Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Hírek a nagyvilágból - 2.

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
1628 hozzászólás a témában

#1
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Folytassuk ITT.
"In idem flumen bis non descendimus"

#2
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

:-D :-D :-D

Dugná fel az összes stukkeres a flintát a seggébe,1etértek Lusttal.
Ha annyira védekezni akarnak,ott a spray,az TÉNYLEG ilyen célt szolgál,sokkal inkább mint az h 50 méterrõl fejbevédekeztem a stukkerrel.Rándult 1et,akkor megint fejbevédekeztem:)
Volt Amerikában 1 tsóka,akit ráadásul felmentettek végül,aki fényes nappal a metrón kivégzett 5 négert...A feka társaságból 2 tsóka odament hozzá h "hö adjá kis pízt" az meg annyira megijedt,h a vélt v valós veszélytõl tartva kérdezés nélkül szarrá lõtte mind az 5-öt.És a jogos önvédelem még akkor is megállta a helyét a bíróságon,amikor a tanuk ill. a kamerák bizonyították h leszálláskor, mikor látta h az 1ik még mozog, odahajolt és közelrõl fejbelõtte...


Kutyák ellen nem frankó a gázpisztoly,mert attól be tud vadulni annyira,h széttép.
Inkább az az ultrahangos v milyen cucc,azt próbáltuk,és mûködik 100%os hatékonysággal,megbíz6óan.

én is próbáltam az ultrahost sztem szart se ér....a másik meg azért válhat be, mert a kuttyok jó 90%-a a dörrenéstõl világba megy....tárba elsõ helyre egy riasztó patron ....ha meg a maradék kb 10% akkor fejbe kólintom a coilerrel....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Kutyák ellen vagy semmi vagy kiabálás.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#4
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
:-D :-D :-D

Dugná fel az összes stukkeres a flintát a seggébe,1etértek Lusttal.
Ha annyira védekezni akarnak,ott a spray,az TÉNYLEG ilyen célt szolgál,sokkal inkább mint az h 50 méterrõl fejbevédekeztem a stukkerrel.Rándult 1et,akkor megint fejbevédekeztem:)
Volt Amerikában 1 tsóka,akit ráadásul felmentettek végül,aki fényes nappal a metrón kivégzett 5 négert...A feka társaságból 2 tsóka odament hozzá h "hö adjá kis pízt" az meg annyira megijedt,h a vélt v valós veszélytõl tartva kérdezés nélkül szarrá lõtte mind az 5-öt.És a jogos önvédelem még akkor is megállta a helyét a bíróságon,amikor a tanuk ill. a kamerák bizonyították h leszálláskor, mikor látta h az 1ik még mozog, odahajolt és közelrõl fejbelõtte...


Kutyák ellen nem frankó a gázpisztoly,mert attól be tud vadulni annyira,h széttép.
Inkább az az ultrahangos v milyen cucc,azt próbáltuk,és mûködik 100%os hatékonysággal,megbíz6óan.

#5
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Ja. :D Bár sose vennék fegyvert, fõleg nem emberkedni.

De téged nem is dob el két méterre... Max egy picit megcsiklandoz. Feltöltött kép

#6
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Ja. :D Bár sose vennék fegyvert, fõleg nem emberkedni.

arra én se..bár nekem volt...de még egy kutyás kaland, és bringázni gázpisztollyal fogok járni....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#7
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Ja. :D Bár sose vennék fegyvert, fõleg nem emberkedni.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#8
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Bemész a boltba, megveszed a gázpisztolyt. Közelrõl az is csikiz. Látványra meg nem mondod meg, hogy meik meik, ha nem vagy hozzáértõ.

csak akkor b..szol rá, ha elõveszed emberkedni, és nem lõsz, mielött kérdeznél :) a szembenálló tag meg véletlen éles lõszert küld beléd, az elõrántott cuccosból....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#9
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Bemész a boltba, megveszed a gázpisztolyt. Közelrõl az is csikiz. Látványra meg nem mondod meg, hogy meik meik, ha nem vagy hozzáértõ.

"...hogy tudsz-e kegyelmezni, Úgy ahogy neked soha soha senki
S ha igen, hát jó leszel annak, Aki hagyja magát, mások is hagynak
Majd mindig, s Te ott állsz szelíden Hajnalban az utcán, és jól esik minden"



#10
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ne túlozz!
A retardáltak nem legálisan is szereznek maguknak fegyvert.
Nem kinézetre adják a fegyvert. Komoly vizsga kell hozzá és pszichológiai teszt (ami mondjuk tényleg nem nagy szám ;-))

#11
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
hát engem annyiból izgat, hogyha minden retardáltnak adnak engedélyt, akkor hamarosan elkezdhetek félni, hogy ha véletlenül rossz helyen leszek rossz idõben (nyugati aluljáró !!!), akkor esetleg valamelyik nagyonfehér vagy nagyonbarna le talál lõni...
Van állásom...:bananadan

#12
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
szépen fel van nyírva.. ilyen fejjel lehet tényleg õ szaladt így a cigányok felé?

mindemellett civilnek (fõleg ilyennek) minek is pisztoly? a fej teszi biztos....û

amúgy bírom.. úgy küldözgetik tovább ezt a sztorit mintha ...
nemtom mire jó. engem spec nemizgat.

#13
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
volt már trillióX

#14
07aszp

07aszp

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 638 hozzászólás
Balkán: http://loydi.atw.hu/
Hull York Medical School
1st Year (Hull Campus)
Anaesthetist wannabe

#15
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
mókás hely, india és afrika keveréke, ahol néha feltünik egy-egy európai túrista.

#16
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Késelés egy boxzsákon.... azé' nem semmi.

#17
Baalna

Baalna

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Szerintem mindegy mit tettek volna ki a Blahára, akkor is verekedés lett volna, nézzétek meg a képeket!
"Sötét barmok.":rocketman

#18
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Sötét barmok.

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#19
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Lassan már nem is lesz kedvem híreket olvasni.
http://index.hu/poli...pest/boksz3345/

#20
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Demszky:

Q: Volt néhány ügy, ami keresztülívelte ezt a tizenötéves idõszakot. A 4-es metró már ’90-ben téma volt, mint ahogy Észak-Csepel ügye is 1993 óta foglalkoztatja az ottaniakat. Létezett olyan is, hogy korlátozzák a gépjármû-közlekedést, kerékpárbarát lesz Budapest...

Dszky:
Menjünk sorban. Kerékpárutat építeni akkor tudunk, ha egyébként is van pénzünk útfelújításra. Most van, hiszen idén a kormány beszállt az utak rendbetételébe, és ahol mûszakilag lehetséges, oda bicikliutat is építünk, mint most a Bajcsy-Zsilinszky útra. A gépjármû-közlekedést pedig akkor tudjuk igazán korlátozni, ha van hová kiszorítani az átmenõforgalmat. Ehhez elsõsorban az M0-ás megépítésére van szükség