Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Pályázatok, egyesületté válás, stb.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
196 hozzászólás a témában

#1
Daveee277

Daveee277

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
igen Zoli, miért?

#2
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás

nem e tudjátok, hogy hova lehetne beadni olyan kérelmet, hogy a kerékpárutat x+y város között javítsák meg vagy újítsák meg?

Kezd az aláírásomban lévõ oldallal ;)

Ride everywhere.

.


#3
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

nem e tudjátok, hogy hova lehetne beadni olyan kérelmet, hogy a kerékpárutat x+y város között javítsák meg vagy újítsák meg?

Ezt most komolyan kérdezed?
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#4
Daveee277

Daveee277

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
nem e tudjátok, hogy hova lehetne beadni olyan kérelmet, hogy a kerékpárutat x+y város között javítsák meg vagy újítsák meg?

#5
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

köszi Jani, de ezek az adatok hiányosak, mert van olyan amit én ismerek, és nincs benne
de azért köszi

Ezek a MTB szövetség tagegyesületei. Persze léteznek ezenkívül egyesületek, de ha versenyengedélyt szeretnél, akkor ezek közül választhatsz jelenleg.


A sebesség mindent megold.

 


#6
Daveee277

Daveee277

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás

http://mmtbszsz.hu/w...nlapra08nov.xls


köszi Jani, de ezek az adatok hiányosak, mert van olyan amit én ismerek, és nincs benne
de azért köszi

#7
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

hali
valaki hajdúnánás környékén nem e ismer valamilyen kerós egyesületet amihez tudnék majd csatlakozni?

http://mmtbszsz.hu/w...nlapra08nov.xls


A sebesség mindent megold.

 


#8
Daveee277

Daveee277

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
hali
valaki hajdúnánás környékén nem e ismer valamilyen kerós egyesületet amihez tudnék majd csatlakozni?

#9
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Mez ügyben pedig keress engem ;)
Van topicja!!!

#10
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Jah, meg nem is ez a cél. Én egyesületi tag vagyok és voltam (egy másik egyesületben), de ettõl van Bmft mezem. Ez egy baráti társaság, s nem egy szponzorált (ideális esetben) csapat - ennyi.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#11
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
2004 januárban volt utoljára aktivitás itt:)
nem lesz ebbõl sokminden, mindneki aki komolyabban sportol, már egyesületben van, akik nincsenek benne, azok meg nem adnák ki az évi 12 ezret(ez a random díj) érte.

#12
Alex rider

Alex rider

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
ez az egyesület dolog engem is érdekelne hogy milyen lesz...ha lesz


kik lehetnek majd tagok ? ha lesz! :D .korhatár?

#13
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Szerintemmeg ha tényleg van legalább 4-5 lelekes ember, akkor már érdemes foglalkozni a témával. Nem kell feltétlenûl valami nagy tagságnak lenni. Valakivel beszélni kellene, hogy mennyi utánajárást igényel ez a dolog ténylegesen és mennyibe kerûl. Detényleg, valaki aki már benne van egy egyesületben megérdeklõdhetné.

#14
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én szivesen vettem volna ha a Bmft-bõl egyesület lesz, de sajna nekem se idõm, se energiám nincsen arra, hogy rohangáljak és intézzem ezt az ügyet. Bár más egyesületben vagyok, attól még lelkes Bmft-s is, és szerintem egy klassz baráti csapat ezerszer jobb mint egy rossz egyesület!

#15
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Baliba:: szerintem hagyjuk az egyesületezést... ahogy látom, hiába vagyunk páran, négyen-öten lelkesek, és hiába tennénk valamit, ha ez senki mást nem érdekel... ::)

Bár még az elsõ talin a lelkesedés és lendület töretlen volt, akkor már majdnem történt valami és mindenki mondogatta, hogy "gyerünk,csináljuk!", mostanra akinek a versenyzéshez kellett a licensz, az belépett máshova, a többiek meg az egyesület nélkül is ugyanolyan jóbarátok.

De ha esetleg rosszul látok vmit, akkor szóljatok, mert mégis úgy tanul az ember ;)

#16
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Mielõtt el kezdenénk eddig vekengeni, +kérdezném, hogy kik azok, akiket ez érint komoly szinten!

Ha ez +van, akkor õk akarnak-e egyáltalán átigazolni- vagy 2-õs tagságért küzdeni. Ha igen, akkor ráérünk elveszni a tészletekben. Továbbá tudomásom szerint létezik olyan, hogy pártoló tagság, miszerint szimpatizál egy egyesülettel, és annak céljait támogatja, egyetért vele.

Késõbb majd még jelentkezem!

Üdv,
Baliba

#17
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
beleolvastam a topicba, volt szó hogy két egyesületi tagság:
szal a húgom korcsolyázik (-zott). És a klubb ketté vált meg ilyenek, szal zûrös, és õ a régi klubban igazolt Szinkronkorcsolya-versenyzõ volt, az új klubb viszont mûkorcsolyásnak igazolta le (közben tényleg sportágat is váltott). DE! Nem lehet pl két klubban is igazolt mûkorcsolyázó. A bringában a CC, DH, stb külön sportág? mert akkor szerintem mehet, hogy egy ember két klubb (persze kis csel biztos kell bele)

Prefi


edit: nézzetek utána a dolgoknak, mert a fenti események évekkel ezelõtt történtek, és változhatnak a dolgok

#18
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
az általam elkezdett mûködési szervezeti "szabályzat" szerves része volt a fórum...

na csak megpróbálom elõvésni vhonnan azt...

remélem jövõhétre meg lesz...

üdv, péef 8)

#19
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Szerintem annak nem sok értelme van (még ha jogi mód lenne is rá), hogy valaki két egyesületbe tartozzon... És akkor mit írna be az egyesület mezõbe versenyzéskor? Vagy két fél egyesületi mez lenne rajta? ::) :)

Országos vs területi: szerintem ez "egyáltalán" nem gond. Mennyi meg mennyi egyesület van, amik országos kiterjedésûek? Pl valamilyen hátrányos helyzetûeket támogató egyesületek sokan vannak, és zek többnyire országosak... és tudnak mûködni. Mûködés: ugye kell, hogy legyen pl közgyûlés. Ez a talikon meg is történhetne, vagy ha más nem, alapszabályban kevesebb fõhöz rögzítjük a határozatképességet, így ha pár azonos városbeli tag összeül, már el is van rendezve...

De sztem még "érdekesebb" lenne, ha valahogy bele lehetne vonni az internetezést... mármint az XY nickel írt valami az elfogadható éves értékelésnek stb... ez csak egy példa volt, remélem érthetõ mire is gondolok :) ::)... ja és nemtom ennek milyen jogi háttere van... talán nem véletlenül kell annyit magolniuk az ügyvédjelölteknek? ::) :)

Na ideiglenesen berekesztem a hülyeségeimet :)

#20
jojoba

jojoba

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 337 hozzászólás
Szerintem ha úgy írjátok az alapszabályt h a tagok más egyesületnek is lehetnek a tagjai,akkor bárki beléphet,akinek a már meglévõ csapata ezt engedélyezi...
A lényeg h a 12 alapítótag más egyesületben ne rendelkezzen elnöki tisztséggel.