Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bemutatkozás topic

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1112 hozzászólás a témában

#1
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás

Azt hittem, te is bemutatkozol, blash.:D


haha, nincs erre semmi szukseg :P

#2
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.861 hozzászólás
Azt hittem, te is bemutatkozol, blash.:D

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#3
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás

Sziasztok.
Péter a nevem.41 éves szombathelyi lakos vagyok. (...) tervbe van véve a Balaton nagy kör és társai.


Tekerjetek inkabb a Ferto to korul, persze rovidebb, de kevesbe kaptok idegbajt, mint a Balatonnal.
  • Procolus kedveli ezt

#4
Procolus

Procolus

    fórumtag

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
  • LocationSzombathely

Sziasztok.

Péter a nevem.41 éves szombathelyi lakos vagyok.

Szeretek kerékpározni. Kb. 2 éve a yutubon láttam ezt: https://www.youtube....PotyiEsAKeksz. 

Nagyon megtetszett amit csinálnak.Kedvet kaptam a kerékpár túrákhoz.A feleségemmel megbeszélve neki vágtunk.

Vásároltunk új kerékpárokat gepida albion 500 mind a kettő.majd felszerelést táskákat mezeket stb.

Hamar rájöttünk kell majd egy kevés segítség mind a kerékpárok fejlesztésébe mind a kerékpározáshoz.

Nagyon kezdők vagyunk sok kérdéssel a tarsolyunkba amire profiktól profi válaszokat remélünk.

Még csak 1 napos túrákon voltunk,tervbe van véve a Balaton nagy kör és társai.

 

 



#5
tam

tam

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás

Szevasztok!

 

Pár éve már regisztráltam, csak ahhoz a névhez valami béna e-mail volt beállítva, amire nem emlékszem.

 

Egy ideje félretéve pihent a bringa némi baleset után, de most jutott idő az összerakására, gondoltam megmutatom itt.



#6
Tommi

Tommi

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
  • LocationKiskunlacháza/Budapest/Nyirád/Ajka

Sziasztok!

 

Tommi vagyok. Ismerhetitek a nevemet több autós blogról és fórumról.

 

24 éves vagyok, kb 21 éve tekerek. Csak hobbiszinten, mivel nem vagyok az a kompetitív típus.

 

Több bringás filmet és videót keresek, ezért regisztráltam a fórumra.


Schwinn-Csepel + Suzuki


#7
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
üdv a fórumon!
Leld minél több örömöd a használatban!
Reméljük találsz választ a kérdéseidre és esetleg a rutinoddal Te is tudod segíteni a kezdõket! :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#8
Grafy12

Grafy12

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Helló mindenkinek!

Grafy vagyok.Réges rég úgy 17-18 évvel ezelõtt nagy bringás voltam! Aztán elkövettem egy baromi nagy hibát: vettem egy simsont! Most 140kilóval úgy döntöttem elég volt! Hiányzik a mozgás, a szabadba töltött idõ, a kerékpározás!Nem utolsó sorban pedig jó lenne bekötni a cipõfûzõmet!:D
Tehát az elhatározás tetteket követel, így elindultam a régi montimért, de sajna ezt lenyúlta a nagyfiam...:D Így kénytelen voltam egy kis beruházást eszközölni: vettem egy Kross Evado 3.0-t. Hétfõn hozza meg a futár és egy kis szerelés után visszatérek oda, ahonnan nagy hiba volt távoznom: a kerékpárosok közé! :)

#9
wolf80

wolf80

    vendég

  • fórumtag
  • 25 hozzászólás
Sziasztok,
Wolf vagyok, újpesten lakom,
kisebb-nagyobb megszakításokkal gyermekkorom óta kerékpározom.
Uhh, már több mint 25 éve... : )
Anno ugye fixivel kezdtem, majd ami említésre méltó, a BMX és vele egyidejûleg az országúti, aztán pici szünet, majd
monti, szünet, dirt monti&dh, jelen pillanatban pedig fixi a mindennapokban és nagyritkán-társaság híján- monti.
A fórumot rendszeresen böngészem, kérdések nélkül is hasznos tanácsokat lehet olvasgatni.

#10
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Üdv a Klubban! Sok kilométert vele!
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#11
AndreasLord

AndreasLord

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
András vagyok tatabányai lakos, tavaly betöltöttem a 41-et. Fõképp az eszméletlenül emelkedõ benzinárak miatt döntöttem úgy, hogy kerékpárra ülök. Elõször kicsit aggódtam a táv miatt, mivel a munkahelyemre fogok bejárni vele, az 10-km, sok emelkedõvel. Persze az fordított irányban lejtõ...De aztán az elsõ nap után megállapítottam, hogy fogom ezt szeretni, sok éve nem végeztem semmiféle aktív mozgást, és ez hiányzott nagyon az életembõl. Már az elsõ néhány nap után jobban érzem magam, még a kedvem is jobb, meg persze a közérzetem. Ahová lehet, bringával fogok járni.
A jármûvem egy Merida Crossway 2.0. Azért választottam mert helyben van szervize, és amúgy sem akartam látatlanban internetrõl rendelni. Bementem a Shimano szaküzletbe, és ez tetszett meg. Amire kell, tökéletes lesz, versenyezni valószínûleg sosem fogok.
Kedvenc elfoglaltságaimról: sokat böngészem az internetet, fõleg az autók, motorok érdekelnek. Van egy Opel Astra Caravanom, és egy Honda VFR 800-asom. Mindkettõvel sokat foglalkozom, bár a Hondával inkább csak menni kell, az Opelnak akad néhány nyûgje. Régebben maketteket is raktam össze, idõ és pénzhiány miatt ezt hanyagolom.
Szakmám autószerelõ, sokat foglalkoztam hidraulikával, pneumatikával, vagyis inkább a teherautók, buszok, munkagépek voltak terítéken. Öt évvel ezelõtt váltottam, egy szivattyúgyártó cégnél helyezkedtem el, ahol kitanultam
a CNC-forgácsoló szakmát, most ezt gyakorlom.
Kb. ennyi a lényeg, a fórumot rendszeresen fogom böngészni, sok hasznos dolog olvasható itt.
Üdv: András

Posted Image

#12
Sleek

Sleek

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 299 hozzászólás

Általában az erdészeti és a jelzett turista utakat szoktam használni amikor arra járok (évente csak néhány alkalommal, pedig az egyik kedvenc erdõm, meg én vagyok a Kisgyón hegyi kör 3x-os címvédõje :) ) és inkább a Hamuház felõli oldalon szoktam maradni. Arrafelé nem ütköztem még magánterület táblába, a keleti oldalon egyszer talán a kék jelzésen akartam feltekerni és valahogy elkeveredtem, akkor találkoztam magánterülettel, de kedvem se volt bemenni oda, mert alig volt fa és mindenhol gaz volt.
Így, hogy mondod, tényleg csak egy faluval van arrébb a Baglyas is, mondjuk én azt annyira nem szeretem, mert alig van erdõ és az utak sem annyira kerékpáros barátok.

Azért én nagyon hobbi bringás vagyok :) Sajnos a mezõgazdasági meló mellett nem nagyon van idõm:( de azért szakítok rá. Gyerek koromban minden nagyon szép volt mert mûvelt terület volt. Legelõk rétek sorban sok gyümölcsös. Csak ahogy szépen tették tönkre a mezõgazdaságot úgy maradtak parlagon ezek a területek :(

#13
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Kisgyónban nõttem fel:) Régen sok földünk volta arra :)
Az a baj hogy ott is minden szép tájék maszek készbe került és ki van írva hogy magánterület. Sajnos így jártam múltkor is majdnem rendõrség lett belõle. Kimentem felénk som-hegy majd dûltfás puszta és ott megállít a gazda hogy magánterület. Azonnal rendõrt akart hívni. Csak nem mindenhol van kirakva a magánterület tábla illetve csak ált az út egyik bejáratánál

Baglyas is 4-5 km tõlem :)

Általában az erdészeti és a jelzett turista utakat szoktam használni amikor arra járok (évente csak néhány alkalommal, pedig az egyik kedvenc erdõm, meg én vagyok a Kisgyón hegyi kör 3x-os címvédõje :) ) és inkább a Hamuház felõli oldalon szoktam maradni. Arrafelé nem ütköztem még magánterület táblába, a keleti oldalon egyszer talán a kék jelzésen akartam feltekerni és valahogy elkeveredtem, akkor találkoztam magánterülettel, de kedvem se volt bemenni oda, mert alig volt fa és mindenhol gaz volt.
Így, hogy mondod, tényleg csak egy faluval van arrébb a Baglyas is, mondjuk én azt annyira nem szeretem, mert alig van erdõ és az utak sem annyira kerékpáros barátok.


A sebesség mindent megold.

 


#14
Sleek

Sleek

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 299 hozzászólás
Baglyas is 4-5 km tõlem :)

#15
Sleek

Sleek

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 299 hozzászólás

Kisgyónt már ennyire unod, hogy a Baglyas felé bringázol? :)
A fehérvári és a bakony-balaton (laciklon, õ inotai) topikban is szoktak arra a környékre közös bringázásokat szervezni.

Kisgyónban nõttem fel:) Régen sok földünk volta arra :)
Az a baj hogy ott is minden szép tájék maszek készbe került és ki van írva hogy magánterület. Sajnos így jártam múltkor is majdnem rendõrség lett belõle. Kimentem felénk som-hegy majd dûltfás puszta és ott megállít a gazda hogy magánterület. Azonnal rendõrt akart hívni. Csak nem mindenhol van kirakva a magánterület tábla illetve csak ált az út egyik bejáratánál

#16
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Sziasztok ha már itt lopom a napot igaz nagyon meleg van még de hiába másodszakmám kazánfûtõ is :DDD
27éves vagyok egy kis ezer fõs faluban lakom a bakony szívében székesfehérvártól 20km re isztiméren.
Helyben melózok egy mezõgazdasági cégnél.
Fõ szakmám a mezõgazdasági gépszerelõ. De elvégeztem az ipari olaj és gázégõ karbantartó sulit is.
Hobbym a dj dolgok hangtechnika és a fénytechnika. Imádok a természetben kirándulni akár gyalog akár bringával.Ha már természetben vagyok akkor jöhet a fotózás is:)
Jelenlegi bringám egy KROSS Level A2 disc 2011. Régebben atlétikáztam azon belül futás 100-200 -400-800méter és távolugrás. Foci is volt az életemben de az annyira nem fogott meg.Akinek kedve van a baglyas környékén tekerni bátran keressen :) Szép napot :)

Kisgyónt már ennyire unod, hogy a Baglyas felé bringázol? :)
A fehérvári és a bakony-balaton (laciklon, õ inotai) topikban is szoktak arra a környékre közös bringázásokat szervezni.


A sebesség mindent megold.

 


#17
Sleek

Sleek

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 299 hozzászólás
Sziasztok ha már itt lopom a napot igaz nagyon meleg van még de hiába másodszakmám kazánfûtõ is :DDD
27éves vagyok egy kis ezer fõs faluban lakom a bakony szívében székesfehérvártól 20km re isztiméren.
Helyben melózok egy mezõgazdasági cégnél.
Fõ szakmám a mezõgazdasági gépszerelõ. De elvégeztem az ipari olaj és gázégõ karbantartó sulit is.
Hobbym a dj dolgok hangtechnika és a fénytechnika. Imádok a természetben kirándulni akár gyalog akár bringával.Ha már természetben vagyok akkor jöhet a fotózás is:)
Jelenlegi bringám egy KROSS Level A2 disc 2011. Régebben atlétikáztam azon belül futás 100-200 -400-800méter és távolugrás. Foci is volt az életemben de az annyira nem fogott meg.Akinek kedve van a baglyas környékén tekerni bátran keressen :) Szép napot :)

#18
Lopakodó

Lopakodó

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 283 hozzászólás

Szevasztok! Most kezdtem büdöspesten bringázást, 32 évesen. Egy használt arany KTM citybikeot hajtok, Kispest-Infopark viszonylatban fõleg bicikliúton. Könnyen megismertek mert velem jön mindig Ludwig Van Bélgólem, ezért kissé imbolyogva haladok a magas súlypont miatt. Sisak kesztyû maszk inkotinenciás nadrág megvan :)


Ludwig Van Bélgólem + inkotinenciás nadrág ??? Nooormális vagy??? Én egy komoly munkát végzõ ember vagyok, csak néha olvasgatok bele a fórumba munka mellett, de most ettõl majdnem hanyat baxtam magam, pedig háttámlás székem van XDDDD Kérlek taníts még mester! :DDD

A keréknél, csak a kerékpár nagyobb találmány  B)


#19
BöszTom

BöszTom

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Sziasztok!
Már egy ideje én is tag vagyok,de csak olvasgattam,hát itt az ideje hogy én is bemutatkozzak.Böszörményi Tamás vagyok Esztergomból 18 éves,most érettségizek.Soha nem tudtam meglenni sport nélkül, úsztam,kick-boxoltam,kondizok,és most tekerek is,egy Scott Scale 80-at, választhattam ballagásomra mit kérek jogsit laptopot vagy bringát,persze hogy a Scott-ot kértem (: .Kiskorom óta bringázok,de csak kb 1-fél éve próbálom komolyan is venni.
A forgalommal nekem sosincs szerencsém valahogy engem mindig elakarnak ütni,valahogy mindig kifogom a közlekedés aktuális barmait.Ha valaki társat/akat keres egy Esztergom környéki montizáshoz akkor nyugodtan szóljatok :)

Böszi

Szerk: Az egykori Bottyán János Mûszaki Szakközépbe járok,most már Szent Imre.

#20
Vidra581

Vidra581

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 977 hozzászólás

Sziasztok!

Sajnos már egy negatív tapasztalatom is volt, amit nem értek. Egy forgalmas és veszélyesnek tûnõ körforgalmat kerültem ki úgy, hogy lejöttem a bejárata elõtt a járdára és a zebrát választottam. Kb gyalogos tempóval átmentem rajta, a többi gyalogossal, amikor a kisteherautó sofõrje kihajolt és "biciklivel nincs elsõbbséged bunkó" felkiáltással jutalmazott. Nem értem, mert nem vágtam be elé, nem mentem gyorsan, nem én voltam csak a zebrán.

Üdv.


Körforgalom... kedvencem. :)
Mentem én is a koliból a vasútállomásra. (gyõr) Ülök a camping bringán, szépen megyek a körforgalom felé. Mehettem volna a bringaúton is, de azért nem fogok a bringaútra kanyarodni hogy utána 12méter múlva leszálljak áttoljam a bringát a zebrán és megint felüljek. Megyek szépen az úton, pont beérek a körforgalomba, ami jó széles, hogy a kamionok is elférjenek benne. Mögöttem egy nõ (bocs) az gastra kombival. Jön mögöttem, én még véletlenül se mentem le a padka mellé amit akkor szoktam amikor egyenesen megyek ki az elsõ kijáraton tovább, hanem szinte az út közepén mentem. Camping... hátamon túrahátizsák. Na mit csinál a nõ? Ahelyett hogy várt volna 1mp-et amíg szépen elfordulok és kimegyek a 2. kijáraton pont akkor adott gázt amikor húztam volna balra a kormányt... elment mellettem kb padlógázzal... utánamentem, mert tudtam hogy 100 méter múlva lesz egy lámpás keresztezõdés.. :) Pirosat kapott. :)

szóval vicc, hogy én meg pont az ellenkezõjét csináltam mint Te, és mégis majdnem elcsaptak. De hát van ez hogy deffenzív vezetés. Furamód én nem érzem úgy hogy meg akarnak ölni (van haverom aki kismotorral fosik a kamionoktól, mert hogy náluk minden kamionos bunkó... erre mondtam neki hogy a kamionos nem helyhez kötött dolog, mint a taxis... :) Az mindenhol ugyanolyan bunkó, ha bunkó.
Tekerj egyet és feltárul elõtted a világ! :D
http://www.sports-tr...gmetjdai9sa4li9