Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

_WANTED_KRANKED_VIDEOS!!!!!!_

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
65 hozzászólás a témában

#1
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Sziasztok!

Mint már írtam a Jégduál topicban, akinek még van nálam kazija K3, K4, és new world disorderes célzattal, az sikíccson legyenszíves mer végre összeszedtem magam és mûxik a dolog, de már kissé meg vagyok kavarodva  a kinek mit melyikre kérdéssel.....

tscháó

 :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-/ :-/

#2
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Skacok annyit hallottam már errõl, akinek van lehetõsége igazán felrakhatná a netre!

#3
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Cserko: mit jelent, hogy "combos"? Az enyém 15-öt bír el, recsegve. ;D Az ftp 1ébként jó ötlet!

#4
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
cserko ftpre nem tod fellokni? Aztan aki akarja letolti. Hany megas a cucc? ha neked nincs olyan nagy tarhelyed, akkor irok ftp cimet koszi

#5
cserko

cserko

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Hali

YOci ha van combos emil tárhelyed átküldöm emilben v. hozol cd-t és rákarcolom neked !

Cserkó

#6
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Hi all!

A New word disorder trail-jét honnan tudnám letölteni ???

#7
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
még még még még még ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#8
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
GerMan:

Ez ÛÛÛÛÛÛÛÛÛBERMÁJER!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Még!Még!Még!Még!Még!Még!Még!

#9
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
nem kranked, de eléggé kúl videók:
http://www.treelinem...adfordSmall.WMV - urban dolgok
http://www.treelinem...ca/2ndIssue.WMV - DH ezerrel
http://www.treelinem.../3rdcuthigh.WMV - north shore állatkodás
8)

a "new world disorder" full version nincs meg valakinek  ??? ??? cserébe k2,k3 és más kisebb mehetne.


#10
Pull

Pull

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás
CSá All!

Még mindíg keresem a K3 v. K4 múvikat CD-n, kazettán (vagy Disney DVD-n ;D) Minden megoldás érdekel!! Plíz valaki válaszoljon!

Pull

#11
Martens

Martens

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
bocsi lemarattam, hol is van fenn a K3? ;D ;D ;D (de nem a trailer kell mert az megvan, hanem a full)

#12
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Nem lehetne esetleg felrakni a netre a K4-et is, mint a K3-at?
PLÍÍÍÍÍÍÍÍÍZ!!!!!!!

#13
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Nem akarok árulkodni de Para tesó eme míves darabok boldog tulajdonosa! :D

#14
Pull

Pull

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás
Igen, már én is rájöttem :P. De azért vannak ott jó dolgok. Ha valakinek megvan a III. v. a IV. videókazin v. CD-n az mailozzon PLÍZ  ::)

#15
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Pull

Tévedés. A K2 fent volt de már nincs, a K3-nak és a K4-nek pedig csak a trail-je van fent.  :(

#16
Pull

Pull

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás
CSÁ ALL!

Véletlenségbõl megnéztem a TOMIBNY által leírt linket (http://mako.adm.onet...er/mirror/Film/), és hát mûxik!!!! ;D K2, K3 és K4 meg sokminden más!

Thanx TOMIBNY  ;)

#17
cserko

cserko

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Hi Joda
Én is ott lakom a Logodiban az Attila út fölött. A te házadban van az orvosi rendelõ ugye és lakik a házatokban egy fasza kis csaj Dóri néven asszem a negyediken  ;D elküldtem a telcsi számom magánba szinte akár mikor össze tudunk futni este . Küld el a telefonszámd.

Üdv Cserkó

#18
vendég__*

vendég__*
  • vendég
huhh, nekem meg csorog itt a nyálam. hogy milyen 6almas mákja van pár embernek....??  ???  nem elég hogy meg van nekik a K4, még van kivetítõjük is...  :-/

#19
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Hali Cserko!

Az elsõ kerületben lakom, az Erzsébet híd budai hídfõjétõl nem messze.A dózsa téren a bringásút mellet egy egyedülálló nagy sárga ház. HA tudod hol a Moab akkor attól visszafelé a 18-as vilivel két megálló!!Kb. ennyi Azért jó csak este mert akkor jó a vetítõ, hiszen csak sötétben király a kép! Majd írok SMS-t ha ráérek aztán mehet a Movie!!!

JODA

#20
cserko

cserko

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Hi Joda
Meghívás elfogadva egy projektoros krankedet nem tudok kihagyni. Szolj, hogy mikor jó . Nekem is estefelé jó nagyábol merre kellene menni ?