Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mobiltelefon, PDA, mobilkommunikáció

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4974 hozzászólás a témában

#4961
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
R310...
szerintem ultra király...
májerfaktor 1000 ;D
ilyen szinekben más telefont nem kapsz...
az 5210esrõl nem tudok semmit (csak hogy méri a hõmérsékletet de ha a zsebedben van akkor minek???), de az R310 az tuti bírja a búvárkodást is... (kádban teszt egy napra...), nekem az M35 túl kicsi... melák nagy kezem van és ne kelljen keresni a telefont a kezemben ha már ott van... ;D
az ME45-t már láttam de ilyesfajta cuccnak kissé drága/sokat tud...

#4962
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
De talán nyilatkozzon Cserkó kollega, ebben a kérdésben õ a szakértõ.

#4963
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Az 5210 egy vicc, legalábbis az ára. Ugyanennyi az ME 45 is, de az 2-3 -szor annyit ér. Cseréld el inkább M35-re szõrt a szõrért, még az is veri a 3310-et.

#4964
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Én egy 3310-essel biciklizek, de 5210-est akarok!
Nem akar valaki cserélni?
Rá is fizetek egy kicsit.

#4965
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Ja,az lehet.De nem szeretem az antenna nélküli telefonokat..

#4966
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
A Genie antennás telefon. Hogy birta ki az antenna az ugrálást? Szerintem szerencséd volt.
Sokan szidják az Alcatelt. Tényleg van sok hibája, de térerõ szempontjából porig alázza a nagy európai márkákat.

#4967
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Philips Genie 2000 Dualband....alig 10dkg,és mikor tavaly egyszer menet közben csengett,el?vettem,leejtettem,kb. 35 km sebességnél.Felpattant vagy háromszor úgy a kormány mellett,hogy majdnem sikerült elkapnom,ezek után még 20-25 métert csúszott az arcán,míg megálltam,felvettem és lebeszéltem amit kellett.Még karcos is alig lett.Ráadásul aránylag olcsón 10-15eFT-ért hozzá lehet jutni...

IMRE


#4968
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Nekem is M35 van, mindent kibír, csak a búvárkodást nem :-/. Pedig csak fél órát töltött lenn a lelkem ;). Mondjuk ezt tudtommal egy hazánkban forgalmzott telcsi se birja ki, lagalábbis a pannonéknál ezt mondták. Totál stabil szoftver, eccer nagy zakónál ráestem, de semmi. Tuti, hogy nem cserélem le, legfeljebb az utódjára (ME 45), csak az még kissé drága. Ha azt eláztatnám, az nem jönne ki 100k HUF alatt. No meg van egy csomó felesleges opciója :P.

#4969
ruff

ruff

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 784 hozzászólás
Szerintem ki kellene találni valami minimális méretû , és árú ( amire kevés esély lenne )izébizét , ami hívja a mentõt helyre rendre ha köll  :-X

#4970
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Off, Opapa csak nem a topicból ?  :D
On

#4971
Nolan

Nolan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 537 hozzászólás
Ha viszek telefon, egy batár nagy Alcatel van nálam mindig. Eddig 4x estem rá, egyszer meg egy haverom ledobta, de semmi baja. ;D


#4972
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hát Én igazából két NOKIA között ilemmátom:
A 6250es: nagyon álat, sokat tud meg minden csak nagy:
Feltöltött kép
Vagy az 5210es ami nagyon kis barátságos!!! Csak kissé buta a lelkem és nagyon pici a kijelzûje! de mér hõmérsékletet!!!!!!!  ;D ;D ;D
Íme:
Feltöltött kép

#4973
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
SIEMENS S25 szines grafikus kijelzõs és SZENZÁCIÓ: LEHET VELE TELEFONÁLNI!!!!!!!!!!!
szerintem ez kuriózum a ma kapható játékok között, ehun egy kép, csak sötétkék:

Feltöltött kép

lcs

#4974
the_BOSS

the_BOSS

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Én a 10. csere alkatel 303-somall, azaz már 10x vittem vissza, és cserélték ki garanciában...

Head-set viszont mindig legyen nálad. Az egy JÓ találmány...

#4975
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Ki milyennel nyomja. Nekem most M35öm van. Már 1x volt szervízben mert kitört a hangszóró. Meg már a gyári elõlapot széttörtem rajta. Az r310-es ericsson jól bírja csak nehéz meg nagy. Az ideális bringás telefon szerintem Feltöltött kép Ki milyen telefonnal bringázik? Szerintem jó dolog mert ha taknyolsz és segítség kell akkor jóljöhet. Én mindig vixek magammal. Szerencsére még 1x sem kellet használnom ( annyira még nemtörtem szét)  ;D ;D ;D