Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Mindenki állatkodik???

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
175 hozzászólás a témában

#21
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
GOXWADDAFAK !

AZért azt jó volna tudni, hogy kb mennyit szánsz rá!

kislust


#22
vendég__*

vendég__*
  • vendég
 ;D Üdv mindenkinek. Kérdésemre választ keresek. Milyen DH bringát érdemes venni ???Eddig senki sehol nem adott igazán értékelhetõ jótanácsot.
Talán majd ti  :DKöszike 8)

#23
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Én túlnyomó részt letolt üléses rájdereket látok, akik elfordított (!!!) kormánnyal húzzák az ívet., Na, most, ha én kiemelem az elejét (ha sikerül), és elfodítom a 3,5 kilós villámat a 600 g-os stucnimmal, holtbiztos, hogy elborulok oldalra... ;D

Ja, egyébként 185 cm my magasságom. Ez számít?!

#24
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
Én állva is láttam egy halom rájdert manuálozni, mert ugy könnyebben tartyák meg az egyensulyt
Jorus: te milyen magas vagyol?

#25
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Kihúzott nyereggel könnyebb elindítani a manuált, mer rátekersz, sztakkó elég csak egy picit felkapni az elejét, és már mész is, és ha menet közben lankad az eleje, csak rátekersz erõbõl.

Igen ám, de ha letolod a nyerget, már nem tucc erõbõl rátekerni (én legalábbis). csak ha kiállsz. De én még nem próbáltam manuál közben kiállni... ;D ;D ;D Szal letolt nyereggel az egyensúly a lényeg!

Egyébként asszem Sekee nem tud manuálozni... Öööö, bocs, ha tévedtem.  :P

#26
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Mostmár nekem is ki kéne menni a Sekeekhez lesni valami kis tudományt.  ;D A manualban én is a 4-5 méternél járok. Viszont eddig mindig nyeregben ültem és úgy próbáltam, most lenyomtam a nyerget, aztán úgy próbálom... Több, de inkább kevesebb sikerrel  :-[ . Majdcsak megtanulom!  ;D

#27
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nyárra fel kell fejlõdnünk kolléga! Fõleg Sekee-ék (trial arcok) között érzem úgy, hogy nem vagyok képes elszakadni a földtõl!  ;D ;D

#28
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 hozzászólás
jóvan' jorus, akkor egy szinten vagyunk... :)

#29
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Bunny... miért?!  :o :o :o

Ööö..., ja nem! Pedálból ugrok ennyit!  ;D ;D ;D


Egyébként szégyenteljes manuáltudásomról adtam számot a fentiekben.  ;D

#30
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 hozzászólás
jorus: mi ez a 3-4 méter. aminél tartasz??

#31
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Koszi a linket Kislust!
Nagyon allat mind az oldal mind a video, na meg persze a manual....
Gondoltam hogy ez az, csak nem voltam benne biztos hogy igy hivjak.
Jo lenne megtanulni.... mar a nyaron elhataroztam hogy meg akarom csinalni!!!

#32
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Sorn: nekem meg pláne kib... (bocs) furcsa, mert eddig CC/túra, fullra húzott csõvel, max erõátvitel.  ;D

Aztán hitet cseréltem. ;D Egyelõre a lábam ezen pontjai gyöngécskék, vagy legalábis nem szokták a terhelést. Mindegy, majd belejönnek!  ;D

FREERIDE!!!!

#33
vendég__*

vendég__*
  • vendég
De Jorus, bazira fájnak a térdeim néha. (Pláne, hogy én 7 évet gördeszkáztam is a bringázás elõtt.) Igenám, de Jancsi hegyrõl furmányos lenne lemászni torony üléssel. Tündér sziklánál megnézném, ahogyan valaki lenyomja kihúzott üléssel. Szal szar, de ez van.  :)

#34
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Jaja, mondjuk én még csak 3-4 méternél tartok. Az új teló, meg átütõtengelyes agy, meg brutál stucni plusz 3.5 kilója kissé megnehezíti a dolgom, de ellensúlyozza a 2.35-ös tappancs.  ;D ;D ;D

#35
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

http://www.freeweb.hu/riders/

itt keresd a downhill részleget, majd a videókat, s ott a fölsõ sorban a második videót!

kislust

#36
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
apropo mi az a manualozas?

#37
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
AZ biztos hogy teljesen leeresztett ulessel nem olyan hatekony a tekeres. En egesz nyaron ugy mentem/raadasul 44-16 -tal/ lehet tole combosodni :-)))
A CC ulesleeresztessel atalakitomagepet nem igazan jott be. Nem volt az igazi + az SPD is zavart. Inkabb osszeraktam egy masikat kulon erre a celra. Most telen is avval edzem :-)))
Persze ha vkinek egy gepe van kompromisszum lehet egy CC-s rizer kormany + ha egyvonalban van a kormany az ulessel. /CC nel ugy 6-12cm minusz a kormany javara/ Igy meg fel lehet menni ugyahogy a hegyre is.... aztan meg lehet lefele dongetni :-)

#38
groover-

groover-

    vendég

  • fórumtag
  • 188 hozzászólás
jorus: ha tényleg gyorsan el akarsz jutni valahova, akkor húzd ki a nyeret a megfelelõ magasságba. csak akkor told le, ha tényleg olyan dolgokat csinálsz aminél zavaró... pl. bunny, egykerék, manual ecetere...

#39
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Tisztelt állatkodó kollégák!

Állatkodáshoz az ülés le van tolva (eresztve, ha így jobban teccik) ugyi. Nektek nem fáj így a térdetek, ha sokat tekertek? Én tegnap elõször mentem huzamosabb idaig alacsony pozícióban, és olyan furcsa most a térdem. Nektek ez hogy mûxik?!

#40
dugo

dugo

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás

Helló meendenkee!!
Én kint lenni az USA kétnap óta, kicsit már törni magyar, de I need lenni itt. A My own honlap bemutatóján részt venni kell.
Máma voltam kint Rocky Mountain (Sziklás Hg.) és ride egy nagy FREE. Meg építeni Dirts.
Here is egy pikcsör:
Feltöltött kép

Ez lenni Seat Grab SuperMan

Ha kelleni még ilyen kép én küldeni.

Palmer from the USA

Kééérlek autógram pleeeease.