Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BKV-ellenõrök, rendõrök, erdészek - társadalmi problémák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1660 hozzászólás a témában

#41
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Lehet, hogy így sztrájkolt a sofõr. :)
Szerintem nem fog senki semmit tenni.

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#42
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Én ezt a levelet küldtem tegnap a volánnak, meg másolatban a fogyasztóvédelemnek:)

Tisztelt Volán Egyesülés!
Egy panasszal fordulnék Önökhöz. A történet a Vértes Volán Esztergom-Visegrád-Budapest járatával kapcsolatos, de sajnos sem a non-stop diszpécser telefonszámot nem veszik fel, sem a másik honlapjukon megadottat. Ezért is írok Önöknek. A panaszom az lenne, hogy a 2007.12.19.-én Esztergomból Visegrádon át Budapestre tartó 09:45-ös, HEA-319-es frsz. busz sofõrjének viselkedése erõsen aggályos,és az utasbiztonságot is veszélyezteti. A sofõr nem becsukott vezetõfülke ajtóval közlekedett egész úton, amivel nem is lenne baj, bár a rádióból szóló zene nem mindenkit érdekel. A nagyobbik probléma az volt, hogy folyamatosan dohányzott. Ha jól tudom menet közben ezt nem tehetné, de legalább a fülkeajtót magára zárhatná ilyen esetben. A dohányfüst több utast is zavart. Nem mellékesen Békásmegyer megállóig 10 perc késést is "összeszedett", ami ha a forgalom indokolná, nem is lenne probléma, de ez többnyire abból következett, hogy a Tahitótfalusi-Hídfõ "Váci rév" megállónál leszállt a buszról, és bement az ott lévõ közértbe vásárolni. Ez szerintem nem munkaköri kötelessége, és más e-miatt késik el a munkahelyérõl!
Ezt a történetet szerettem volna Önökkel megosztani, hogy lehetõség szerint más utas ilyen dolgok miatt ne "szenvedjen"
Visszajelzésüket elõre is köszönöm!

kíváncsi leszek a válaszra:D

#43
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás

Biztos így gazdasásosabb a kitermelés mint 1-1 fát kivagdosni a sûrûben. Az igaz hogy rondább.
Az lenne a jó, ha a tarvágás után 1-2 héttel már lennének facsemeték a régi fák helyén

bizony-bizony
" A Cube el van vetve! "

#44
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
ó, miért bántod szegényeket? :)
" A Cube el van vetve! "

#45
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
primitív egy állatfaj a villamosvezetõ :)
és atommód kisebbségi komplexusuk van, hisz csak egyenesen tudnak menni....
tök gáz

#46
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás

az nem lenne jó.....a jó az lenne ha nem csak a tarvágásos gazdálkodást ismernék....

Biztos így gazdasásosabb a kitermelés mint 1-1 fát kivagdosni a sûrûben. Az igaz hogy rondább.
Az lenne a jó, ha a tarvágás után 1-2 héttel már lennének facsemeték a régi fák helyén

#47
Hotmaat

Hotmaat

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.150 hozzászólás
De tényleg mi tesszük tönkre az erdõket a bringáinkal.

#48
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Hát nem gyenge!!! nagyon elrondítják!
Mondjuk ez úgy lenne fer, ha minden kivágott fa után kettõt ültetnének!!!

az nem lenne jó.....a jó az lenne ha nem csak a tarvágásos gazdálkodást ismernék....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#49
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Hát nem gyenge!!! nagyon elrondítják!
Mondjuk ez úgy lenne fer, ha minden kivágott fa után kettõt ültetnének!!!
" A Cube el van vetve! "

#50
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Böngésztem a netet, ilyet találtam:
Mátra vs erdészet
http://medvegyu.orga...006_0502_matra/

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#51
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Veszprém nyert sztem, hagytak elmenni szalagszakadással ( pontosabban a szalag rögzítési pontja tört le a csonton, ha jól értettem ) h tuti nincs semmi komoly baj, röntgen sem kell
egy héttel késõbb Bpen tettek fel gipszet, jópár hosszú hónapra :)

#52
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Miskolcon se jobb azt ne higgyétek. Nekem a térdemben volt inszallag-szakadás de azért 2 órát ÁLLTAM sorban, mire közölték, hogy ide bizony beutaló nélkül nem engednek be (Vasgyári kórház traumatológia). Basszus, mondom legalább egy ultrahangos beutalót adjatok már, az még idõbe se kerül...de nem.:( Persze a kis dakoták soron kivûl bemehettek, mer az egyik fejbe rugta a másikat...no comment!
Aztán HETEKKEL késõbb sikerült bejutni protekcióval de a fószer az ultrahang lelet alapján mûtétet javasolt. Mondom, tudod mit fogsz te mûteni...Elmentem a maszek sportorvoshoz, aki felírt egy spéci kenõcs-kotyvalékot, amivel 1 hónapig kellett fóliázni a térdem de tökéletesen rendbejött. Ha nem megyek a maszek sportorvoshoz sztem máig nem jött volna helyre rendesen...:(

Engem a hozzáálláson túl ez az iszonyatos bürokrácia dühít. Mert ez a túlzott papírozás minden téren lassítja az elõrehaladást...wáááááááááá

#53
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Nekem milyen szerencsém van hozzátok képest, mert ismerem szinte az összes dokit a sürgõsségin itt Fehérváron, de még soha nem kellett igénybe vennem.


A sebesség mindent megold.

 


#54
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás

jános kriminál. ha lehet ne menjen oda senki. ba*znak az emberre, a 2 óra a minimum, még kifordult vállal, meg fejreesés / agyrázkódással is.


én nyertem, egy fejreesés, eszméletvesztés után 6 órát várattak. :mad:

#55
Buki

Buki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 870 hozzászólás

jános kriminál. a 2 óra a minimum, még fejreesés / agyrázkódással is.


ezt csak alatamasztani tudom. egy Duna maratonon sikerult egy bacsit elutnom, bevittek a Janosba, kb. masfel ora mire rontgen, majd ujabb ora/masfel mire a doki unott arccal: menjen at CT-re (vagy mire)... mindezt olyan osszetorott arccal, hogy edesanyam nem ismert meg.

#56
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Szerencsére nem ismerem az "ottani" állapotokat.
Persze igazatok van sok esetben a hozzáállást illetõen,
én például olyan rendelést nem láttam ami idõben elkezdõdött volna.
De sebészettel -szerencsére- nincs rossz tapasztalatom.
(lekopogtam...)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#57
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
vagy mikor 4 óra sorbanülés után visszahuznak egy ujjat - majd a háziorvos teszi valóban a helyére másnap reggel.
tehát aki teheti MESSZE kerülje a János-LOL-korházat.

#58
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás
még jó, hogy nem a @ át gipszelték,mert mikor leveszik a gipszet áááááúúúúú :D


az egészségügyrõl csak annyit, hpogy mikor szegény Hugit vitték,kérdeztem a tagot hová viszik?erre az, hogy a helyére,meg tudtam volna akkor ölni,azóta sem tudok felülkerekedni ezen,örökre tüske marad bennem

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#59
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás

Nyilván szar törött kézzel várni 2 órát.
De az meg, hogy 2x annyi orvos legyen ott (és akkor csak kevesebbet kell várni) az meg sokba kerül.
Olyan országban élsz, ahol a 10 millió emberbõl kb. 3 millió után fizetnek TB-t.


nem a mennyiséggel van ott a baj.
amikor 1,5 óra várakozás után, asszonykám felvette a cigány módszert és üvöltve bement oda, ahová nem szabad, traccspartizó balesetisek sziesztáját zavarta meg.
ezután nyögdécselve megmozdították túlképzett, de "alulfizetett" punnyadt seggüket és 1 óra alatt lezavartak 8 embert.

és ez nem egyszer, hanem csak az én jelenlétemben 3szor fordult elõ, mikor különbözõ összetört kispajtásaimat kísértem oda.

kérdem én: miért kell üvölteni, hogy ellássanak?

ezután a srác 2 napig volt bent és a 2. napon hívott telefonon, hogy vigyek neki valamit, mert 2 napja nem adtak neki enni.

ez nem pénz kérdés. ez hasonló, mint, hogy az osztrákoknál tiszta és gazmentes a ház elõtt az utca, itthon meg kevésbé. ez önigény, hozzáállás és - orvosok esetében - "a kötelesség tudat" nevû valami.

#60
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
de az nem flex, nem 1x ezres fordulat, nem 400 watt....
hanem egy kis kézieszköz, mely könnyen felületi sérülést okoz.