Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pályázatok, egyesületté válás, stb.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
196 hozzászólás a témában

#181
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Nagyjából elolvastam, úgy vélem, hogy a lényegét értem. Én benne lennék. Más?

És továbbra is kérdem: van értelme beszélni errõl, azaz leszünk mi egyesület?

#182
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Igenis.... olvasom...

De ha úgysem leszünk egyesület, akkor minek beszélünk róla egyáltalán?

#183
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Olvasd el a fent megadott site-on a lényeget Bruce. Okosabb leszel sokkal...  

#184
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Hali!

Olvasom a topicot... és egy vmit nem értek... azaz nem tudok... mégpedig hogy mibõl áll egy ilyen pályázás?

Ha tudnám, hogy mit is jelent ez, és tudnám, hogy képes vagyok rá, akkor nyújtózkodom. Szívesen csinálok/csinálnék bármit, csak szóljatok...

BRUCE

#185
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Ja, abszolult komoly meló az egész. Nem olyan könnyû az. Ki az aki ráér ilyesmit összefogni? Aki mindenért vállalja a felelõsséget? A pályázatokat meg lehetne csinálgatni, max a kedvezményezettként a mag.-et jelölnénk meg, aki ki is osztja nekünk a zsét. De ez utánanézést igényel és LEGELÕSZÖR is Zorgékkal beszélni errõl, vállalnák-e azt, hogy háttérországnak ideállnának. Munkájuk nem lenne vele, mert azt megoldanánk, csak mégis 1ségnek. Majd még merengek rajta, meg megkérdezem a haverokat, mert õk is szoktak az 1esületükkel pályázgatni és nyerni is szoktak alkatrészekre meg pályaépítésre.

#186
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
én azt vállalom, hogy... izé... vagyis.. szóval azt, hogy, .... na mit is... szal ezt mindet. Basszus! Végigolvasni nem volt erõm ezt a pályázati kiírást! Ki az, aki ezt korrektul meg is csinálná? Ne mondd Major azt, hogy Te mindent bevállalsz, mert a harmadik ilyen pályázat végigcsinálása után nemcsak Te, de sokan mások is azt mondanák, hogy a f*szom az egészbe! Rengeteg türelem, alaposság, és elhivatottság kell hozzá. Ez bennem egyik sincs  ::) igy nem is mondom azt, hogy ide nekem az oroszlánt is!, mert tuti nem tudnám csinálni. Egyesület meg minek? Ha tényleg annyira bonyolult, mint amennyire mondják, akkor miért nem elégszünk meg annyival, hogy a versenyekre egyenmezben megyünk, aszt kész?  :-/ Tudom, hogy most rohadtul destruktív vagyok, de láttam már ennél nagyobb kezdeti lelkesedést is rövid idõn belül befulladni...  :-X :-X :-X

#187
bumi

bumi

    vendég

  • fórumtag
  • 144 hozzászólás
Hy emberek!

Ahogy olvasgattam a hozzázólásokat,én is kedvre kaptam!
Sajna én se tudok sok dologban részt venni,csak faxolni,scannelni(ezt tuti nem jól írtam),mint Jorus én is utánna tudok nézni a neten a dolgoknak,és talán anyám még biztosítást is tudna kötni az épülõ pályára (ha addig eljotunk!)Mást nem igen... :-/


#188
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Én tudok fénymásolni, emilezni, neten utánanézni dolgoknak, de másra sajna nincs idõm. Aki ismer tudja, hogy heti 6 és fél napot dolgozom.  :'(

#189
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:D kezdõdhet a nyújtózkodás...

tényleg nagyonjó lenne, ha mindenki felmérné magában, mit is lenne hajlandó "áldozni" az egyesületért...
vagyis mit vállalna esetleg...

így ha végre összehoznánk egy alakuló ülést, már nem ezzel menne el egy rahedli idõ...

Na csõváz

#190
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát sajna mondsz valamit...  :(

Én szívesen vállalnék egyéb munkékat is az egyesületben!!! De komolyan!!!

Na ide nyújtózkodjon aki vállalkozó szellemû!!!!!!!!!!!

#191
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
"vagyunk annyian mint a fene"??

Már meg ne haragudj, de HOL A PECSÁBAN LÁTSZ TE FENE SOK TAGOT?

A fórum regisztrált soraiban?
Az írogatók közt?
A találkozókon résztvevõ AKTÍV tagok közt?

Mert hogy AZ EGYESÜLET nem szórakozás!!!
Ott ha vki elvállal egy munkát, ISZONYATOSAN becsülettel meg KELL csinálnia!
Mert ha nem, akkor az egész kártyavár összedõl...

Én sajna jelenleg nem látok annyi nyújtózkodó embert ezen unkákért...
És amint látom, Te is csak a pályázatok keresését vállalnád fel... :-/

Szóval tényleg nagyon jól hangzik ez az egyesületes móka, meg nagyon egyszerû azt mondani, hogy csak ezt, meg ezt kell csinálni...
Ám a valóságban nagyon sok meló van vele... és ha nincsenek energikus-lelkes segítõk, nem lesz belõle bolha-kaka sem... :-X

#192
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A "Társaság" alatt mit értesz? A 2000+ regisztrált tagot, vagy azt a 100+ embert, akik írogatnak, esetleg azt a 20-30 ember, akik talikra járnak? Egyébként az ötlet nem rossz, de vajon kinek lesz erre ideje?

#193
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Vagyunk anyian mint a fene!!! Ha csak a fele társaság vállal valamit akkor szerintem nem lesz gáz!!! Szerintem...

#194
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Üdvözletem!

Sajna egyesületté válás nem olyan egyszerû és gyors menet, hogy pályázatokat leshessünk... :(

másrészt: ki az aki megírná õket?
mert hogy ilyenhez nem csak ígéret kell.. kõkeményen odaadás... és meló... meló...

Az egyesülethez ráadásul nem csak egy, iylen ember kell............

PéeF

#195
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Én szívesen vállalom, hogy szállítom a lehetõségeket, csak legyen aki kitölti és beküldi!!!

#196
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Nem tudom, hogy mikor lesz egyesült, és ki fog a pályázatokkal foglalkozni, de írtó sok pénzt lehet ám szerezni pályázatok útján! Az osztályunk is több százezret kapott elmúlt évben kirándulásra meg ilyenekre! JackD. intézte a pályázatok készítését, persze a tartalmuk nem fedte teljesen a valóságot ;D ;D ;D . Ezt írtóó komolyan köll venni!

#197
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Arra gondoltam, hogy mi mint leendõ sport egysesület. vagy mi nem kevés pályázatra pályázhatnánk!!! Komolya lehetõségek, pénzek kerülnek kiosztásra, olyan célra mi nekünk is jó lenne pl.: pálya építés!!!

Itt is az elsõ link: http://www.niszka.hu -> nézzétek meg!!!