Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Országúti gépek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4 hozzászólás a témában

#1
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nyeregvázcsõ hossza a középcsapitól...

#2
tizi2

tizi2

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Hi, országút forever....
Szóval az a legjobb, ha van egy olyan masina valamelyik boltban, amire ráülsz, és azt egy szakavatott eladó állítgatja alattad, amikor azt mondod, most jó, ne tovább, akkor leolvassa a pontos értékeket, szögeket, stb...Ez egy amolyan minden pontján mozgó váz-szerû szimulátorféle..."Kint" majd mindegyik nagyobb szaküzlet fel van szerelve ilyennel, nálunk azt hiszem, a Biondonál vagy egy ilyen, legalábbis ezt hallottam, érdemes elnézni arra (XV ker, pontos cím az újságokban). Õk különben is csak országútiban utaznak, Fondriest és Campagnolo, nyálzacskót biztos érdemes vinni :'(.Kint lesznek a kiállításon is.Szóval, ha egy ilyen masinán egyszer leolvastad a paraméterket, akkor már mondhat a stupid eladó, amit akar, mert Te már tudod, neked mi a jó.Ha jársz Olaszhonban, mondjuk nyaralás, stb...akkor ott is minden faluban van egy országúti bolt, ilyen masina mondjuk van minden másodikban...(Garda tó, májusban?)
Na, megint hosszú lettem, bocsika... :P

#3
chelydra

chelydra

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Sajnos saját tapasztalatomból azt kell mondanom, hogy a legtöbb biciklisboltban nem mondják meg tisztességesen, hogy mekkora méret kell neked, amikor én kerestem, valahogy "véletlenül" mindig épp akkora méret illett hozzám, amekkora a boltban volt éppen. Körülbelül milyen árkategóriában gondolkodsz?

#4
templar

templar

    vendég

  • fórumtag
  • 129 hozzászólás
A méretet szinte bármelyik boltban megmondják, de ez úgyis hozzávetõleges adat lesz.
(Ráadásul sztem a végtagok hossza jelentõsen befolyásolja a végeredményt) Az ezenkívüli szempontok jórészt szokásos módon a lové  :(kategóriájába esnek... kis pénz, kis foci alapon
De nézd meg mondjuk a Shimano országúti szettek árait az e havi bikmakkban, és gondolj...


#5
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Na én mostan segítségeteket kérem ! SEGíTSÉG !!
Szóval légyszi azt mondjátok meg ,hogy ha országútit vesz a gyárök, akko a mérötéjét hugyan válogassa ki ? Ja és millen szempontok vannak még ,amit jó ha figyölömbe vesz redre kóbászpusztító kerékpáros ?
Na elõre is kössz , már látom magam elõtt a sok szép tanácsot  :o