassa: hozzatok magatokkal téli szerkókat, mert tegnap hullára fagytunk a findlivel este 7-10 között a parton, pedig volt rajtunk 3 pulcsi meg hosszú gatya.


#19
tamo

tamo

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Hi ;D


A felnõtteknek lessz VODKA és BASSZUS 8)
A gyerekeknek forró TEA citrommal  :P

MINDENKI JÖJJÖN EL MERT KÉNE BESZÉLNÜNK CS.BÉRCRÕL EGY PICIT.


üdv:tamo

#20
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Várható érkezésem 18:30 és 19 óra közé tehetõ!
Majd keresem a rakat bringát!
Melegen öltözzetek mert Qrva hideg lesz! :D