Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BMFTeam Szilveszteri Találkozó

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
72 hozzászólás a témában

#1
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
...majd idén... ...idén már augusztusban lefoglaljuk a szállást a hegyekben, és akkor lehet gyönni csõstül-bicajostú! ;D

#2
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Orosháza, fagyott jég, -sok fok... ;D

bringázás nuku...

#3
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
És helyileg hol volt? Hó volt? Bringáztatok ?

#4
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
öten voltunk:
csubbee, a házigazda
Györgyi+Para
Julcsi+Én...

jó volt videózós meg activitys... lásd Para aláírását...

#5
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szóval, mi is lett ezzel a bulival kapcsolatosan? Naggyon elhallgattatok a végére!!! Tessék mesélni, sikerült-e közösen tölteni az év végét!

#6
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Na hali!
Akkor mi is lesz pontosan a szilveszteri bulival?Pontosan hol,meg mennyiért,hánytól,hányig stb.Jó lenne most már valami pontosat tudni:)mert lassan itt az idõ.Ja amúgy én kocsival megyek,szal a bevásárlás megoldható.
Üdv:Thy:)

#7
tamo

tamo

    vendég

  • fórumtag
  • 68 hozzászólás
Hi ;D


Érdeklõdnék Rastól,hol is van az a bizonyos telek ???
Az Én telkem is ott van a hegyen.

üdv:tamo

#8
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Julcsiék háza még függõben van :-\

Para az sms nem jött meg kedd este... ergo elolvasni sem tudtam :-[

#9
koga

koga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
Esetleg ez a ház?
Posted Image

Helye:Pilis,Fekete-hegy(Tûlünk kb 3km-re) ;D

#10
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
jelentem a ház fogadóképes uszkve 8-10 fõ erejéig...
ami még fontos hogy villanybojler van és szivattyú is (tehát nem nekünk kell húzni a vizet ;))

a Pilist meg azt hiszem nem kell bemutatnom ;)

#11
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:o ezt kérdezed??

barlangász kapcsolatok alapján két helyre jutottam el, az egyik egy kissé lepusztult (érsd Létrási barlangászház), a másik kicsit jobb, de véleményem szerint egyik sem a mi esetünk jelenleg...

ma felfordítom az uccsó kártyám... bÍzok benne, hogy ezen már a joker van ;)

jó pár évvel ezelõtt 3éven keresztül 7-8 napokat eltölöttem családostul haverostúl egy apró kis Mátrai falucskában... Az akkori ház kiadó öregeket hívom ma fel...
Egy régi épület, melyhez hátrafele hozzáépítettek egy kisebb szárnyat, melyben az öregek vannak... Nagy zöld udvar, nem messze hatalmas horgásztó, a nagyszobából rálátás Kékesre... A faluba egyetlen egy út vezet, setovább... ;D HJA! és a faluba egy 13%os lejtõ vezet be........................... ::)

SZal ma telefonálok........................

PéeF

#12
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
szinte félve említem meg, hogy Julcsiéknak van egy fûthetõ házuk Pilisvörösvár üdülõtelepen fenn a hegyen...
kútvíz, palackosgáz, villany, fatüzelésû kályha van ;) a tetõtérben 4 ágy meg a padlóra is fér matrac/hálózsák...

megkérdezzem?

#13
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Para, ez a no-szállás problem nagyon ismerôs, mert pont az elôbb telefonáltam végig kb. tiz mátrai, öt bükki és pár másik helyet szállás ügyben, de minden foglalt! Ez eszméletlen. Nem gondoltam volna, hogy még egy börzsönyi túristaházat is teljesen lefoglalnak hónapokkal elôre!
Nemigen tudom, mit is csináljak, mert ha közelg a Szilveszter, erdônek és hegynek kell a közelben lennie.

#14
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Mostmár tuti, hogy Tam nem going... :'( Más meghívásom van. De lélekben Veletek leszek! :-*

#15
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
thommey: barlangász-kapcsolatom a bükkben van 8) úgy hogy már keres...keres... ott is ;)

#16
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Na hát remélem azzé lesz valami szállás,bár akár sátrazni is lehet.Ha ott nincsen,akkor bükk?Ezen nem gondolkoztatok?Valami nagy barlangban?
Na jó nem kell hülyének nézni:)
Üdv:Thy ;D

#17
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
AHoy...
elõször is bocsika, de egy qrva nagy céges költözésen vagyok túl illetve még a végét járom ;) ez alatt NET nyet... mondjuk még idõm sem lett volna nagyon...
mind1...

a lényeg: sajna úgy fest, hogy kicsit késõn kapcsoltunk: a legtöbb ház már augusztusban lefoglaltatik... :( pedig vagy 10 címet megkerestem...

de nem adom fel!!!

most barlangász-ismeretségem vetem be...

HA VAN VALAKINEK TIPPJE HELYRE, AZONNAL!!!!

más, kicsit csapongva:
a jövõre nézve jó lenne (legalábbis ÉN nagyon szeretném) ha a jövõévi szilveszteri bulját összehoznánk... Találtam egy nagyon szupi házat Mátramindszenten... pontosabban a falu (lélekszám 300 kábé) szélén levõ erdõben... 3szoba, konyha, fürdõ, wc benn... 1szoba gázzal, a többi kályhával fûthetõ... elmélwetileg 8fõ bõven elfér benne... van víz is benn... mindez 1200fötö per fõ per íccakáé lett volna... :( ghát majd nem kiugortam az emeletrõl... EGyszóval jó lenne ha jövõre páran korábban kapcsolnánk ez ügyben, ugyan is a nénikével olyan jól elbeszélgettem, hoyg a végén abban maradtunk, hogy ha februárban foglalnám le a házat, akkor is fenn tartaná addig nekem...pontosabban nekünk 8)

na most ennyi...

hétvégén újabb címeket kajtatok fel, de HEEEEEEEEEEELP!

#18
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nem akarok itt sürgõsködni :-X, de azért megkérdem van e valami haladás az ügyben... :)

#19
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Üdv baliba elvtárs!

Már azt hittem nagy baj vanm, hogy nem jelentkeztél...
OFFfaterodnak innen is gyógyulást!ON

Bakancsostúrha: véleményem szerint a banda 30án menjen gyalogolni, mert utánna, már mint a buli után, másnaposan... ::) bár egy kis frisslevegõs séta csodákra képes... ;D

Szal szvsz ott majd eldõl...



#20
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
üdvBaliba kartárs... mindenképpen számolunk veled :)

szerintem a bakancsos túrházás idõpontjáról képrdezzük meg a köz (azaz a többiek) véleményét is, szóval?

nekem totálisan tökmindegy... csak legyen ;)