Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Látni & látszani!

* * * * * 2 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
8712 hozzászólás a témában

#8421
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
mondjam azt, hogy van mit?
nem mondom!

mifele lampat akarsz?

#8422
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
1000 köszi!!!!!! ;)

#8423
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
    1. Modell & Hobby Kft. Budapest XIII. kerület 1134 Váci út (30) 941-2841        
   2. Modell & Hobby Kft. Budapest XIII. kerület 1134 Váci út (30) 944-4400
    7. Modell és Hobby Kft. Budapest
Budapest XIII. kerület 1134 Váci út (1) 237-0744

es meg
    1. Akkumulátor Import, Nagykereskedelem, Szaküzlet, Fiamm Akkumulátorok Budapest
Budapest VI. kerület 1062 Nyugati pályaudvar (1) 340-3130
Budapest XIII. kerület 1132 Váci út (1) 320-4359        
   2. Akkumulátor szaküzlet( ADA Autóvillamossági Javító és Kereskedelmi Kkt. ) Budapest II. kerület 1023 Bécsi út (1) 335-4285
A fõbejegyzés és további albejegyzések megtekintéséhez kattintson a elõfizetõre.        
   3. Akkumulátor szaküzlet( AQ Bt. ) Budapest XI. kerület 1113 Bartók Béla út (1) 203-5175
A fõbejegyzés és további albejegyzések megtekintéséhez kattintson a elõfizetõre.        
   4. Akkumulátor Szaküzlet Budapest
Akkumulátor Vitkay Budapest VIII. kerület 1086 Koszorú utca (1) 303-6047
Targonca akkumulátor Budapest XXIII. kerület 1238 Tisza utca (1) 287-1600        
   5. Akkumulátor, száraz elem, szerelt cellák kis- és nagykereskedelme( Vektró Kft. ) Budapest XIII. kerület 1132 Váci út (1) 239-3043
A fõbejegyzés és további albejegyzések megtekintéséhez kattintson a elõfizetõre.        
   6. Akkumulátor Vitkay( Akkumulátor Szaküzlet ) Budapest VIII. kerület 1086 Koszorú utca (1) 303-6047

#8424
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
a thokoloyn ha jol tom meg meg van a modelllezo bot.
ott szertem vannak eleg jo cellak.
abbol mar lehet epitkezni.
de tudni kene mekkora lampat akarsz csinalni milyen idotartamra.
telefon konyvbe nincs benne?

#8425
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás

NEM csirke!


ezer bocs :-X ;D

konkrétan valami tipp Bp-n?? ha valaki tudja szóljon, ha nem muszá(j/ly) nem veszem a nyakamba a várost

#8426
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
miylen akksit akarsz venni?
pl motor bolt elektronikai bolt
modellezo bolt. pesten van egy faszi aki speci akksik epitesevel foglalkozik csak most nemtom a cimet.
de pl goliat meretu cellakbol is lehet epiteni egy akksit

a halogen az a spot lampa amit pl a kirakatok vilagitasara vannak.
NEM csirke!

#8427
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
lor, vagy valaki: hol lehet kapni normális aksikat? eddig nem találok sem a neten, sem a való világban! egyéb alkatrészeket? amikor 12v-os 20w-os halogénrõl beszéltek, akkor a _sima_ beltérire tervezett apró fényszóróra gondoltok?? az olyan csirkének tûnik...

#8428
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
És olcsóbb mint a tárcsafék? Mert ha igen akkor veszek egyet... ;D

#8429
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
mi a velemeny?
jobban fekez mint egy tarcsafek!

#8430
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
próbált már vki Shimano agydinamót és a hozzá való lámpákat? És ti nem hallottatok vmi olyasmit, hogy jövõre LX szinten is lesz agydinamó?
egyáltalán mi a véleményetek úgy általában az agydinamóról?

thx
Prefix

#8431
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Gumizzál rá egy zacskót. ;D

#8432
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

Nem úszni kell vele vazze! ;D


de ez biztos? ;)
hatso lampam mar tobb is ment tonkre viz miatt, elso eddig csak egy. szoval jobb az, ha vizallo.
lehet szoszmotolni azzal, hogy kipucolod, meg ezmegaz, de akkor mar egyszerubb, ha nem is azik be.

#8433
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Nem úszni kell vele vazze! ;D

A Cateye Twin akkus dupla fényszóróit próbálta már valaki?
Azon gondolkodom hogy majd lecserélem az 5 ledest, hozzáteszek még egy bõ 10e-t és veszek egy olyat. Az a bajom hogy az 5 ledes is frankó meg minden, de vagy távolra vagy közelre. Ha távolra állítom akkor nem tudom végig követni szemmel az akadályt/utat egész a kerékig. A duplát sztem meg be lehetne állítani úgy hogy egyik közelre, másik távolra. Esetleg vegyek inkább még egy 5ledest? Hú de tutkón nézne ki 2 belõle... ;D

#8434
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
en neztem az EL400-at, de nem estem hasra a fenyetol. mondjuk csak a boltban probaltam ki felhomalyban, de ott ugyanannyit produkalt, mint egy egyledes lampa.

amennyi elonye van, hogy vizallo es jol nez ki.


#8435
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
kivéve ha valamelyikünk megnyeri a lottóötöst ;)

#8436
Eerie

Eerie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 514 hozzászólás
Ahogy olvasgattam az aukciókat, van aki el akarja adni, mert rájött, hogy jobbat akar, vagy éppen nem használja annyit és csak áll. Az igaz, hogy a hazait veszik, de a csúcs drága cuccoknál ez már nem mindig igaz. Oda vannak ilyenkor például a német mérnöki precizitásért, ezt autóknál is tapasztaltam. Na mindegy, az egész téma amúgy is csak álmodozás szinten érdekes nekünk :(

#8437
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
mondjuk aki vesz bõ 200 ruppóért egy lámpát nem hinném hogy nagyon el akarná adni..
az Ebayen meg általában bontatlanul árulják a Niteridereket (szóval azt ne vedd alapul)...

lehet hogy azért az amcsiknak sem occsó egy durván ezer dolcsis lámpa? ::)
nem mellesleg a Lupine német, az amcsik meg köztudottan a hazait veszik inkább...
Niteridert meg szerintem Európában nem is lehet kapni sehol...

bár ha ez a Lupine nem ilyen árban lenne (hanem mondjuk binárisan shifteljük jobbra az árát ;D aka: osszuk kettõvel) akkor már egészen tetszene

#8438
Eerie

Eerie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 514 hozzászólás
Kíváncsiságból rákerestem az ebayen a Jet Lightsra, a Lupine-ra és a Niterider-re, és csak az utóbbit árulták. Ez mond valamit ;) A Cateye szóra keresve meg mindenki az 5 ledestõl próbál szabadulni, érdekes... Mellesleg próbálta valaki a Cateye új ledes lámpáját? Az EL-400-ra gondolok.

#8439
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nekem Edison kell ;D lenyomja a Stadiumot is.. (sajna az árával is :-X)

mondjuk a 8/5 óra eléggé meggyõzõ meg a Li-ion akksi is, 6órás töltõvel...

#8440
Eerie

Eerie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 514 hozzászólás
Nem is tudom, olvasgatva ezekrõl a csúcs lámpákról írt véleményeket az mtbr.com-on, a NiteRider cuccokat nem annyira egyértelmûen csípték. Inkább a Jet Lites http://www.jetlites.com/ és a Lupine http://www.lupine.de...bike/index.html jött le, mint igazán megbízható megoldás. Bár teljesen mindegy, nem hiszem, hogy valaha megvennék egy 700 dolláros fényrendszert ;D De ha nyerek a lottón, mindenki kap egy Lupine Nightmare-t 8)