Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Snowboard + MTB show

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
38 hozzászólás a témában

#1
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Darton 99% valószínûséggel Elõtted állt / Szóval tõle nem láttál semmit... ;D/ !!!
Volt veletek egy alacsony szöszke lány ?

#2
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Hja, még jó, hogy nem adtam el 500-ért, 6000-ret ért :)  Bár végülis az 1 liter forralt bor ára... na majd legközelebb.

A szervezés szerintem jó volt, végülis ez snowboard rendezvény volt és a snowboard szövetség szervezte, de télleg hagyhatták volna, hogy ugorjanak többet a bringások. Mindenesetre én örülnék ha az mtb magyar kupákon lenne ennyi nézõ, szponzor és díj.

Mondott valami olyasmit is a szpíker csávó, hogy márciusban lesz a bringásoknak is verseny vagy mi, errõl tudtok valamit?

#3
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
Hát ez ismét tanulságos volt. Nem tudom miért kellett így elkapkodni? ::)
Szegény szabbéjsz megint nem tudta melyik szám jön, pedig most se a zenészek, se endrúdzséj nem zavarta össze ;D, nem is késett és nem szívott annyit, hogy ne tudna menni.
A sznobbordhoz nem értek, viszont a Milánkáékban megint kellemesen csalódtam: bátrak voltak, ügyesek és jófejek, de a pupák Milánka ha bekötötte volna a cipõjét a nulláb is sikerült volna ;D.
A rendezés az országunkhoz híven pocsék volt, marha keveset lehetett ugrálni és nem tudom miért nem jutott senkinek eszébe szerezni 150m2 vastag filcet vagy gumiszõnyeget, azzal letakarni a sáncon és a leérkezõn a "havat", aztán lehet bringával ugrálni, kb 20 perc lett volna. Na mindegy.

üdv, lcs

#4
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Én is voltam!!
Tetszett, csináltunk videót, fényképeket.
A Krisz bringájával az történt, hogy a rugóstag feje szétrobbant.
Ki volt az a Dzsidzsi? Szerintem a Gaul-ra gondolsz: GP
Ja Gaul egész sulia kint volt.
Volt egy srác (valami veres ördög) aki akkorát borult, hogy kiszakadt a hidraulika vezetéke:)

Palmer aki a V.I.P szimpadról fotózótt


#5
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Ha megnézitek a ma esti hiradót akkor benne lessz.
Legalábbis az RTL-klub mutatja :o

#6
5A5A

5A5A

    vendég

  • fórumtag
  • 63 hozzászólás
Em-Tee: Jah! A jegyet nekemis el akartad adni :) De 500ért nem akartad ;)

#7
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
elvileg elérhetõ a http://www.extra.hu/...2002/index.html címen

#8
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
még 5 perc! :)

#9
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Várom!!!!  :)

Majd még feljövök megnézni!!!

#10
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Csak a buli kedvéért futkostam, meg megvédtem az xc-sek becsületét, felfelé mi vagyunk a kiráylok  ;D  Egyébként nem gondoltam volna, hogy megnyerem, de azért egy ezrest igazán adhattak volna 6000 huf értékû jegyért  ;D

A képekhez már készül az oldal, csak még házidolgozatot kell írnom, még tíz elõtt meg lesz a page. Sajnos ugrásokat nem sokat sikerült megörökítenem, mert eleinte messze voltam a sánctól, aztán amikor felmentem a kidobó mellé már alig ugrottak. De azér van 83 kép amit felteszek.

#11
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Em-Tee:
Nyomasd ide a linkeket a képrõl!!!!!!!  ;)

Köszi!!!!!!

#12
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Ha utálod a funkyt akkor minek strapáltad magad, hogy jegyet nyerj a bulira? Azt hitted el tudod majd adni jó pénzért ?!
cöcö ;D

#13
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Szerintem is királyság volt a shoW!

A snowboardból csak a döntõn voltam ott, az mtb sajnos rövid volt, de utána még ott maradtak az arcok és ugrottak párat, de aztán a köcsög rendezõk elküldték õket. Ott volt a Misi is de nem ugrott nemtom mér.

Nyertem jegyet a funky partira, de utálom a funkyt, úgyhogy megpróbáltam eladni, nem sikerült...

A nyekkenõs bringát párezer képben megörökítettem az eset után, de semmi nem látszik rajta.

Összesen több, mint 200 képet csináltam, mingyár fölteszem a netre.

#14
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Én mostan Darton véleményét mondom el!

Égés volt MTB shownak hívni a dolgot, mert a két legkeményebb rider + valami dzsidzsi képezte a showt. Nomeg a Gaul a disasterrel...
A Riders Team megtette a magáét, szépeket ugrattak, s Chreis iszonyú nagyot recssentett valamilyén. Ha esetleg a Milánék nem érnek rá, vagy akármi, akkor mi lett volna ? ÉGÉS!
Kár hogy nem jöttek el a "hivításosok", vagy inkább mindenki aki tud ekkorát ugratni...

Az emberek jól szórakoztak, mivel a többség tisztességesen bevótállítvaestére  ;D

#15
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
NAGYON KIRÁLY VOLT!!!!!!!!!!!!!!!  ;D

Poén volt a snowboard, nagyon jó a hangulat, meg misel volt NOKIS Club kártyám volt ingyen tea meg pogi meg üdítõ, így nem fáztunk annyira!!!  :D

A bicaj meg eXtrém jó volt!!! Bár elsõre nem ugrotta el a srác CHRISS megmentette a bicajossok becsületét!!! Nagyon jót ugrott, de lehet hogy a váz bánja!!! Irdetlan nagyot nyekkent és igen furán állt a lengõkar is!!! Ha valaki tudna róla dõvebben írjon!!!

Zsuzsi, Shaun, LegCsáv, Darton! Nektek hogy tetszett ? ? ?

#16
Darton

Darton

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás
Én megyek fotoaparáttal együt.

#17
akoss13

akoss13

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Program:
10-14 h.: hivatalos edzés
14-16 h.: Asterix koncert
16-18 h.: selejtezõk
18-19 h.: Sub Bass Monster élõkoncert
19-20 h.: döntõ
20 h.: mountain bike show
20.30 h.: eredményhirdetés
21-24 h.: party

#18
ssst

ssst

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Hell!
Na szoval aki tud az légyszi adjon egy részletes programot hogy kb mi hány orakor kezdõdik. Nagyon megköszönném.

#19
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Kedves emberkék!
Palmerral kint fagytunk tömbbé, szóval öltözzetek eszkimónak, ha akartok még bringásokat is nézni.
Mi eljöttünk 17 után, mert kevés volt a két puli+kabát. De addig szegény bicósok hatszor megfagytak. 3-ra mentek és mindig csak tologatták az idejüket. Remélem 18-kor már tényleg felengették õket.
Én boardozom is és bicózom is, de csak deszkával vállalnám be. Na gyertek sokan! Sok ruhába. Fõleg zokni és kesztyû kék!!!
Zsusek

#20
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
Srácok holnap MI lesz a program? Hánykor lesznek a mtbsek/snowboardosok?
::)