Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Mindenki állatkodik???

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
175 hozzászólás a témában

#1
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Remélem ez mán mûxik!http://gallery.consu...jumpinggirl.asp



#2
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Hmmm... valamijé nem veszi bele a linkbe a zárójeles részt...  :-/ Szal, aki meg akarja nézni, kénytelen begépelni. Bocs... :-[

#3
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nesze nektek: a követendõ példám... ;D http://gallery.consu...y/files/drop4(2).asp

A srác kb 180 centit ugrik, szal mán nem kell sok!  ;D ;D ;D


#4
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
hámié'? supa' fat gumik, astra felnik, fullos fékek;)


#5
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
...igazad van Martens, de próbálj meg vele lejönni a Jánoshegyrõl!!(arról nem is beszélek, ha elindulnál vele egy DH veresenyen)... ;D ::)

kislust

#6
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
1 milka? b++++
abbol már egy 5-10 éves fordot opelt akarmit veszek vagy meg fiatalabbat:)

#7
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Akit itt szerintem érdemes megkérdezni, mert valamilyen szinten kapcsolatban van, ill ûzi a DH-t, mint sportot: cserko, LCS, Sorn, Vole, Nowy ill. arcok, akik nem dh-znak, de van hozzáértésük: GerMan, gyaci, b, Major, stb. (aki kimaradt, attól szíves elnézését kérem)

Másrészt, ilyen szinten, hogy ennyi pénzt szánsz rá, szinte mindegy, hogy mit veszel, mert nagyjából és egészében egy kategória, de én a köv. összeállítást ajánlom:
Váz: tökéletes a Probike-ban levõ Scott FX DH
Villa: Általános vélemény, hogy Boxxer
Fék: Hayes, XT, Hope, mind csak 200-as tárcsával
Hajtókar: RaceFace Turbine LP, NorthShore XS
Váltórenszer: Sram 9.0 SL
Felni: Mavic D521, D321, vagy made in USA Sun Double Wide, és Mammoth
Agyak: Hügi disc hátra, bármi, ami átütõtengelyes, és nem B+ ill. FUNN elõre.
Kiegészítõk: ami Neked személy szerint tetszik, RaceFace, Syncros, Azonic, FUNN, Kore, [roox], ill. más márkás cuccok.
Gumik: mindíg a versenyre adott, de általánosan: Schwalbe Space, Maxxis Mobster, ha sok zséd marad, Tioga Factory DH

Lehet, hogy túlszaladtam a millán, de egy ilyen biciklivel már nem lehet befürödni, csak ha nem tudsz biciklizni!

#8
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Kedves Goxwaddafak!

Adott vagy Te egy halom elszántsággal (ami szép!), meg egy millióval. (ez is szép:))
Kell egy bicikli. Olyan, ami mindent kibír. <- ilyen természetesen nem létezik. Minden anyagnak van tûréshatára, lásd Major isten DH hajtókarja a [roox] DHS, ami eltört. Szóval menj ki egy DH versenyre, keresdd meg a nem szponzorált versenyzõket, kérdezzd meg, hogy miért azt vették, és gól.

#9
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
Biza Sorn igazat beszél, hozzáértõ emberek vannak itt és érdemes adni a véleményukre ;)

#10
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szia G!

Van abban valami, amit írtál. Meg nem is.  :) Szerintem jobb, ha valóban magad kezdessz szétnézni a lehetõségek között, mert úgyis mindenki mást fog ajánlani neked. Mindenki másra esküszik. Én az mondom neked, hogy ha van pénzed, akkor inkább építs magadnak bringát. Egyben úgysem kapsz olyat, ami tökéletes lenne neked (magasság, cuccok, felszereltség, stb. ...). Ha figyelmesen végigolvasod a Fórumot, akkor ki tudod szûrni, hogy ki az az 5-6 ember, aki ért hozzá és érdemes a tanácsára adni, vagy akitõl lehet hasznos segítséget kérni.







#11
vendég__*

vendég__*
  • vendég
:oszia.
Vegyek olcsobbat aztán egy versenyen vagy edzésen törjem szarrá(magamat is) majd vegyek egy strapabírobbat?Vagy eleve egy igazán jóval kezdjek ami kibír mindent.(egy kisebb rugóútú, olcsobb szabadidõ kerékpár nem hiszem hogy jó volna nagyobb repülésekhez) Egy cc bringát már leselejteztem emiatt. Igen valoban kezdõ vagyok.De nagyon akarom, így ez segít.Nos ezalatt a rövid idõ alatt amit itt a fórumban töltöttem...: kaptam ajánlatot hogy vegyek egy xy bicajt mert az most eladó....stb. De azt hogy most - te figyu gox tudod a GT jo de a heggesztések nem a legjobbak viszont a rugok királyak rajta és a megasságodhoz is passzolna, no de ott van egy kona ami könnyû de erõs is de a rugok már so so. Vagy intense a király mert .....vagy a merida a szárnyalás csucsa mert ....választ nem kaptam. Persze jól tudom a bicaj nem csak vázból áll. De szerintem elég fontos alkotó.     Én ehhez hasonló tanácsokra vártam. Ezidáig se a montis szövetségben se a boltokban se pedig közöttetek nem leltem partnerre ebben.
Remélem nem veszitek rossz néven amiket itt írtam csak ez a helyzet.
Valószínû a legjobb amit tehetek ha magam döntök minden tanács nélkül. De azért arra nem számítottam hogy a montis szövetség nem fog tudni nekem egyesületet ajánlani ahol DH zni lehet, hiszen ök teszik egyesülett függõvé a versenyeket.
Köszi mindenkinek a segítséget. Tisztelettel Gox ;D ;D ;D ;D ;) :'(

#12
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Kedves G!

Isten ments, hogy félreérts, nem akarok én szõrszálat hasogatni (nem vagyok én olyan), de jól értelek? Van 1 milkád egy dh bringára és nemigazán tudod, hogy milyet vegyél? Volt már bringád, bringázol? Nekem elég kezdõnek tûnsz a témában, nem kéne 1 millát így "kidobni" az ablakon. Nem akarok én tanácsokat adni neked, de nem így kéne bringát venned ennyi sok pénzért...
Bocsi, ha beleokoskodtam.  :-X

#13
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás

Köszi az ajánlatot . Nekem inkább vélemények kellenek, melyik milyen stb. Egy igazán strapabíró, bicaj kellene, amolyan erdei "traktor", amivel lehet rendesen döngetni.
;D


A Probike-ban van egy Scott FX DH váz 160000-ért abból elég jó DH bringa építhetõ.

#14
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Délután voltunk Shaunnal a Hajdúban. Volt ott egy Kona Stab. 879.000 HUF-ér... :'(

Na, mondom, ilyenem se lesz... :'( :'( :'( Pedig oan széééép!   ;D

#15
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Minden érdekel

#16
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Alkatrész, vagy váz? Mármint amire az ajánlat vonatkozzon.

#17
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Köszi az ajánlatot . Nekem inkább vélemények kellenek, melyik milyen stb. Egy igazán strapabíró, bicaj kellene, amolyan erdei "traktor", amivel lehet rendesen döngetni.
;D

#18
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Tamáska is tud egyet:

Haverom saját hegesztésû Dh váza, Santa Cruz S8-ra hasonlít, Big One Pro, Hayes elõl-hátul, (20-as tárcsával) Big Bertha elöl, Hügi hátul, 321-es felnik, Race Face h.mû, LX, XT, F.U.N.N. taposó pedál, Maxxis Mobster 2.7, shock works rugóstag, 20-23 cm rugóút, Syncros kormány, FSA Orbit Extrem, ilyesmi. A gáz, hogy mivel egyedi a váz no gari... de nem hinném, hogy eltörik. 70-es az alsócsöve(!). 4-4.5 K körül akarja eladni, ha eladja egyáltalán. Errõl ugyanis hetente változik a véleménye... De egy kis kp el tudná vele döntetni, hogy eladja-e vagy sem. rákérdezzek?

#19
vendég__*

vendég__*
  • vendég
NO Igen nem írtam árat . A millás lenne jó. Versenyezni akarok!!! :o 8) :PEgyesület?????????

#20
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ja, meghogy használtat szeretnél, vagy újat... Mert például ittvan Cserko csillagjárója fél milláért, esetleg egy Kona Stáb?  ;D

Így látatlanba annyit, hogy, ha újonnan veszed, ne vegyél 300 alatt, mer ott indul egy tartósabb DH gép. Persze vehecc milliókért is, ha van lé...