Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Mindenki állatkodik???

- - - - -

  • Please log in to reply
175 replies to this topic

#101
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Paraferus cesar jól beszélt!! Magyarul (izé rómaiul) kapja be az ellenség!  ;D

#102
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
hiába Ferkó, aki ilyen szófosós joghurttal van megáldva, az ne szenvedjen, hogy sokat kell írnia ;D


kislust

#103
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
Üdvözöllek Jeluzsálem Népe! Lóma Veletek van!
;D

Nos, csak annyit...

belviszályoktól nem kell tartani...
hamarabb végzünk egy kis családfa ritkítást... megalapozzuk a diktatúra alapjait... aztán aki nyikkan annak sanyi... sanyi a hóhér... ;D

(egész jól el "állatkodik" itt mindenki... ;D ;D ;D

csõvázus et hátszélecus
joghurtocus Giganticus et Phorumus Maximus Parafereecuss...
(lassan több idõt vesz igénybe leírni a nevem, mint a beszólásom... ;D )

#104
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
naná, hogy a sötét oldalt válsztom, de az azért nem volt szép, hogy eltûntem egy hétre, s többen egyszerre letaszítottak a trónról(..tudjátok, a szófosás ;D)

..

ezzel csak azt akartam mondani, hogy elképzelhetõ, hogy Rómát hamarosan belviszályok fogják földúlni... ::)


;D ;D ;D ;D
kislust

#105
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ne örülj Andix! Add-oltalak az ICQ-mhoz!!  ;D A senatus elõtt végzed te is, te gaz!!

Kislustus
Válaszd a sötét oldalt!  8)

#106
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Ahhhhhhhh.... Csak ettõl féltem. KISLUST ne engedj a GONOSZ erõknek!! Látom már mi lesz a sorsa e civilizációnak, ha mindenki a gaz gonosz cézároknak a talpát fogja nyalni! Már félek, hogy Major nemesember is hamarosan elveszti a fejét, és csatlakozik a sötét birodalomhoz.... Lassan már csak mi 2en Zöldfülüvel maradunk, és próbálunk küzdeni a jóért....  ;D

#107
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
... még úgy 30 hozzászólás erejéig az ellenállók táborát erõsítem, utána Gyaci veletek vagyok... ;D ;D ;D

#108
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Zöldfülü

Ezé meglakolsz te gaz!!  >:( A ruckus amúgy be fogja tölteni rendeltetését és részt vesz a balhékon izé orgiákon.  ;D Ottan fogunk téged mézzel és zöldséggel elfogyasztani!!

#109
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 posts
Gyaci:Róma lángba borul? Ismétli magát a történelem! A Ruckus-odat  konzullá vagy szenátorrá fogod kinevezni?  ;D ;D ;D Magamról csak annyit, hogy egy kicsi gall faluban születtem és kicsi gyerekként beleestem a varázsfõzettel teli üstbe! Úgyhogy gaz római ha nem vigyázol a babérkoszorúdról fogok babérlevelet tépni a bablevesembe és a krumplifõzelékembe.  :P  ;D



#110
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
níííd má'...!
egy három csillagos...
;D



#111
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Srácok... Bocsi, csak félve kérdezem... Itt mindenki rómainak képzeli magát??  :o ITT MINDENKI HÜLYE, CSAK ÉN VAGYOK HELIKOPTERRR!!!  ;D  ;D

#112
vendég__*

vendég__*
  • vendég
;D ehh, ez kicsit erõs volt.... ;D

#113
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Ezé keresztre leszel feszítve és úgy fogod végignézni Róma lángolását kutya!!

#114
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 posts
Na asszem nem jött el még az én a mi idõnk úgyhogy illegalitásba vonulok és úgy kûzdök majd az elnyomók ellen. Csak, hogy tudd különleges kiképzést kaptam a gladiátor képzõben!  ;D ;D ;D

Zöldfülü



#115
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Le vannak szarva neves elõdeink, mostan mi uralkodunk!!  ;D  ;D  ;D Úgy hogy húzzad meg magad te rabszolga növendék!!

#116
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 posts
Üdv!

Na csak ne triumvirgockodjatok olyan nagyon!  ;D ;D ;D ;D Gondoljatok csak bele, hogy jártak neves elõdeitek!  :'(

Zöldfülû aki nem római

#117
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Fuck you man, its motherfucking!!  ;D

#118
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,323 posts
Helló meendenkee!!
Én kint lenni az USA kétnap óta, kicsit már törni magyar, de I need lenni itt. A My own honlap bemutatóján részt venni kell.
Máma voltam kint Rocky Mountain (Sziklás Hg.) és ride egy nagy FREE. Meg építeni Dirts.
Here is egy pikcsör:
Feltöltött kép

Ez lenni Seat Grab SuperMan

Ha kelleni még ilyen kép én küldeni.

Palmer from the USA

#119
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Shaun

Ezé a viccér régebben keresztre feszítettünk volna, de jelen esetben bebocsátást nyertél köreinkbe és császári rangot kapsz! Vivát a tirumvirnek!! Vivát, vivát, vivát!!
;D

#120
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 posts
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D