Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

SZERETNÉK BOCSÁNATOT KÉRNI

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
9 hozzászólás a témában

#1
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Szerintem ne félj tüle!!! Nem egy verekedõs típus!!!  ;D

De komolyan nem hiszem hogy haragudna!!! Pláne miután így megkövetted!!!!!

#2
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Szerintem nem is tud a dologról

#3
Wickee

Wickee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
...


:-[



akkor tényleg már csak egy kicsit kell szégyellnem magamat? de honnan tudjam, hogy Milán nem haragszik-e rám? valaki kérdezze meg tõle... addig nem akarok felmenni amíg nem tudom biztosan hogy meg akar e ölni (na jó nem megölni csak vmi ilyesmi) vagy sem


:-[

#4
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
szerintem semmi gáz nincsen... és télleg ha a bringát írod akkor nem tévedhetsz... :)

#5
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Miért kérsz bocsánatot, csináltál egy jó kis pörgõs topicot, azt kész! Legközelebb név helyett írd le a bringát, s nem lesz gond! Meg amúgy se!

#6
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
En haragszom rad!!
No jo, megsem, hogy tudnek haragudni egy ilyen `viragszara`, foleg, hogy kozom nem volt ahhoz amit irtal, azon kivul, hogy ismerem az illetoket.
:-*

#7
vendég__*

vendég__*
  • vendég
nincs harag, miért is lenne ? :)

#8
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Wickee szerintem nem haragszik senki senkire.
Ugye srácok  ??? ;)

#9
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:-*

Wickee: ha sokkal többen lennének ilyenek, nem lenne gond...

Írjéál csak nyugodtan szerintem...
Csak a jövõben mielõtt "megvádolsz" vkit, kérdezz rá... ;)

:-*

Pf...és Joghurt...

#10
Wickee

Wickee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
Szóval szeretnék bocsánatot kérni Milántól, amiért (amint az kiderült) alaptalanul fikáztam. Pedig a fejemet mertem volna adni, hogy Máté=Milán, pedig Máté nem=Milán. Én ebben a tudatban éltem majd 2 hónapig, hogy Milán=Máté, pedig Milán nem=Máté...
Na lényeg a lényeg, BOCS MILÁN, ha olvasod a fórumot, ha meg nem, akkor valaki adja át neki. Mert mostmár tudom hogy ki vagy
Máté: szivem szerint tõled is bocsánatot kérnék, csak azt nem tudom miért. Na jó, bocsánatot kérek, és akkor fogjuk arra, hogy tulajdonképpen a semmiért lettem mérges rád. Illetve azért nem annyira a semmiért, csak nem elég nagy dolog ahhoz, hogy fórumtéma legyen. Érted?
Meg akkor ha már itt tartunk, bocsánatot szeretnék kérni mindenkitõl hogy élek és írok


majd szóljatok, ha már nem haragszotok rám
:-[ :-[ :-[


ui.: ld. ne legyünk bunkók... topik