Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bemutatkozás topic

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1112 hozzászólás a témában

#1101
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
b!
Baja mond valamit?
Egyébként minek Jánoshalmára össztelós gép?

#1102
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
szerintem is jó ötlet igaziból megismerni az itteni emberkéket, néhányotokkal már volt cseresznyém összefutni, vagy chat-elni. b kolléga pedig hõn szeretett Jamis vázát tõlem szerezte be.
Pesten leledzem, dolgozok, mint programozó. amúgy BME épitõmérnökit végeztem. János-hegy, HHH a felderített bicajos terepeim, hétvégente a Bükk is jellemzõ (Répáshuta). egy aranyszínû Trek VRX géppel nyomulok nyár óta. inkább túrázós fazon vagyok, de szeretem a meredek pályákat és a nehéz terepet. fríírááájd!!  ;)


#1103
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Joakim, 22 éves, nõtlen. Tanulok GDF-en (elnézést a magasabban kvalifikált iskolák hallgatóitól... :-[) másodéves vagyok, voltam már szakács, pincér, telefon kábelezõ, internet-installátor, sofõr, egy ideig gonosz behajtó, jelenleg diszpécser/ügyintézõ csõdbemenni készülõ légitársaságunknál. CC-érdekelt vagyok, habár a szombati túrámon, miután 3-dszor is úgy éreztem, hogy lef...om a bokám, el gondolkodtam a dolgon... ;D But I like it!  ;D Hat évig birkóztam, 7 évet kosaraztam, jelenleg 3-ik éve kickboxolok szupernehéz súlyban (+91 kg). Ismertetõjelek:
-extrém mértékben kihúzott nyeregcsõ,
-tarka kendõ a fejen (túrákon a bukó alatt)
-széles vállak és hatalmas karok Ehehehe ;D ;D ;D

#1104
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
map.hungary.com

itt bárki megnézheti ki honnan van,

Paraferee, hát Orosháza kicsit odébb van, de az se egy himalája környék  :-/
maj versenyen összefutunk valahol :)

#1105
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Na ha mindenki akkor én is!
A korom rajta van az adatlapomon ha valakit érdekel nézze meg.  ;) Egyébként a gyógyszeriparban dolgozom és a SZTE-n vagyok kommunikáció szakos, nem tanár hanem hallgató!  :D Azért vagyok Zöldfülü mivel csak május vége óta bringázom. Nekem a CC jön be a nagy köves, gyökeres qrva meredek lejtõket meghagyom másnak. Egy 75 km-es teljesítmény túrán vagyok túl amit Baliba kollégával tekertünk végig! Egyébként csípem a Távol-keletet! Ha éppen van hajam akkor az vörös! ;D Ha lesz rá igény akkor folytatásokban elkezdem onnan hogy 1974 április 4-én délelõtt megszülettem..........

Zöldfülü  

#1106
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Hali b!
Jánoshalma?
hm...
most nem igazán tudnám beazonosítani... de ismerõs...
és Neked Orosháza, Szarvas? ;D

Remélem majd összefutunk valamikor...

gyaci:
ezt nevezem tömör velõs hozzászólásnak... ;D

cs&h+tsai...

#1107
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Gyaci vagyok. Tamás. 27 éves, nõtlen, gépészmérnök, freerider. Leendõ gépem Ruckus+XLC+Yasec+SRAM. Jelenlegi XAR+XLC+XAR+SRAM.

#1108
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Én a BME-n koptatom a pa... billentyûzetet, elvileg gépészinformatikusnak képeznek ki, ami annyit jelent hogy egyik témához se fogunk érteni igazán  ;)
Egyébként Paraferee sejtésem szerint közelben lakhat :) a nagy büdös Alföld ismerõs név nekem is ha otthon vagyok. (Jánoshalma mondd valamit ? )

Verseny eddig : az elsõ kona találkozón, majd az igazi idén a MMaraton. Jövõre meg ami belefér, ez nagy elhatározás ám  ;D, CC-ben csak, hozzám ez áll közel, meg erre való a paripa is ami jelenleg egy szürke Jamis összteló és Z2-bam  nagy vonalakban.

Szerencsére láttam már pár arcot innen, mint pl GerMan, YOci, asszem zOrg apánkat is :) na meg pár bikkmakkossal kezet ráztam a sporton még.

Tisztelettel b

#1109
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Pihe-puha-lágy-érzést Nektek is! ;D

ööö...
Paraferee vagyok... ;) (ki gondolta volna?)
Tavaly diplomáztam le a Miskolci Egyetem dunaújvárosi Fõiskolai Karán, mint Informatikus Mérnök... SpecGépész...blabla...

Jelenleg polgszolgos vagyok, egy Polgármesteri Hivatalban...:P

Stílusom?? ;D Idegesítõ... (?) ;D
Amúgy ami kifér a csövön... ha kell a wécében...ööö...cécében nyomulok... de valahogy a terepre is el kell jutnom, így túrázok is... dfe ha elém ugrik egy lejtõ, nem hátrálok meg... ;D
szal olyan frííírájder lennék, vagy mi a fene... bááár szegény totál merev lovacskámmal nem igazán lehet ezt tenni... de még bírja... ;D (majd a rukusszal...!)

Amúgy sajna közel 200kilóra lakom a legközelebbi m.o.gon fellelhetõ hegyhez, a nagy síkság alján... :(

Imádom a jóóó filmeket... legyen az horror, sci-fi (ájlávdisgém), vígjáték...blabla...
+a jó könyveket... FÕkedvencek: Douglas Adams(isten nyugosztalja... :( ) Terry Pratchet ;D ;D James Caldwell ;D ;D ... (Konyak a barbár, Galaxis Útikalauz Stopposoknak, Korong világ regények...)

Mostanában egyre kevesebbet ugyan, de szoktam kézzel rajzolgatni is...

Kedvenc helyem m.o.on a Bükk, és az Aggteleki karszt... :)

No... mit írhatnék még?
Hjaaa!
Kedvenc újságom a BikeMag! ;D ;D nyal..nyal... ;D

Na most ennyit... Belõlem egy idõre gondolom most már elég... ;D

Csõváz és hátszél...
Joghurt és Én, azaza Paraferee voltunk... ;D

#1110
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Na jó, egye fene...

ELTE-TTK-ra járok, másodéves biológus vagyok.
Fogasos partikat szoktunk csapni Barátnémmal és Öcsémmel, néha többen is megyünk.
Vízöntõ a csillagképem.

#1111
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Szerintem jó dolog a bemutatkozás, más fórumokon is szokás.
BME Közlekkarra járok, épp diploma elõtt vagyok 8)
Fõ érdeklõdési területem a CC, idõnként megjelenek a haverokkal versenyeken is.
Mit írjak még?

#1112
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Én vagyok az iljicS.
Vagy az iljicSke.

                                 :o

#1113
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
Ez engem nagyon megfogott, mint téma, merthogy bóklászom itt a teremben, és arra leszek hirtelen figyelmes, hogy egy fiatalember a BikeMag fórumon figyel, és nagyban hozzászól. Mondom Neki, ember Te ki vagy? Kiderül, Õ XC_Rider kolléga. És ugyanabba az iskolába jár, mint én .... Pofám leszakad. Szóval, aki nem szégyenli magát, bemutatkozhat nyugodtan.

Ha minderre nincs igény, akkor sorry. Mert bemutatkozni az adatlapon nem szokik senki nagyon.


edit: Módosítottam a címen, hogy közérthetõbb legyen


edit2: ha már itt bemutatkoztok, töltsétek ki bátran az adatlapot is! nem harap! ;)